Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

natla kan makat siili

Herkese merhaba. Yaklak 2 aydr siiller ile bam dertte. Bundan yaklak 2 ay nce bir tanesi penis zerinde bir tanesi de kuyruk sokumunun biraz daha aasnda olmak zere iki adet siil kardm. Penis zerindeki siili verrutol ile yakarak drdm. Fakat arkadaki siil bir hafta iinde bir anda makat evresine de yayld. Yaylmay grr grmez hemen bir dermotoloa grndm ve bunlarn genel cerrahide alnmas gerektiini makatta da ilerleme yaptn syledi. Genel cerrahiye gittim ve hemen almn yapalm dediler. lk koter operasyonumu yaptrdm ve evde dinlenmeye baladm. Operasyonun ilk haftas daha tam gememiken alm yaplan derinin hemen dibinde beyaz tortulanmalara rastladm. Operasyonu yapan hocaya gderdim ve bunlarda bir sorun gremedim dedi. O tortular git gide siil formunu ald. Yeniden fotoraflarn gnderdiimde bana kontrol randevusu verdi. Kontrole gittiimde bunlar aktif deiller. Sorun olmaz ama alalm orada kalmasnlar dedi. Operasyon iin yeniden randevu aldm ve operasyon gnn beklemeye baladm. Bu srete daha ok siil ortaya kt. Daha nce verrutol ile dardaki siilleri yakp engellemitim fakat madem operayon olacam kacak ksn bir daha operasyon yaptrmam mant ile ilac kestim. Operasyon gn hastaneye gittim ve koter ilemi yaplmaya baland. Bu sefer operasyon ok daha uzun srd ve doktor ok fazla yaylm sen ne yaptn dedi. Hatta aza alnmayacak imalarda da bulundu. ok zor bir sreci atlatmaya altm zamanlarda bir de bu siil bama gelince moralmen bitme noktasna gelmitim. Bir de doktorumun imalar ile ba etmek zorunda kaldm. Bana tm imalarn kustuktan sonra oray ok iyi temizledim. 40 yllk cerrahm. Bir daha kmamas lazm. Ne oluyorsa sen yapyorsun deyip postalad. Ben yine evin yolunu tutup temizliime zen gsterecek ekilde tedavime devam ettim. Bu srete ahcc kullandm ki hala da devam ediyorum. Daha da desteklemesi iin beta gukan da baladm. 2 yldr propolisimi de dzenli alrm. 2. koterin 14. gnde kantlarm artmaya balaynca telefon ile makat etrafnn fotorafn ekmek istedim ve o korkun manzara beni karlad. Maalesef orada yeniden reme vard. En az iki adet siil varln sezdim. Doktoruma bu durumu anlattmda bu bir tekrar deil bence dedi. Komik adam ite. Hemen zel hastanedeki dermatolog eine ynlendirdi. Sebep olarak da daha yaramn olduunu u anda orann yeni bir operasyonu kaldramayabileceini, anal darlk oluabileceini bu nedenle de dermatolojik kremler deneyebileceimi syledi. Dedim ya komik adam. Kendi binlerce liray cebe indirdi yetmedi biraz da ei kazansn istedi. imdi ok aresiz bir ekilde bekliyorum. Makat dnda herhangi bir siilim ok imdilik ama ileride ne olur orasn da bilemem. Ankara da yayorum. gerekten ilgili ve bu konuda baarl olan bir doktor neriniz var ise dinlemeye hazrm. Ben doktorumu ivedi ile deitirmek istiyorum. Kendisi beni hem maddi hem de manevi olarak ypratt.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: natla kan makat siili

ok gemi olsun ncelikle. Geenlerde bir arkada idea klinik diye bir yer nermiti forumda makat iine bakyorlar bu konuya ilgililer demiti yanl hatrlamyorsam. nternetten bakn yaadnz ehirde varsa birde oraya gidin bence. Mutlaka baklk iin bireyler yapn gda takviyesi aln.. AHCC kullanmanz tavsiye ederim lezyonlar temizlendikten sonra tekrarlamamas iin. Kilit nokta baklk diye dnyorum. Umarm en ksa zamanda tedavi olur salnza kavuursunuz

zel ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Bakln dk demek ki ok gemi olsun siilleri yaktirmak tedavinin kucuk bir ksm. Asl olan bakl ykseltmek. Iyi bir dzen ve takviyeleri ile bagisikliginizi ykseltmeye baslayin. Acil ifalar dilerim.

