Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Red face HPV 16 / kafa karkl

Merhaba ncelikle aranza yeni katldm ve 1 yldr bu sreci yaamama ramen kendime taknt yaptrmamak iin aratrmamtm. imdi yeni aydnlanma yaamaktaym :) Hpv 16 cin 3 tansyla beraber sonbaharda leep oldum. Bu srete sigaray braktm ve spora baladm. Aratrmadm nk telamla baklm drmek istememitim... A nermediler, ilatan da (deflagyn) haberim yoktu. Smear ascus + 16 pozitif geldi ve kolposkopi nerildi ama hastanemden emin deilim, zel bir doktor aratryorum. imdi 26 yam doldurmak zereyken a olsam bir ie yarar m? ekstra takviye + deflagyn e balamay da dnyorum. 1.5 Senedir de cinsel perhizdeyim. Tecrbelerinizi, nerilerinizi bekliyorum ve elbette yazdm gibi ok soru vardr halen okumaktaym. imdiden teekkr ederim.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: HPV 16 / kafa karkl

Merhabalar Deflagyn'i doktor nerdiyse balayabilirsin ancak cin3 tansyla leep olmusunuz muhtemelen snrlar temizdir? Eger snrlar temizse deflagyn kullanmanza gerek yok ki, rahim bebek rahmi gibi olacak.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Eyll.2021
    Tecrbe Puan
    0

Merhabalar, aranza ben de yeni katldm fioann hanm baklnz drmemek iin panik durumundan uzak durmanz akllca olmu ben rendiimde ok panikledim doktor da yangba krkle gitt beni rahatlatacak birey syleyemedi; daha ortada biyopsi bile yokken konizasyon dan bahsetti ok paniklemitim.. ilk cinsel deneyimimdi bu sene ve bir yl nce gerekleti cesaret edemiyor korkuyordum zaten bama bunun gelmesi size ironik gelebilir.. 16 ve 31 tip bu arada..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Eyll.2021
    Tecrbe Puan
    0

Leep ileminden sonra adet grrken veya idrara karken/ cinsel birliktelikte arnz oluyor mu