Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    20.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

CIN 2 Ckt ve dnyam bama ykld bu siteye denk gelene kadar

Merhaba 31 yandaym 1 yl nce smear testi yaptrdm temiz kt ama hpv 40 ckt bir sene sonra takibini yap dediler. Bir sene sonra yani ocak ay gibi smear testi yaptrdm ascus ckt hpv yaptrdm 39, 56 , dier kt. Korktum ama sorun yapmadm hi. Doktorlara gittim hepsi 6 ay sonra tekrar yapacagiz bekleyelim dedi. Ben de uni hastanesine gittim kolposkopi oldum biyopsu yaptilar . Sonuc Cin 2. gn alamaktan gzmde ya kalmad bir de ocuk dnyordum dnya bama ykld desem yeri. Sonra arastirmalara basladim tabi sonra birisi hatirlamiyorim bu sitenin ismini yazmisti ben de byle bir site mi varmis diye girdim. Moralim o kadar ykseldi ki inanamazsnz. Yan sanki Cin 2 'den kurtulacana inancm artt. Her eyi tek tek okudum ama her eyi. ncelikle Arya hanma teekkrler. imdi de ne yapacam baklmi nasl guclendirecegim onlar dnyorum. Ben unu sormak istiyorum bu durumda olan var mi? Gerileme olan var mi? Bunu duymak bana g verecek perembe gn hastaneye gideceim sanrm lepp yapacaklar burdan anladm kadaryla. Konumaya bu konuyu anlamaya moralimi ykseltmeye ihtiyacm var. ocuum olmaz bu durum ilerler diye korkuyorum ( dogru yere konuyu acmisimdir umarim bir hatam olduysa affola)

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: CIN 2 Ckt ve dnyam bama ykld bu siteye denk gelene kadar

Alnt Elin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba 31 yandaym 1 yl nce smear testi yaptrdm temiz kt ama hpv 40 ckt bir sene sonra takibini yap dediler. Bir sene sonra yani ocak ay gibi smear testi yaptrdm ascus ckt hpv yaptrdm 39, 56 , dier kt. Korktum ama sorun yapmadm hi. Doktorlara gittim hepsi 6 ay sonra tekrar yapacagiz bekleyelim dedi. Ben de uni hastanesine gittim kolposkopi oldum biyopsu yaptilar . Sonuc Cin 2. gn alamaktan gzmde ya kalmad bir de ocuk dnyordum dnya bama ykld desem yeri. Sonra arastirmalara basladim tabi sonra birisi hatirlamiyorim bu sitenin ismini yazmisti ben de byle bir site mi varmis diye girdim. Moralim o kadar ykseldi ki inanamazsnz. Yan sanki Cin 2 'den kurtulacana inancm artt. Her eyi tek tek okudum ama her eyi. ncelikle Arya hanma teekkrler. imdi de ne yapacam baklmi nasl guclendirecegim onlar dnyorum. Ben unu sormak istiyorum bu durumda olan var mi? Gerileme olan var mi? Bunu duymak bana g verecek perembe gn hastaneye gideceim sanrm lepp yapacaklar burdan anladm kadaryla. Konumaya bu konuyu anlamaya moralimi ykseltmeye ihtiyacm var. ocuum olmaz bu durum ilerler diye korkuyorum ( dogru yere konuyu acmisimdir umarim bir hatam olduysa affola)

Merhabalar Elin,

ncelikle gemi olsun modunun ykselmesine ok sevindim. Cin geriletme konusunda doktorlarn nerdii deflagyn diye bir jel var, onu doktoruna bir sor. Bunu kullanp cin gerileten kiiler var, hatta 3-5 gn nce bir kii cin1'i geriletti hem ahcc hem de deflagyn kullanyormu.
    Cin3'n gerilemesi epey zor, zaten ben cin3'tm ama cin1 genelde geriliyor, cin2 de de gerileme ans var ama cin1'e gre biraz daha az, ama bu olmayacak anlamna gelmez

Cin2 iken leep yaptrrsan zaten gerileme vb bir ey beklemene gerek kalmayacak.
    Ben senin yerinde olsam leep seeneini hemen dnmem, ocuun oluyor ocukla bir ilgisi yok ama rahim agz ksalabiliyormus ve cocugun tutunmas zorlaabiliyormu veya erken doum olabiliyormu. Evliysen ve ocuk dnyorsan, cin2 ile hamile kalmak ve bu srecin ynetilmesi gibi sorular bir doktora sor derim. Yani doktor kesinlikle olmaz derse o ayr ama ben yle dndm; sonucta baz kiiler bilmeden hamile kalabiliyor cin iken, dourduktan sonra da leep olursun konuyu kapatrsn diye dsndm ama henuz sende hpv'de var, o yuzden mantkl olmad u an bu dediim, bover Ben kendi kendime konumu oldum :d ocuun olur ama merak etme.

