Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beeo Up Serisi

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Beeo Up Serisi

Arkadaslar propolisi genelde marketlerden aliyoruz bugun eczanede bu seriyi gorunce o yuzden sasirdim. Sitesinde de pek on planda degil. Marketlerde degil yalnizca eczanelerde satiliyormus. Incelemenizi oneririm %30 saf propolis diyor. Alkol bazli normal propoliste 10 damla 60 mg iken bunda 90 mg. Link nirakacagim asagiya. Goruslerinizi bekliyorum 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Beeo Up Serisi

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar propolisi genelde marketlerden aliyoruz bugun eczanede bu seriyi gorunce o yuzden sasirdim. Sitesinde de pek on planda degil. Marketlerde degil yalnizca eczanelerde satiliyormus. Incelemenizi oneririm %30 saf propolis diyor. Alkol bazli normal propoliste 10 damla 60 mg iken bunda 90 mg. Link nirakacagim asagiya. Goruslerinizi bekliyorum 🙋*♀
    Bende beeo markası kullanıyordum .kendi sitesinden almıstım .o zamanlar heryerde satılmıyordu

Durum
    Özel Üye

şuan ben de beeo markasının alkol bazlısını kullanıyorum da bu özel seri. Beyaz ambalajlı falan ve %30 yazıyor üstünde normalde siyah ambalajlı. Sen hangisini kullanmıştın?

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaslar propolisi genelde marketlerden aliyoruz bugun eczanede bu seriyi gorunce o yuzden sasirdim. Sitesinde de pek on planda degil. Marketlerde degil yalnizca eczanelerde satiliyormus. Incelemenizi oneririm %30 saf propolis diyor. Alkol bazli normal propoliste 10 damla 60 mg iken bunda 90 mg. Link nirakacagim asagiya. Goruslerinizi bekliyorum 🙋*♀️
    Bizde Ahmetle hep bunu diyorduk zaten alkol bazlı %30 olandan alın diye dikkat etmemişssiniz herhalde sevgili hpvbursa en cok propolis oranına sahip bu cünkü. Yeni keşfetmişsin olsun. Tadı diğerlerine göre baya acı tabi ama o acılık virüs öldürüyor gibi hissediyor insan içerken şifa olsun tüm arkadaşlara. Trendyolda var indirimde oluyor bazen cok uygun geliyor ben hep ordan alıyorum bakarsınız oraya bi.

Durum
    Özel Üye

Aa ben 3 sise beeo alkol bazli almistim onlar bitince bunlara gecerim 😊

Durum
    Kıdemli Üye

Aa ben 3 sise beeo alkol bazli almistim onlar bitince bunlara gecerim 😊
    Aynen siğillerin üstüne de sürünce yok ediyor düzenli hergün yapınca

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aynen Derya'cım

Durum
    Özel Üye

Derya sigillere uygulandiginda tahris ediyir mu acaba? Ben daha once sirke uyguladim yoketti tamamen ama iz birakti baya. Propoliste o surec nasil oluyor iz kaliyor mu? Nasil uyguladigindan da bahsedebilir misin? Forumda birkac sey okudum ama herkes farkli yaklasmis tecrubeli birini bulmusken biraz bilgi alayim 🙋*♀️

Durum
    Kıdemli Üye

Derya sigillere uygulandiginda tahris ediyir mu acaba? Ben daha once sirke uyguladim yoketti tamamen ama iz birakti baya. Propoliste o surec nasil oluyor iz kaliyor mu? Nasil uyguladigindan da bahsedebilir misin? Forumda birkac sey okudum ama herkes farkli yaklasmis tecrubeli birini bulmusken biraz bilgi alayim 🙋*♀️
    İlk başta propolisi siğillerin üstüne sürüyorsun kulak çubuğu ile daha sonra pamuğa biraz propolis döküp siğilin üstüne denk getirerek bantlıyorsun. gece yatarken bantlarsın sabah çıkartıp yıkarsın tahriş vs bana yapmadı ama bazı ciltler hassas polene propolise alerjisi olabiliyor bunu normal tenine propolisi sürüp biraz bekleyip bakabilirsin kızarıklık vs oluşuyorsa zaten yapma. hergün sadece siğil üstüne sürersin propolisi o zaman bantlatıp uyumazsın. Biraz sürecini uzatır ama olsun cilt tahrişinden iyidir 😄