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Hpvbursa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakln dk demek ki ok gemi olsun siilleri yaktirmak tedavinin kucuk bir ksm. Asl olan bakl ykseltmek. Iyi bir dzen ve takviyeleri ile bagisikliginizi ykseltmeye baslayin. Acil ifalar dilerim.
    yi dilekleriniz iin teekkr ederim. Baklm dk olabilir. Siil olmadan nce ateli bir boaz enfeksiyonu atlattm. Bir hafta sonra da bu lanet hastalk ortaya kt. mmn sistemimi glendirmek iin zaten baz gda takviyeleri kullanyorum. En byk eksiim et yiyemediim iin baz vitaminlerin vcudumda eksik kalabilmesi. Onun iin de vitamin destekleri alyorum. Elimden gelen her trl destei salamaya alyorum. Evde yapabildiim sporlar yapmaya devam ediyorum. Bol su iiyorum. Moralimi yksek tutabilecek ne varsa 4 elle sarlyorum. Ama sonu malesef ayn gibi.

zel ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Ilk karken benim de yle olmutu boazm bakln ykselmesi bir sre en az 4-5 aylk. Kesinlikle yle dnme koter i iyi yapsa ayn yerden tekrarlamaz bence farkl iyi bir doktor sana iyi gelecek

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Hpvbursa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ilk karken benim de yle olmutu boazm bakln ykselmesi bir sre en az 4-5 aylk. Kesinlikle yle dnme koter i iyi yapsa ayn yerden tekrarlamaz bence farkl iyi bir doktor sana iyi gelecek
    Kesinlikle ayn grteyim ve baka bir doktordan randevu aldm. Tek sorun ileri tarihli olmas. Bu sre ierisinde ilerleme olmasn diye mid ediyorum.

