Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: ahcc kullandktan sonra test iin sre

Ayrca imdi ise dozu 3 gr a karp the time health markasn kullanmaya balayacam ara vermeyi dnmyorum.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aliali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam sizi ok iyi anladm fakat kafama taklan u: 6 ay kullanp henz negatif olmamsanz biraz daha kullanlabilir demisiniz ya, test iin ahcc ye bir ay ara verip de test yapmak gerekiyor ve bir aydan sonra tekrar balamak ne kadar ie yarar o soru iareti
    ite biz test iin ara verme gibi bir ey pek yapmyoruz sanrm nk dzenli kullanm ok nemli. o zaman toptan 7 veya 8.ayda braklp test olunabilir hpvnin vcuttan atlmadg dnlyorsa.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aliali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam kullanlacak sreyi nasl belirliyorsunuz o zaman, mesela siz 8 ay kullanmtnz sanrm belki de 9 ay kullanmanz gerekecekti.. neye gre 8.aydan sonra braktnz
    Aylardr siilim kmyordu buna gre braktm? Yani illa bir gsterge olmas gerekmiyor bunu siz anlarsnz zaten.
    Siil karan biriyseniz en az 4-5 aydr sigiliniz ckmyorsa kadnlarda smear testleri iyi kyorsa bu iyiye iaret. Neye gre denilecekse, ''buna gre'' rnein.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt pismankiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biraz konuyla alakasz ama ahcc konuulduu iin burda yazyorum. Iki gn bi akrabamin evinde kalmak zorunda kaldm ve ahccyi yanma almay unutmuum. Iki gn ara vermi olmam ok bir sknt yaratr m? Birka hafta nce de uyuyakalmtm e giderken hzlca ktm unuttum imeyi. Byle ayda ylda bir unutmak ok sorun mudur?
    2 gn ise sorun yok @pismankz merak etme bir ey olmaz 1 haftay gemesin de.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt minik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba, Ben 7 ay AHCC gnde 2 gr (doktroun bana nerdii doz) olmak zere aldm (amino up marka) 3 tip hpv vard, ve doktor kontrolnde ahcc kullanmm devam ederken numune alnd ve mavi lab. gnderildi ve sonucu aldm. maalesef sadece bir tipi negatife dnm. Sanrm bu vucutlarmzdaki virs yklerine ve bnyeye bal olarak iyileme srelerimiz deiebiliyor.
    @Minik Deneylerde yaplan gibi 3 gram kullanmadn ve 2 gram kullandn iin yava negatiflik sreci oluabilir. Ama unu belirtmek isterim ki, 3 tane tipin 7 ayda hepsinin negatif olmas durumu her zaman olmayabilir. nk her 1 adet tip iin savayor aslnda ahcc, bu konuda 3 tip olduunu bilerek 6 aydan daha uzun sre kullanmaya devam etmek mantkl olabilir. rnein her ekstra tip iin 3 ay ekleyebilirsin. 6 ay kullandn + 3 ay toplam 9 ayda 2 tip negatif olabilir mesela... Benimki tamamen burdaki tecrbeme bal konutuum eyler, yani direkt bir bilimsel dayanam yok yanl anlalmasn sadece olay kavramanza yardmc olmaya alyorum. 6 ayda genelde tek tip negatif olur, birde tip/tipler direnliyse biraz daha sabrl olup azmetmeye gerek oluyor.

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Kesinlike katlyorum size; kiilerin tavsiye ettii nl bir doktora gidiyoeum onum tavsiyesi brakmam ynnde ama ahcc yi asla brakmayacam. Marka deitirdim saddce ve yeni tavsiye edilen gda takviyesi ile birlikre almaya devam edeceim. Ayrca gardasil as srecimi de tamamladm ve sitede sayenizde arkadalardan renmi olduum tm tavsiyeleri 7 aydr istisnasz uyguladm. mcadeleye devam umarm 3 ay sonra tavsiye edilen yeni takviye edici gda ve ahcc ile zp bu ii size negatif oldum diye mesaj atacam ��������

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt minik34 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kesinlike katlyorum size; kiilerin tavsiye ettii nl bir doktora gidiyoeum onum tavsiyesi brakmam ynnde ama ahcc yi asla brakmayacam. Marka deitirdim saddce ve yeni tavsiye edilen gda takviyesi ile birlikre almaya devam edeceim. Ayrca gardasil as srecimi de tamamladm ve sitede sayenizde arkadalardan renmi olduum tm tavsiyeleri 7 aydr istisnasz uyguladm. mcadeleye devam umarm 3 ay sonra tavsiye edilen yeni takviye edici gda ve ahcc ile zp bu ii size negatif oldum diye mesaj atacam ��������
    2 tane siil tipi iin 3 ay yeterli olmayabilir @minik. Toplam 3 tipten bir tanesinden negatif olmusun, 2 tanesi duruyor. Bence 3 ay az, sen bilirsin de. Yani ikisinin de negatif olmasn beklemek iin az bir sre.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    05.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Benimde temmuzda 6 ay olacak ahhcc kullanali.ama benim 1 haftayi gectigi oldu ara verdigim zamanlar ( bir veya iki kez)maddi imkansizliklardan dolayi.bu sebeble bir miktar korkuyorum negatiflik surecimi etkiledi mi diye.cunku tip 16 var ben de.Genelde aksatmadim.Ve bu zamana kadar sigilim tekrarlamadi hic sukur. Bu surecte de hic cinsel iliski yasamadim.Maddi durumum da el vermiyor pek bu takviyeye.temmuzda tamamlayip test yaptirmayi dusunuyorum. Ayni zamanda cin1 im ne durumda oldugunu suan bilmiyorum.Umarim en azindan cin1 birim gerilemistir.Tip 16 nin 6 ay da negatif olacagina dair pek umudum yok.Ahcc ye de artik durumum kalmadi.Bu surecin bu kadar pahali olmasi beni yordu artik

Kdemli ye
    yelik tarihi
    05.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Ben ahcc dediginiz gibi sabah ac karnina iciyorum ama ictigim saatler degisiyor uyanma saatime gore.Sizce bu da negatiflik surecini kotu etkiler mi.ayni saat mi olmali?

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Nora Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben ahcc dediginiz gibi sabah ac karnina iciyorum ama ictigim saatler degisiyor uyanma saatime gore.Sizce bu da negatiflik surecini kotu etkiler mi.ayni saat mi olmali?
    Ne kadar deiiyor o nemli. Yani ben direkt bilgi sahibi deilim saatin dzenli olmas konusunda ama bence yarm sa-bi saat ok ciddi fark yaratmaz. Ama 3-4 saat ise bilemiyorum bence alva supplement'a sor eer time health ahcc kullanyorsan