Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    01.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Evlilie giden bir ilikide HPV Sorulmal m? Sylenmeli mi?

Merhaba, iki konuda fikrinizi merak ediyorum.
    1.) Evlilik yolunda ciddi ilerleyen bir ilikiniz var. Her ey gzel giderken nceki yaadnz ilikiden dolay kendinizde hpv olduunu fark ettiniz. Tedavi sreci uzun ama ilikide bir yandan da evlilik noktasna adm adm ilerliyor. Bu durumu kar tarafn ayrlacan bilsenizde anlatr msnz? Negatif oluncaya kdr kar taraf oyalar msnz? Nasl bir yol izlersiniz

2.)Dier bir durum, nceden hpv atlattnz diyelim, cinsel hayat olanlarn HPV ile %80 orannda karlama ihtimalini uzmanlar sylyor ve bu yzden tkrr bula olma ihtimaline karn tedirginsiniz ve temkinli yaklayorsunuz. E adaynz hastalktan bihaber olabilir, hpv taycs da olabilir. Bunu merak ediyorsunuz. nasl sorarsnz,

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Evlilie giden bir ilikide HPV Sorulmal m? Sylenmeli mi?

ahsen ben bu durumu ok dnyorum bu aralar.Hayatmda kimse yook ama ans bu olursa ne yaparm diye dnyorum...eer karmdaki insan evlenebileceim kadar ciddi biriyse ve beni anlayabilecek seviyede biriyse ben sylerdiim uan hpv olduumu veya hpv geirdiimi.nk biriyle bir gelecek kurmak ona tamamen kendini aarsan salkl olur. srlar bazen ters tepebiliyor

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Evlilie giden bir ilikide HPV Sorulmal m? Sylenmeli mi?

Alnt Ares16 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba, iki konuda fikrinizi merak ediyorum.
    1.) Evlilik yolunda ciddi ilerleyen bir ilikiniz var. Her ey gzel giderken nceki yaadnz ilikiden dolay kendinizde hpv olduunu fark ettiniz. Tedavi sreci uzun ama ilikide bir yandan da evlilik noktasna adm adm ilerliyor. Bu durumu kar tarafn ayrlacan bilsenizde anlatr msnz? Negatif oluncaya kdr kar taraf oyalar msnz? Nasl bir yol izlersiniz

2.)Dier bir durum, nceden hpv atlattnz diyelim, cinsel hayat olanlarn HPV ile %80 orannda karlama ihtimalini uzmanlar sylyor ve bu yzden tkrr bula olma ihtimaline karn tedirginsiniz ve temkinli yaklayorsunuz. E adaynz hastalktan bihaber olabilir, hpv taycs da olabilir. Bunu merak ediyorsunuz. nasl sorarsnz,
    Ares,

1) 1'e cevap vereyim. Ben evlilik noktasna gelmeden de sylerdim. Bence siz de yle yapn. Gzelce anlatn bu hastalg, sonucta negatif olunabiliyor. mrmzn sonuna kadar hpv ile yaamyoruz, yle olsayd tm dnyada hpv olmayan insan kalmazd yetikin ve cinsel hayat olan.. Kesinlikle oyalamam veya yalan atmam, sana gvenini sarsarsn, hem de evleneceksen birde...

2) 2.soru iin: Direkt sorarm hpv ile ilgili bilgin var m diye. Nerden biliyorsun falan derse, bir arkadamn hpv olduunu ve ordan bilgi sahibi olduumu, farkndalk iin de aratrdm sylerdim ama bunu gemite hpv olduumu hi sylememeye karar vermisem yaparm.