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    2

Alnt dertli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Herkese merhaba. Yaklak 2 aydr siiller ile bam dertte. Bundan yaklak 2 ay nce bir tanesi penis zerinde bir tanesi de kuyruk sokumunun biraz daha aasnda olmak zere iki adet siil kardm. Penis zerindeki siili verrutol ile yakarak drdm. Fakat arkadaki siil bir hafta iinde bir anda makat evresine de yayld. Yaylmay grr grmez hemen bir dermotoloa grndm ve bunlarn genel cerrahide alnmas gerektiini makatta da ilerleme yaptn syledi. Genel cerrahiye gittim ve hemen almn yapalm dediler. lk koter operasyonumu yaptrdm ve evde dinlenmeye baladm. Operasyonun ilk haftas daha tam gememiken alm yaplan derinin hemen dibinde beyaz tortulanmalara rastladm. Operasyonu yapan hocaya gderdim ve bunlarda bir sorun gremedim dedi. O tortular git gide siil formunu ald. Yeniden fotoraflarn gnderdiimde bana kontrol randevusu verdi. Kontrole gittiimde bunlar aktif deiller. Sorun olmaz ama alalm orada kalmasnlar dedi. Operasyon iin yeniden randevu aldm ve operasyon gnn beklemeye baladm. Bu srete daha ok siil ortaya kt. Daha nce verrutol ile dardaki siilleri yakp engellemitim fakat madem operayon olacam kacak ksn bir daha operasyon yaptrmam mant ile ilac kestim. Operasyon gn hastaneye gittim ve koter ilemi yaplmaya baland. Bu sefer operasyon ok daha uzun srd ve doktor ok fazla yaylm sen ne yaptn dedi. Hatta aza alnmayacak imalarda da bulundu. ok zor bir sreci atlatmaya altm zamanlarda bir de bu siil bama gelince moralmen bitme noktasna gelmitim. Bir de doktorumun imalar ile ba etmek zorunda kaldm. Bana tm imalarn kustuktan sonra oray ok iyi temizledim. 40 yllk cerrahm. Bir daha kmamas lazm. Ne oluyorsa sen yapyorsun deyip postalad. Ben yine evin yolunu tutup temizliime zen gsterecek ekilde tedavime devam ettim. Bu srete ahcc kullandm ki hala da devam ediyorum. Daha da desteklemesi iin beta gukan da baladm. 2 yldr propolisimi de dzenli alrm. 2. koterin 14. gnde kantlarm artmaya balaynca telefon ile makat etrafnn fotorafn ekmek istedim ve o korkun manzara beni karlad. Maalesef orada yeniden reme vard. En az iki adet siil varln sezdim. Doktoruma bu durumu anlattmda bu bir tekrar deil bence dedi. Komik adam ite. Hemen zel hastanedeki dermatolog eine ynlendirdi. Sebep olarak da daha yaramn olduunu u anda orann yeni bir operasyonu kaldramayabileceini, anal darlk oluabileceini bu nedenle de dermatolojik kremler deneyebileceimi syledi. Dedim ya komik adam. Kendi binlerce liray cebe indirdi yetmedi biraz da ei kazansn istedi. imdi ok aresiz bir ekilde bekliyorum. Makat dnda herhangi bir siilim ok imdilik ama ileride ne olur orasn da bilemem. Ankara da yayorum. gerekten ilgili ve bu konuda baarl olan bir doktor neriniz var ise dinlemeye hazrm. Ben doktorumu ivedi ile deitirmek istiyorum. Kendisi beni hem maddi hem de manevi olarak ypratt.
    Hangi genel cerraha gittiniz idea klinik var ordak genel cerraj cok efendi biri tavsiye ederim

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Ekim.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt dertli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba ok gemi olsun. Ben bu konuda maalesef tecrbeliyim 1 yldr hastal geiriyorum. Senin bana gelenlerin benzeri benimde bama geldi koterden sonra. Bu kadar youn kmasnn sebebini bende bilemiyorum belki koterin yapt hasardan dolaydr. Eer lazer yapan iyi bi doktor varsa lazerle yaktrman neririm. Yaras abuk iyileiyor ve ok kk oluyor. Ben lazerle ok rahat ettim. zellikle makat blgesi ok hassas olduu iin neriyorum.
    Umarm jilet gibi tahri edici eyler kullanmyorsundur. Bunlar siilleri ok yayar. Bu tarz eylere dikkat et.
    Ben bu dnemde doktorumun nerisiyle gardasil 4 tipe kar koruyan adan olmaya baladm. Dier tiplere de apraz etki yapt iin genel olarak nks orann ve siillerin okluunu azalttn dnyorum. Son dozu 2 ay nce oldum hala siil kmad umarm da kmaz. A tedavi etmez diyenler de var ama ben olunca faydasn grdm.
    kinci olarak ahcc kullanmay brakmaman neriyorum.
    Siillerin de knca bekletmeden yaklmas gerek nk yaylma ihtimali var. Koterin sk yaplmas konusunu baka doktorlara da dan belki bir yolu vardr ama gerekten yaras o blgede kt oluyor hakl olabilir bu doktor da.
    Moralini drme nk bende senin gibi ok kt geirdim bu dnemi ama uan rahatladm siilim kmyor. 20 30 tane siil yaktrdm biliyorum lazerle. Sende tedavi olduun srece birka ay sonra rahat ediceksin 🙂

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    1

Pardon sizin anal kanalda varmiydi acaba anal kanal konusu beni baya huzursuz ediyor disarda u an yok ok kr fakat iine baktirma gidemedim daha

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    1

Makatimda ilemlerden dolay darlk olutu ok zorluk yayorum doktor ok nemli arkadalar aman dikkat artk bakmaya korkuyorum makatima , galiba darda yok ama emin degilim