hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    3

Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanm ve Hpv'yi Vcuttan Klirensi

Hpv virsnn baklk sistemimiz tarafndan vcuttan att biliniyor ancak baz kiilerin tedavisinin uzamas ve kendi kendine vcuttan atamaynn sebebi hpv virsnn immn sistemden kamasdr. Lokal olarak bakln desteklenmesi gerekiyor. Yaplan almalarda ahcc konak bakl destekleyebilecei kantlanmtr bu yzden ahcc spesifik olarak hpv tedavisinde kullanlan bir gda rn olarak ok nemli. Ancak iimizi ansa brakmamak ve ahcc kullansa dahi negatif olamayan kii az olsa bile garantiye almak istiyorum. Erkek olarak blgesel bakla odaklanmak iin aldara kullanyorum nk krem bu blgeye topluyor natural killer t hcreleri. Lokal olarak virs ldren interferonlar aktif etmekte rol oynuyor ahcc ile de desteklenince benim gibi 8 saatte bir siili yok edebiliyorsunuz aldara ile beraber. Aldarann etkisini erkek olarak grdkten sonra kadnlarn aldaray vajina iine srememesiyle ilgili ne yaplabilir diye dndm forumda 2 kii var ahcc kullanmasa bile deflagyn kullanarak 4 ay iinde negatif olan. Ama bu kesin olarak bir karm yapamayz bu kii cin3 ten leep ilemi oluyor sonra smear temize kyor 6 ay getikten sonra cin1 tekrar oluuyor ve 3 aylk deflagyn kullanm sonucunda 1 ay daha bekleyip toplam 4.ayn sonunda hem smear hem de hpv tip testi negatif kyor. Deflagynden kaynaklandgn dnyorum direk olarak hpv negatif yapar demiyorum ama bu lokalize srlen kremlerin ok daha gzel odaklandgn dnyorum vcuttan atmasna. Ve bununla ilgili destekleyici bir video buldum. Buyrun.

https://www.youtube.com/watch?v=ovGNzfdNi_w

3:25 anca greceksiniz. Diyor ki " YKSEK RSKL HPV TPLERNN KLRENS (YAN VCUTTAN ATILMASI) YAPILAN DENEYLERDE ELE ALINAN GRUPTA DEFLAGYN KULLANANLAR %87 KEN 3.AY SONUNDA %40 A DT. "

DEFLAGYN KULLANMAYANLAR SE BALANGITA %79 KEN 3.AY SONUNDA %83 E IKTII GRLMTR.

YAN DYOR K 3 AY NDE YKSEK RSKL TP TAIYORSANIZ BU VCUDUNUZDAN TEMZLENEBLR. ORANLARA BAKARSAK YARISINDAN FAZLASI TEMZLENME SZ KONUSU OLMUTUR DYOR.

CIN GERLEMESNDEN BAHSETMYOR. YKSEK RSKL TPLERN DREK KLRENSNDEN YAN TEMZLENDNDEN BAHSEDYOR.

SONU: (Benim Yorumum)

Ben bir doktor deilim bir uzmanlk alanm yok aratrmac deilim hibir ey deilim. Sadece bir hastaym buna gre okuyunuz tm bilgileri. Erkeklere ve kadnlara ayr ayr nerilerim var.

1. Kadnlar iin: Yksek riskli bir tip tadnz rendiinizde veya smear cin1,cin2 ktnda veya ascus ya da her neyse ktnzda kolposkopi yaptracaksnz. Smear ascus kp , kolposkopide cin3 kma ans bile var o yzden kolposkopi ok nemli zaten doktor bunu yapacaktr heralde. Bu konular forumda ve genel olarak bilinenler ben farkl bir eyden bahsedeceim. Smear temiz ama yksek riskli hpv tayorsanz deflagyn 3 ay kullanmanz benim nerimdir. Yannda da kesinlikle AHCC en az 8 ay kullanmalsnz. Bunu sylememin sebebi virsn immn sistem ne kadar yksek olursa olsun konak immn sistemden virsn kaabildii. Ama deflagyn kullandgnzda bu blgedeki baklk deiiyor cin2 bile gerileten temize eken bir jel neden smear temizken hpvyi vcuttan atmaya negatif olmaya yardmc olmasn ki ? Benim demek istediim tek bana deflagyn deil ayn zamanda ahcc ile bu ii kkten zmek. Smear temizken doktorun deflagyn nermesi ve 4. ay sonunda hpv tip testi negatif (smear degil evet hpv tip testi) olmas bence tesadfi deil katksnn olduunun kantdr.

