Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: natla kan makat siili

Benimde ic dis koter yapildi, makat icinde de vardi. 1 ay gecti yenileri cikiyor simdi, benzer bir hikayem var sizinkine

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Evet vard. erdide papillom darda kondiloma rastland. Papillomlar sanrm gitti fakat dardaki kondilomlar ieri yaylm. u aamada kanal aznda boru gibi beyaz saydams beyaz bir oluum var. eride de yzeysel beyazlklar var. Doktor bunlara tekrar deil dedi ama gemi tecrbelerim tekrar ettikleri yolunda. Bir tandk 15 gnde bir kriyoterapi yaptr. Bir sre sonra kalmaz dedi. Kriyoterapide de tekrar oran yksek ama yara iyilemesi nasl bilmiyorum.

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Bu srete jilet vs zaten hi kullanmadm. O tr ilemler tehlikeli. Koter ilemi etkili fakat iyilemem 20 gn srd ki hala tam iyileme olmad. Makat zor bir blge. Srekli nemli, malum pek temiz tutulamyor ve alerji oldu. Haftada bir anestol bitiriyorum. Neden olduu kant ve yanmalar kriz kartacak seviyede olabiliyor. Zamanla geeceini ben de dnyorum ama artk iimi tehlikeye atmaya balad. Srekli raporlu izinli olunca iveren de hayrdr demeye balyor. Dondurmak daha m mantkl bilmiyorum. Lazeri kim yapyor onu da bilmiyorum. Bir tane zel klinik buldum ilgilenmediler.

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt dertli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu srete jilet vs zaten hi kullanmadm. O tr ilemler tehlikeli. Koter ilemi etkili fakat iyilemem 20 gn srd ki hala tam iyileme olmad. Makat zor bir blge. Srekli nemli, malum pek temiz tutulamyor ve alerji oldu. Haftada bir anestol bitiriyorum. Neden olduu kant ve yanmalar kriz kartacak seviyede olabiliyor. Zamanla geeceini ben de dnyorum ama artk iimi tehlikeye atmaya balad. Srekli raporlu izinli olunca iveren de hayrdr demeye balyor. Dondurmak daha m mantkl bilmiyorum. Lazeri kim yapyor onu da bilmiyorum. Bir tane zel klinik buldum ilgilenmediler.
    Bir gelime var m, tedavi olabildiniz mi? Bende de tekrar var koter sonras

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Joef Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bir gelime var m, tedavi olabildiniz mi? Bende de tekrar var koter sonras
    Henz bir tedaviye balayamadm. Koter yapan doktor muayene yapmak istedi. Bu perembe grncem. Tekrar var koter derse yaptrmay dnmyorum. Baka doktor arayna girdim. Dr. Filiz Canpolat nerildi. Kendisine giden ve randevu alabilen var m acaba forumda merak ediyorum. Ya da Ankara da iyi bir Proktolog da olabilir. Yeter ki devlet hastanesi olsun. zeller maddi olarak kurutuyor.

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Herkese merhaba,

Bugn biyopsi sonucumu aldm. Sonular pek de sevimli gelmedi. HPV negatif iken nasl 2 ayda pozitif oldu onu hi anlamadm.

mmnokimyasal almada HPV pozitif
    Ki-67 ile epitel yzeyine ulaan proliferatif aktivite grlmtr.
    p16 negatiftir.

Doktor bir leyla zaten. nce bence tekrar yok. Olabilecek en iyi ii karmz deyip sonra oraya koter uygulanmaz artk diyerek kafama kocaman soru iaretlerini soktu.
    Siz siz olun Ankara da, Gazi den uzak durun.
    Bana trl imalarda bulunan doktor telefonuna muayene iin geldim hocam siz mi bakacaksnz diye whatsapp dan yazdm diye btn hastalarn iin bara bara azarlad. Yapt operasyon ve ald 3500 TL az gelmi olacak ki bir de pikin pikin benim bir kazancm yok eim zelde muayeneleri de doludur. Ona git sana bir solsyon versinler rahatlatr o seni diyerek syrlmak da apayr bir pikinlik. yiletiren bir solsyon olsa zaten doktorlardan nce biz hastalar bulup kullanrz.
    Yukardaki sonulara benzer sorun yaayan dertdalar var ise desteklerini bekliyorum.

