Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Oral hpv phesi iin rahatlatc bireyler buldum

ncelikle herkese merhaba. Zor bir sreteyiz bu srete hepimiz ok ypranyoruz umarm sonunda bu travmadan kurtuluruz diyerek balamak istiyorum. Bogazda oluan arlar rahatszlk hissi agz iinde oluan deiimler aklmza hemen oral hpv riskini getiriyor ve kendimizi strese sokuyoruz ayn his bende de oluyor ok fazla aratrma yaptm ve bir ka ihtimal beni rahatlatt desem yeridir. Bunlar sizlerlede paylamak istedim umarm dikkat ekebilirim ve bu konuda tartabiliriz. Vcutta viral enfeksiyon olduunda lenf bezleri iiyormu rnek vermek gerekirse bogazda oluan his lenf bezinin antikor sava retmesi sebebiyle olabilir nk lef bezi imesi rahatszlk hissi ksrk agr gibi ikayetlere sebep oluyormu. Dikkatli baktmda koltuk altmda emin olmamakla beraber lenf bezlerimin bydn grdm yada abarttm ona karar veremiyorum bir ka gn kendime izin verip gemezse aile hekimine muayne olmay dnyorum. Birde telegram iin numara vermek yerine buraya isterseniz belirttiiniz takdirde bir kullanc ad brakacam ve ona mesaj atarak numaranz gzkmeden bir grup oluturup birbirimize destek olabiliriz telegram gizlilik ayarlarndan numara isim gibi eyleri kapatarak katlabilrisiniz . Buraya kadar oluduysanz teekkr ediyorum ❤️

zel ye
    yelik tarihi
    07.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Oral hpv phesi iin rahatlatc bireyler buldum

Merhaba ben de bogazimdakilerin fotosunu cekip murat enoze attim kendisi bu konuda baya unlu. Lenf bezine benziyor dedi icim rahatladi biraz ama tabi para ve uygun kosullar saglandiginda yine de bi baktiricam

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Kbb uzmanna gittim azmn iine bakt ve yok asla dedi olsa ses telinde bile olabilirmi yani sadece diline falan olcak diye biey yokmu o sebepten bende hafiften delirdim en iyisi bir sre kendini dinlemek genitalde grnr olan yaktrp salkl olmaya almak

zel ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Arkadaslar delirmeyin pls 🤗 Simdi agiz cok karmasik bir yapi ve en onemlisi de herkesin agzi kendine ozgu. Kbbye gittiniz agzinizda hpv var dedi napacaksiniz? Tam olarak suan napiyorsaniz onu. O yuzden en guzeli supheniz varsa duzenli araliklarla agzinizin fotografini cekin her hafta gibi. Boylece telasla degil nesnel bir olcutle bakmis olursunuz. Onun disinda ben propolisi direk agzima damlatiyorum aci gelirse siz biraz suyla calkalayin bogazinizda tutun ve yaaamkniza devam edin. Zaten ahcc kullaniyorsunuz varsa da gececek gidecek zaten. Forumu iyi okuyup duzeninizi oturtun, elinizden geleni yaptiktan sonra da surece guvenin, kendinizi surece birakin 🙋*♀
    Not: Kbbye hic gitmedim, varsa surecle zaten gececegine inaniyorum, yalnizca tiplendirmeden negatifi aldiktam sonra surecim bitince test yaptiracagim kbbde.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ya benim oral testim pozitif kt halde bu kadar delirmedim az boaz inceleme konusunda, arkadalar sakin olun. Birok kiide belirti vermeden olabilir ki bende de u an sigil olmadn sylyor kbb. Test yapmasam bilmezdim ou insan gibi. Hpvbursa nin dedii gibi ne olursa olsun ka tip veya Hangi blgede olursa olsun yaplacak ey ayn. Kilit noktas: BAIIKLIK. Nevra hocay bilenler varsa kendisi bana ister az ister makat ister genital blge olsun ahcc kullanm ve baklk sistemini yksek tutmak hepsini temizler demiti. O yzden doktorun sigil olmadn syledii eylere taklmayn. Olmad durumunu gzlemleyin byyp klme vs var m diye ona gre hareket edersiniz. Ben bir di hekimini takip ediyorum instagramda ortodontist kendisi. Di teli taktranlara ncesi sonras fotoraf konuluyor bilirsiniz damaklikla iyice dudaklar geriye ekilerek. O fotoraflar gordugum zaman farkettim ki baz insanlarn minik beyaz noktalar var bazlar girintili kntl damaklari var. Ksacas HERKESIN AGIZ YAPISI FARKLI. Kafaya ok taktniz takdirde benim gibi farkl hastalklarla urarsnz. Bakn ben az genital vs hpv durumunu braktm titizlik taknts ile urayorum. Psikoloa gidiyorum bu yzden. Heryerden mikrop bulatn dndm iin gndelik hayatm yaarken bile ok zorlanyorum. Srekli ellerimi ykamaktan ellerimin halini grmenizi isterdim. O yzden ben kendime bu ktl yaptm ama rica ediyorum ok takip da psikolojinizi bozmayn herey olacana varr. Elinizden geleni yapn. Sigil knca tedavi edin Ahcc kullann maddiyatiniz yetmiyorsa doal yollarla da baklk guclendirmeye aln. Arya nn yazlarn okuyun ne yiyip imemiz gerektiini ok gzel aklyor. Gerisini de doal akna brakn yoksa bi yerden sonra benim gibi bu taknt hastal ile uramak zorunda kalrsnz inann hpvden daha kt

