Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Maddi durumu iyi olmayanlar tedavi iin nereden balyor?

Alnt laleli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Teekkr ederim. Ahcc kullandm iin mi bilmiyorum ama bi blgede grup halinde ki siiller yok olmu dier tarafta hala duruyor. Brokoli, soan, sarmsak, yourt bol bol tketiyorum. Yeil ay (gnde 2), rek otu ya iiyorum bazen sabah bazen akam siillere etkisi var m bilmiyorum ama stresimi azaltyor galiba emin deil bir ie yaramal ��, sirke iiyorum biraz srmeye de baladm, yarn imutor beta glukan a balyorum. Spor yapmaya baladm. Stresim azald. Kendimi de iyi hissediyorum. Beeo subazl propolis kullanmaya balayacam. Yaptklarmn ie yaradn grmek ok mutlu ediyor beni. Hep birlikte yeneceiz inanyorum ��
    Ufak detay. Alkol bazli propolis al. Su bazli alma

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    2

Alnt ahmet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ufak detay. Alkol bazli propolis al. Su bazli alma
    Tam dedim ben yazaym dier sayfaya getim Ahmet Bey yazms bile mkemmel ya glmsettin biz hep birlikte cok glyz 👍😄

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Deryaa Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tam dedim ben yazaym dier sayfaya getim Ahmet Bey yazms bile mkemmel ya glmsettin biz hep birlikte cok glyz ����
    Haha aynen Deryacm birbirimize desteiz ok gzel biey bu

Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Mart.2021
    Nereden
    bursa
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba, durum gncellemesi iin geldim. Siillerimi koter ile yaktrdm. Ars szs olmayan bir ilem oldu benim iin. blgeye yakn olmas biraz iyileme ksmnda zorlad o kadar. 10 gne yaralar iyileti. 45 gn oldu yaklan yerlerde hi iz kalmad. Siil kmad ama tam anlamyla temizlendiini dnmyorum nk i kesimlere ok yakn u anda fotoraf ekerek takip ediyorum. Sanrm doktorumun siil olmadn dnd paralar siildi. Test sonularm negatif geldi ama smear iin 1 temmuz da tekrar gideceim. Doktor tam rahim az yaras olduunu syledi. Enfeksiyondan kaynakl olduu iin rahim az yarasn yaktrabilirim. Smear i bu yzden emin olmak iin yaptracam. Tekrar siil kartmadm. Testlerimin ve ahcc nin etkisinin olduunu dnyorum. lk yazdm mesaj okuyamyorum bile nk o ilk panik hali ile insan ok karamsar oluyor. Testlerim negatif gelip siilleri yaktrnca inanlmaz rahatladm. Tabi ahcc, yeil ay, propolis, imutor, bol su, spor bunlar da e zamanl yaptm. imdi bu yazy panik halde -ne yapacan bilemez halde- okuyorsanz eer, hi endielenmeyin. Sakince nce test olun ve siilinizi yaktrn. Bunlar hi dnmeden harekete geerek yapn. Dnmeniz gereken iyi bir doktor bulmak olsun. Sonra psikolojinizi dnerek gerekten sakin olun ve rahatlayn. Stres sizi daha da kt sonular iin bekliyor olacak. Sakin olun nk bu bir virs ve harekete getiiniz halde kontrol sizin elinizde oluyor ve yaamnza o dndnz felaketlerle etki edemiyor. Test sonularnz pozitif gelse bile burada bir ok hikaye okuyacaksnz veya okudunuz. Kontrol sizin elinizde olduunda nasl gzel sonular alnabileceini kendinizde greceksiniz. Bu hayat rutini bir sre sonra sizin normaliniz olacak ve her ey iyiye gidecek. Bunlar ilk mesajnda hastalktan deil yalnzlktan leceini dnen kii yazyor. Bu kadar pozitif olabilmek sadece yaadklarmn sonularndan dolay oldu. Henz bitmi deil tabi ki savamn bandaym. Ama atlatm olduumu dnyorum. Gnlk hayatmda artk aklma bile gelmiyor. Yapmam gerekenleri yapp zaten yeneceime inanyorum. im o kadar rahat. Siz de kendinize inann. Yalnz ve gsz ve ve aresiz deilsiniz. Bana burada hi tanmadm arkadalarm ok destek oldu umarm benim srecimde birilerine destek olur. ♥️