2.Erkekler iin: Erkeklerin olay kadnlara gre daha kolay gzle grlen bir ey dk asetik asit testini her ey ortada flash sgyla bile dikkatlice kontrol edebilirsin . Siillerin varlnda koter ve kriyo para dkmek istemezsen kesin zm (kriyo ve koter daha garantidir ve nks grlmesi azdr) Ama ben de bktm 1 tanecik minik siil iin 350 tl vermeye. Benim zmm antihpv kremdir. Kriyo etkisi gibi karartyor ve kendi kendine ksa sre iinde dryor. Maddi durumu iyi olanlar kesinlikle koter yaptrsn derim. Antihpv krem bitkisel yakc bi krem 200 tl gibi bi fiyat vard sanrm. Direk siili kurutuyor ve zamanla kriyoda oldugu gibi dyor. Kullanc yorumlarna baktm dolandrc gibi deiller gayet mantkl bitkisel krem sr ve yaksn. 200 tl ucuz deil ama elinin altnda annda yakc bir krem fikri gzel. Ve biteceini sanmyorum. Siil yok etme olaylar bittiyse ve nkslerde yava yava grlmyorsa (ak yaralar iyiletiinde) aldara krem ile erkekler lokal baklk salamaldr aldara srlen deri altndaki virslere ldrc hcrelerimizi ynlendiriyor nks azaltyor ve bu lokal baklk negatif olma yolumuzda bize yardm ediyor. Kadnlar sakn vajina iine srmesin kadnlar da deri stne kask gibi blgelere srebiliyorlar herhangi bir cinsiyet ayrm yok ama deflagyni zellikle ie srlebilen bir ey oldugu iin syledim. Zaten rutinlerimizi hepimiz biliyoruz ahcc,yeil ay, propolis, cinsel perhiz, jilet yok, 2 numara veya 3 numara balkl tra makinesi var. Stres yok sigara yok alkol yok salkl beslenme var Sevgiler

*Dk riskli tiplerde Deflagyn kullanan veya neren ya da nermeyen bir bilgisi olan varsa bilgilendirirse ok sevinirim. Kz arkadama almay dnyorum 3 kutu.

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanm ve Hpv'yi Vcuttan Klirensi

Selenyum ve Antioksidan ierii var deflagynde. Dk riskli hpv tiplerinin vcuttan atlmasna neden yardmc olmasn? Blgesel bir antioksidan ve selenyum ok ie yarar bence. Dk riskli (genellikle siil yapan) tiplerde kullanan var m ? CIN1 gibi vakalarda kullanlyor biliyorum ama negatif yolunu ksaltacan dnyorum

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    3

https://hiperfarma.com.tr/immun44-kapsul/
    Sitenin rnlerine bakn immun44 ile birlikte neriliyor. Byk ihtimalle iindeki selenyumla ilgili

zel ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    4

Selam ahmet benim smear sonucum lsildi hpv negatif. Biyopsi kronik servist kt. Cin daha olusmamis demek oluacak. Ve bana devlet hastanesinde ki doktorum deflagyn nerdi ben 2.ayimi doldurmak uzereyim. Kesinlikle neriyorum kiz arkadasina mutlaka almalisin. Sizin hpv dk riskli mi ? Hani benimkinin tipi bile bilinmiyordu ama rahim agzinda lezyon oluturduu icin doktorum verdi. Immun44 destekleyici vitaminde aldim ahcc de kullaniyorum. Yan etkisi yok

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Ahmet, bravo Aratrmac deilim demisin ama forumda aratrmaya merakl hatr saylr az bir kitle var, yani aratrman ok deerli aslnda. nk zamannda benim de aratrdm gibi bu bilgiler hem kiisel olarak sana sonra da dier kiilere yardmc oluyor

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    3

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet, bravo Aratrmac deilim demisin ama forumda aratrmaya merakl hatr saylr az bir kitle var, yani aratrman ok deerli aslnda. nk zamannda benim de aratrdm gibi bu bilgiler hem kiisel olarak sana sonra da dier kiilere yardmc oluyor
    Ben bu foruma kendim iin bir kere bile girmedim. nk sanyordum ki yaplacak hibir ey yok senede bir doktora gidicem diye dndm hep. Ancak kz arkadama gardasile ramen bulanca iler deiti. 3 sene hpvnin adn dahi unutmutum senede bir koter olsam bile umrumda degildi hpv. Sonra alaya alaya bu foruma girdim ama 2015 ten beri hi girmemitim googlea hpv ile ilgili aratrmak iin moralim bozulmasn diye. Bi mucize olsun diye girdim resmen bu foruma ve 2015 ylnda ne bu bilgiler vard Nevra Topalismailoglu bile vcutta kalr diyordu dnsenize halimi... Bir mucize gibi oldu benim iin baktm dnya deimi bilim ilerlemi ve bu bilgileri de aratra aratra nmze tepsiyle sunmusun Arya'cm. Aratrdka glendigimi grnce ben de aratrmadan duramyorum. Yan etkisi ve zarar olmad kantlanan etkisi oldugu dnlen ou ey denenmeli bence bu hastalkta. Yksek riskli tipi olanlar jinekologlarna danp deflagyn kullanmalarn bir dansnlar diyorum sevgiler