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    23.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt pismankiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya benim oral testim pozitif kt halde bu kadar delirmedim az boaz inceleme konusunda, arkadalar sakin olun. Birok kiide belirti vermeden olabilir ki bende de u an sigil olmadn sylyor kbb. Test yapmasam bilmezdim ou insan gibi. Hpvbursa nin dedii gibi ne olursa olsun ka tip veya Hangi blgede olursa olsun yaplacak ey ayn. Kilit noktas: BAIIKLIK. Nevra hocay bilenler varsa kendisi bana ister az ister makat ister genital blge olsun ahcc kullanm ve baklk sistemini yksek tutmak hepsini temizler demiti. O yzden doktorun sigil olmadn syledii eylere taklmayn. Olmad durumunu gzlemleyin byyp klme vs var m diye ona gre hareket edersiniz. Ben bir di hekimini takip ediyorum instagramda ortodontist kendisi. Di teli taktranlara ncesi sonras fotoraf konuluyor bilirsiniz damaklikla iyice dudaklar geriye ekilerek. O fotoraflar gordugum zaman farkettim ki baz insanlarn minik beyaz noktalar var bazlar girintili kntl damaklari var. Ksacas HERKESIN AGIZ YAPISI FARKLI. Kafaya ok taktniz takdirde benim gibi farkl hastalklarla urarsnz. Bakn ben az genital vs hpv durumunu braktm titizlik taknts ile urayorum. Psikoloa gidiyorum bu yzden. Heryerden mikrop bulatn dndm iin gndelik hayatm yaarken bile ok zorlanyorum. Srekli ellerimi ykamaktan ellerimin halini grmenizi isterdim. O yzden ben kendime bu ktl yaptm ama rica ediyorum ok takip da psikolojinizi bozmayn herey olacana varr. Elinizden geleni yapn. Sigil knca tedavi edin Ahcc kullann maddiyatiniz yetmiyorsa doal yollarla da baklk guclendirmeye aln. Arya nn yazlarn okuyun ne yiyip imemiz gerektiini ok gzel aklyor. Gerisini de doal akna brakn yoksa bi yerden sonra benim gibi bu taknt hastal ile uramak zorunda kalrsnz inann hpvden daha kt
    Merhaba, benim oral hpv testim TP 31 kt ama bi lezyon yok gzle grnrde haftaya hakan topalismailolu na gidicem randevu alp internette ok tehlikeli bir tip ve zor getiini sylyor nevra hoca. Hamileyim ve psikolojim yerle bir ne yapcam artk bilmiyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba pimankz pmekle bulac oluyor mu az hpvsi

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    1

Baz yerde olduunu baz yerde olmadn yazyor doktorlar bile ikiye ayrlmken kesin bir cevap veremem buna ama oral yolla genitalden aza geme ihtimali daha yksek pmedense

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt pismankiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baz yerde olduunu baz yerde olmadn yazyor doktorlar bile ikiye ayrlmken kesin bir cevap veremem buna ama oral yolla genitalden aza geme ihtimali daha yksek pmedense

Ya bende genital siil var ama hi oral yapmadm yaptrmadm. Ama dilimin altnda 3 4 tane kabarcklar var dilimde alt ksmnda resmini atsam sizlere Bi bakar msnz douda kk bir yerdeyim doktora gidemiyorum

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Polis17 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ya bende genital siil var ama hi oral yapmadm yaptrmadm. Ama dilimin altnda 3 4 tane kabarcklar var dilimde alt ksmnda resmini atsam sizlere Bi bakar msnz douda kk bir yerdeyim doktora gidemiyorum
    Biz anlamayz maalesef, burada kimse de seni ''sigil var evet, sigil yok evet'' diye ynlendiremez nk az/dil blgesinde olduu iin az ii karmak bir yapya sahip. Doktora soramyorsan bile unu syleyeyim eer oral bir durum ile iin olmadysa merak etme ORAL HPV YOKTUR.