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt laleli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba, durum gncellemesi iin geldim. Siillerimi koter ile yaktrdm. Ars szs olmayan bir ilem oldu benim iin. blgeye yakn olmas biraz iyileme ksmnda zorlad o kadar. 10 gne yaralar iyileti. 45 gn oldu yaklan yerlerde hi iz kalmad. Siil kmad ama tam anlamyla temizlendiini dnmyorum nk i kesimlere ok yakn u anda fotoraf ekerek takip ediyorum. Sanrm doktorumun siil olmadn dnd paralar siildi. Test sonularm negatif geldi ama smear iin 1 temmuz da tekrar gideceim. Doktor tam rahim az yaras olduunu syledi. Enfeksiyondan kaynakl olduu iin rahim az yarasn yaktrabilirim. Smear i bu yzden emin olmak iin yaptracam. Tekrar siil kartmadm. Testlerimin ve ahcc nin etkisinin olduunu dnyorum. lk yazdm mesaj okuyamyorum bile nk o ilk panik hali ile insan ok karamsar oluyor. Testlerim negatif gelip siilleri yaktrnca inanlmaz rahatladm. Tabi ahcc, yeil ay, propolis, imutor, bol su, spor bunlar da e zamanl yaptm. imdi bu yazy panik halde -ne yapacan bilemez halde- okuyorsanz eer, hi endielenmeyin. Sakince nce test olun ve siilinizi yaktrn. Bunlar hi dnmeden harekete geerek yapn. Dnmeniz gereken iyi bir doktor bulmak olsun. Sonra psikolojinizi dnerek gerekten sakin olun ve rahatlayn. Stres sizi daha da kt sonular iin bekliyor olacak. Sakin olun nk bu bir virs ve harekete getiiniz halde kontrol sizin elinizde oluyor ve yaamnza o dndnz felaketlerle etki edemiyor. Test sonularnz pozitif gelse bile burada bir ok hikaye okuyacaksnz veya okudunuz. Kontrol sizin elinizde olduunda nasl gzel sonular alnabileceini kendinizde greceksiniz. Bu hayat rutini bir sre sonra sizin normaliniz olacak ve her ey iyiye gidecek. Bunlar ilk mesajnda hastalktan deil yalnzlktan leceini dnen kii yazyor. Bu kadar pozitif olabilmek sadece yaadklarmn sonularndan dolay oldu. Henz bitmi deil tabi ki savamn bandaym. Ama atlatm olduumu dnyorum. Gnlk hayatmda artk aklma bile gelmiyor. Yapmam gerekenleri yapp zaten yeneceime inanyorum. im o kadar rahat. Siz de kendinize inann. Yalnz ve gsz ve ve aresiz deilsiniz. Bana burada hi tanmadm arkadalarm ok destek oldu umarm benim srecimde birilerine destek olur. ♥️
    Merhaba Laleli, psikolojik olarak rahatlayabilmene ok sevindim. Evet bu bir sre, ne kadar az takarsak veya ne kadar az odaklanrsak hpv durumuna o kadar iyi oluyor. ok fazla kafaya taktgmzda sigillerde nks ediyor, hpv kesinlikle psikolojiden etkileniyor. Senin de umarm negatif olduunu grrz, negatif olursan forumdaki arkadalarmza umut olmay unutma <3

Yeni ye
    yelik tarihi
    27.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba siillerini devlet hastanesinde mi yaktrdn?

zel ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    2

Ben gncellemek karmm. Iyi ki varsin lale