Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Minik Siiller iin Tedavi

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahahaha alemsin, iyi dikkat et bari kendine
    teekkr ederimm

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

AntiHpv adl kremi sonunda denedim Tecrbelerimi aktaryorum:

ncelikle ieriini bilmeden kullanarak, yalnzca yorumlara gvenerek risk aldm. yi ki almm diyebilirim ama seim size kalm. Benim siillerimi drd.

- Krem gerekten ok yakc. Derinize srdnzde yanmay hissediyorsunuz.

- Berbat ve ar bir kokusu var. Dorudan sakn koklamayn😄

- Krdan ile sadece siile srn, deriye srmekten kann. Deriye srerseniz oras 1-2 gn sonra tahri olup kabuk balyor. Benim kabuk dtkten sonra iz kalmad. Ancak kiiden kiiye ve kullanma bal deiebilir.

- siiller 2 gn sonra griye dnd. 4 gn sonra da dt. Dt ancak sevinemeden ardndan yenileri kt. Sanrm bir sre bu sava srecek

@ercment senin tecrbene gverenek almtm, teekkr ederim

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Murat90 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ncelikle ieriini bilmeden kullanarak, yalnzca yorumlara gvenerek risk aldm. yi ki almm diyebilirim ama seim size kalm. Benim siillerimi drd.

- Berbat ve ar bir kokusu var. Dorudan sakn koklamayn��

- Krdan ile sadece siile srn, deriye srmekten kann. Deriye srerseniz oras 1-2 gn sonra tahri olup kabuk balyor. Benim kabuk dtkten sonra iz kalmad. Ancak kiiden kiiye ve kullanma bal deiebilir.

- siiller 2 gn sonra griye dnd. 4 gn sonra da dt. Dt ancak sevinemeden ardndan yenileri kt. Sanrm bir sre bu sava srecek

ie yaramas sevindirici bir durum dostum. tekrar kmas evet kt bir durum ancak yara iyileince tekrar uygularsn krem miktar uzun sre yeterli ama kremi kurutmamaya dikkat et... siilin kkse az bir miktar ve biraz krdanda bekleterek sr.kremin suyu fena yakyor.... ben halen devam ediyorum pheli grdm birey olursa gzlemleyip siil olduunu anlarsam. ayn yerden kyorsa siiller bymelerine frsat verme...ben genel bir kontrol iin cildiyeye gidicem nk kk gremediim siiller olabilir. Belki ayn yerden kan siiller iin aldara ie yarayabilir diye umut ediyorum.

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Dediin gibi kurutmamaya ok dikkat ediyorum. O blgeye bytele bakyorum artk. Minik minik ba veriyor hergeleler Kremi srdmde kendilerini belli ediyorlar. Birka hafta daha srer bu sava ancak devam ederse rolouma gideceim.

Sana da ok gemi olsun, umarm siilin yoktur ve cildiyeden mutlu dnersin

Bu arada ay da aryorum ancak bir trl bulamyorum. Siz vuruldunuz mu?

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Murat90 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

- Berbat ve ar bir kokusu var. Dorudan sakn koklamayn😄

Kremin kapan sk kapatn yoksa kuruyor bidaha kullanlmyor. Kullanm sresi 6 ay zaten. e yaradn cok sevindim. Grnmeyen kk siilleri kriyoterapi ile dondurma yntemini deneyin cok memnun kalrsnz cok basit bi ilemle siilleri yok ediyor. ok gemi olsun. Salkl gnler diliyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

@Murat90 teekkr ederim dostum sana da ok gemi olsun umarm tekrarlama azalr ve kesilir.

@Deryaa kapak biraz dandikti benimkinde,hafif kurudu ama halen ie yaryor Peki aratrma hastanesinde asetik asit testi yaparlar m ve test sonucu grnr olan siillerde kriyo ie yarar m?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    03.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    0

Arya ok haklsn bende ok kararsz kaldm ama unu biliyorum bi arkadam internetten bu tarz birey sipari etti siilleri dkld biraz iz kalm ama tekrarla d m bilgim yok fakat dtn biliyorum grdm hatta den siilleri ekip atmt siiller kararmt ama ben yinede dnp tandm hatta bizzat burda da sordum verrutol daha lml geldi bakalm bu gn bir siil zerinde baladm durumlar paylaacam
    *bu arada sadece ufak bir not *verrutol kullunacaksaniz eer siilin evresine vazelin srmeniz gerekmi salam dokuya zarar gelmesin diye*

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt patirik3 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya ok haklsn bende ok kararsz kaldm ama unu biliyorum bi arkadam internetten bu tarz birey sipari etti siilleri dkld biraz iz kalm ama tekrarla d m bilgim yok fakat dtn biliyorum grdm hatta den siilleri ekip atmt siiller kararmt ama ben yinede dnp tandm hatta bizzat burda da sordum verrutol daha lml geldi bakalm bu gn bir siil zerinde baladm durumlar paylaacam
    *bu arada sadece ufak bir not *verrutol kullunacaksaniz eer siilin evresine vazelin srmeniz gerekmi salam dokuya zarar gelmesin diye*
    Selam @patrik, yanl bala m yazdn? Arya yazmsn ama bu baklkta verrutol hakknda konuulmuyor, ercment, hakan ve derya konuuyor Ben de yokum bu balkta hahahaha.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selam @patrik, yanl bala m yazdn? Arya yazmsn ama bu baklkta verrutol hakknda konuulmuyor, ercment, hakan ve derya konuuyor Ben de yokum bu balkta hahahaha.
    ilk sayfadaki yorumlarna cevap olarak yazd galiba

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt ercment Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ilk sayfadaki yorumlarna cevap olarak yazd galiba
    Hmmm olabilir saol ercment