Yeni ye
    yelik tarihi
    20.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

@arya hanm tm dnceleriniz iin cevabnz iin teekkr ederim hpvlerde pozitif olduu iin sitenizde ve dier kaynaklarda okuduum kadaryla lepp kanlmaz gibi. Leppten sonra ocuu olan var mi acaba hi rastladn mi burada ? Bir de benim hpv 40 vardr bir buuk yl nce o imdi gzkmedi ama gov 39 56 16 ckt yani birini yok etmi vcudum sonrasnda yine mi retmi. Skntl sreler ama yine de dimdik hayattayz buna kr bir gn ben de yendim diyip tavsiyelerimi yazmak istiyorum dilerim herkes yener 🙏🙏🙏

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

@arya hanm tm dnceleriniz iin cevabnz iin teekkr ederim hpvlerde pozitif olduu iin sitenizde ve dier kaynaklarda okuduum kadaryla lepp kanlmaz gibi. Leppten sonra ocuu olan var mi acaba hi rastladn mi burada ? Bir de benim hpv 40 vardr bir buuk yl nce o imdi gzkmedi ama gov 39 56 16 ckt yani birini yok etmi vcudum sonrasnda yine mi retmi. Skntl sreler ama yine de dimdik hayattayz buna kr bir gn ben de yendim diyip tavsiyelerimi yazmak istiyorum dilerim herkes yener ������
    Leep yaptrdktan sonra forumda benim gibi uzun sre taklan kimse yok @elin maalesef, herkes negatif olunca gidiyor o yuzden birebir leepten sonra cocugu olan biriyle sohbet etmedim ama internette/forumlarda gryoruz.
    Ksmetse o kii de ben olucam hahahaha. Yeterince deney tahtas olmamz gibi birde ahcc ile negatif olduktan sonra, leepten sonra ocugu olan kii olucam inallah ileride, u an dnmyoruz ama elbet ocuk dneceim o zamanlarda skntlar da olursa paylarm burada.

Yeni ye
    yelik tarihi
    20.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Bugn doktora gittim leep iin gn aldm sonucumu yorumlarken syle dedi sonucun cin 2 ama cin3 e gitmeden kansere de gidebilir dedi.😞 Leep yapldktan sonra sonucun snrlarda pozitif kmas sonucu ne yaplyor bana gelen var mi? 🤷🏻*♀️Bir de leep sonras patoloji sonucunda kanser kma ihtimali var mi? Bence doktorlar bu sorulardan tam emin deil. Burda yasayan duyan bilen var mi sormak istedim😔 Bir de benim gittiin doktor doent dr ama jinekolog onkolog deil ama bi islemlerde deneyimli olacaktr nk benim bulunduum ehirde jinekolog onkolog yok. Kafamda deli sorular 🤔

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Bugn doktora gittim leep iin gn aldm sonucumu yorumlarken syle dedi sonucun cin 2 ama cin3 e gitmeden kansere de gidebilir dedi.�� Leep yapldktan sonra sonucun snrlarda pozitif kmas sonucu ne yaplyor bana gelen var mi? ����*♀️Bir de leep sonras patoloji sonucunda kanser kma ihtimali var mi? Bence doktorlar bu sorulardan tam emin deil. Burda yasayan duyan bilen var mi sormak istedim�� Bir de benim gittiin doktor doent dr ama jinekolog onkolog deil ama bi islemlerde deneyimli olacaktr nk benim bulunduum ehirde jinekolog onkolog yok. Kafamda deli sorular ��
    Leep sonras patoloji raporu en kesin sonucu verir. Aldklar paraya bakyorlar nk. Bende smear'de cin bile kmamt ama doktor yara grmt, onu alp patolojiye gnderince grendim cin3 oldugunu. Snrlar pozitif ise tekrar bir leep yaplyor ya da beklenip izleniyor diye biliyorum.