u aamada baka bir hoca buldum ve randevu iin beklemeye baladm. Ad prof diye kanmamak lazm. Her zaman tecrubeli ama gen doktorlar ile devam edilmeli. Burada doktoru rencide etmeyeceim. steyene zelden ismini atarm ki gazideki o hocaya siz siz olun gitmeyin.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Herkese merhaba,

Bugn biyopsi sonucumu aldm. Sonular pek de sevimli gelmedi. HPV negatif iken nasl 2 ayda pozitif oldu onu hi anlamadm.

mmnokimyasal almada HPV pozitif
    Ki-67 ile epitel yzeyine ulaan proliferatif aktivite grlmtr.
    p16 negatiftir.

Doktor bir leyla zaten. nce bence tekrar yok. Olabilecek en iyi ii karmz deyip sonra oraya koter uygulanmaz artk diyerek kafama kocaman soru iaretlerini soktu.
    Siz siz olun Ankara da, Gazi den uzak durun.
    Bana trl imalarda bulunan doktor telefonuna muayene iin geldim hocam siz mi bakacaksnz diye whatsapp dan yazdm diye btn hastalarn iin bara bara azarlad. Yapt operasyon ve ald 3500 TL az gelmi olacak ki bir de pikin pikin benim bir kazancm yok eim zelde muayeneleri de doludur. Ona git sana bir solsyon versinler rahatlatr o seni diyerek syrlmak da apayr bir pikinlik. yiletiren bir solsyon olsa zaten doktorlardan nce biz hastalar bulup kullanrz.
    Yukardaki sonulara benzer sorun yaayan dertdalar var ise desteklerini bekliyorum.

u aamada baka bir hoca buldum ve randevu iin beklemeye baladm. Ad prof diye kanmamak lazm. Her zaman tecrubeli ama gen doktorlar ile devam edilmeli. Burada doktoru rencide etmeyeceim. steyene zelden ismini atarm ki gazideki o hocaya siz siz olun gitmeyin.
    Selamlar gemi olsun, nasl yani hpv negatif mi olmutunuz da u an pozitif geldi tam anlamadm

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selamlar gemi olsun, nasl yani hpv negatif mi olmutunuz da u an pozitif geldi tam anlamadm
    Yok. lk biyopsim negatifti. 2. si pozitif geldi.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Yok. lk biyopsim negatifti. 2. si pozitif geldi.
    biyopsi genelde dogru sonuc verir nk smear gibi yanlma pay %25 deildir. ilgin ardm o 2 ayda biriyle bir temas olmadysa artc.

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biyopsi genelde dogru sonuc verir nk smear gibi yanlma pay %25 deildir. ilgin ardm o 2 ayda biriyle bir temas olmadysa artc.
    Yok kesinlikle temasm olmad. Bu konulara ok dikkat ederim. Ben hastal rendiimden beri kimse ile temas kurmadm. Temas brakn bula olmasn diye evde her tuvaletten sonra ozonlu su ile temizlik yapyorum. Kendim bile ameliyat eldiveni ile kiisel temizlik yapyorum. mmn sistemim zayf herhalde diye destekler alyorum ama normalde gribi bir gnde atlatan birisiyimdir. Benim siilde tipleme almas yaplmadndan bilmiyorum ama sanrm agresif bir tip. nk koterden bir hafta sonra hemen kmaya balyorlar. u an makat evresi ve iinde bana gre siiller var. Dardakiler artk sallanyorlar. Bu denli bir oluuma siil demeyen bir doktora denk gelmek de lde kutup ays ans mdr bilemedim. Moralimi bozmuyorum. nce dardakiler iin yeniden dermatoloa gidip kriyoterapi yaptracam. Eer dermatoloum ieridekiler iin de ilem yaparsa ne mutlu. Genelde kanalda olanlara genel cerrahlar bakyor. Umarm hepimiz en ksa zamanda bu dertten kurtuluruz.