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt ahmet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben bu foruma kendim iin bir kere bile girmedim. nk sanyordum ki yaplacak hibir ey yok senede bir doktora gidicem diye dndm hep. Ancak kz arkadama gardasile ramen bulanca iler deiti. 3 sene hpvnin adn dahi unutmutum senede bir koter olsam bile umrumda degildi hpv. Sonra alaya alaya bu foruma girdim ama 2015 ten beri hi girmemitim googlea hpv ile ilgili aratrmak iin moralim bozulmasn diye. Bi mucize olsun diye girdim resmen bu foruma ve 2015 ylnda ne bu bilgiler vard Nevra Topalismailoglu bile vcutta kalr diyordu dnsenize halimi... Bir mucize gibi oldu benim iin baktm dnya deimi bilim ilerlemi ve bu bilgileri de aratra aratra nmze tepsiyle sunmusun Arya'cm. Aratrdka glendigimi grnce ben de aratrmadan duramyorum. Yan etkisi ve zarar olmad kantlanan etkisi oldugu dnlen ou ey denenmeli bence bu hastalkta. Yksek riskli tipi olanlar jinekologlarna danp deflagyn kullanmalarn bir dansnlar diyorum sevgiler
    Harikasn Evet hpv konusu 5-6 yldr ok ilerledi.

Yeni ye
    yelik tarihi
    17.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    0

Ahmet ben de hpv18 ve cin1 olduumu rendikten sonra hemen ahcc ye balamtm. Maddi durumum ok iyi olmad iin ya deflagyn ya ahcc alabiliyordum. Ahcc nin ilk ayndayken atm bala senin yazdn cevapla deflagyn i de kesin almam gerektiini dndm. imdi hem ahcc hem deflagyn kullanyorum.3 l paketten almtm ama regl dnemlerinde kullanlmad iin 4 ay kadar gideceini dnyorum. 1.paketten 7 tane kald. Sanrm bu 3 kutu bittikten sonra smear testi yaptrcam. Sonularm yine buraya da yazarm. yaptn aratrmalar ok nemli gerekten. mmun44 konusunda tam emin deilim. Srekli takviye edici bieyler kullanmak vcudumu tembelletirebilir diye dnyorum. Ah bi de sigaray brakabilsem.. gnde en fazla 5 tane iiyorum bakalm sonu ne olacak

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    3

Alnt adlimi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahmet ben de hpv18 ve cin1 olduumu rendikten sonra hemen ahcc ye balamtm. Maddi durumum ok iyi olmad iin ya deflagyn ya ahcc alabiliyordum. Ahcc nin ilk ayndayken atm bala senin yazdn cevapla deflagyn i de kesin almam gerektiini dndm. imdi hem ahcc hem deflagyn kullanyorum.3 l paketten almtm ama regl dnemlerinde kullanlmad iin 4 ay kadar gideceini dnyorum. 1.paketten 7 tane kald. Sanrm bu 3 kutu bittikten sonra smear testi yaptrcam. Sonularm yine buraya da yazarm. yaptn aratrmalar ok nemli gerekten. mmun44 konusunda tam emin deilim. Srekli takviye edici bieyler kullanmak vcudumu tembelletirebilir diye dnyorum. Ah bi de sigaray brakabilsem.. gnde en fazla 5 tane iiyorum bakalm sonu ne olacak
    Hayr yle dnme negatif olana kadar takviyeye devam. Immun44 ierii zellikle jinekologlarn tavsiyesi ierii rahim blgesine yararl geliyor selenyum folik asit vs. Cn vakas iin kesinlikle deflagyn kullanlmaldr bence beklenmemeli. Semra temiz ama high risk hpv tipi olsa dahi videoyu izle. Hpv negatif yapt grlm . Folik asit asndan zengin besinleri tket. Basit olsun diyorsan en basitinden kabuklu fstk 1 avu. Sigaray brakmak ok zor anlayabiliyorum ama sigara ierken ok zor . Zaten zor bi sre sigarayla mahfediyorsunuz iyice. Ltfen destek aln mmknse brakn. Immun44gibi takviyeler vcut tembelletirmez. Enerji verici bir ey deil minerali zengin.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    0

benimde kolposkopi sonucum cn1 ckt yeni rendim. Doktora hem ahcc den hemde deflagyn dan bahsettim ikisinden de haberi yoktu ben syleyince aratrd bakt kullanabilirsin dedi. Ben iki rnlede forum sitesi sayesinde tantm ahcc zaten kullanmaya baladm. Dierini de yeni sipari ettim bir ka gne elimde olur sonularm sizede yol gstermesi asndan ilerleyen zamanda paylaacam. Benim nacizane grm bu srete ahcc nin baklk sistemini glendirerek virs vucuttan yok ettii, Deflayn jelin ise zellikle cin1 in yaratt hasar onarddr. Herkes motivasyonlu salkl gnler dilerim..

Bu Konu iin Etiketler