Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siðil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

Durum
    lilakedi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siðil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

Ýstanbul'da orta halli bir özel hastanede jinekolojiye muayene oldum.
    Sigillerime bakýp hpv dedi, yakarken smear de alýrým biyopsi de dedi.
    3000 TL fiyat verdi. Sizce normal mi?
    Hpv genotiplemesi için labaratuvarlar çok uçuk rakamlar istiyor bence gerek yok dedi.
    Kanser durum smear da çýkar dedi.
    Guvenemiyorum da doktorlar hpv konusunda yetersizler..

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siðil yaktirma biyopsi ve smear için verilen fiyat

Arkadaþým hayýr özele falan gitme. Ýstanbul üni cerrahpaþa týp fakültesi kadýn hastalýklarýna randevu al git orada zaten bütün tetkikleri yapýyorlar hpv testi dahil 30 yaþ sýnýrý yok ketemdeki gibi. 3000 tl ile aþý ol lütfen mantýklý hareket et cerrahpaþa çok ilgili. Smear ve hpv alýnýr smear da anormal bir durum çýkarsa kolposkopi yapýyorlar bu konuda gerçekten hevesliler tuhaf bir þekilde denek arýyorlar gibi geldi bana bakire olduðum halde smear ve kolposkopi önerdiler sen düþün.. hpv yüksek risk saptanýrsa yine kolposkopi önerirler ve sosyal güvencen SGK varsa bir kuruþ ödemeyeceksin. Özelde yapýlanlarda ekstrem bir durum yok ayný þeyler. Siðiller konusunda cildiye konsültasyonu falan isterlerse belki randevu zor alabilirsin malum cildiyeden randevu almak zor onada randevu almaya çalýþýrsýn oldu ki gittin memnun kalmadýn o zaman özele gidersin. Umarým smear temiz çýkar ve siðillerden de bir an önce kurtulursun..