Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Özel Üye
    Tecrübe Puanı
    2

Cevap: cin2,hgsil,hpv16,leep

Alıntı muyga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba İzmir’deki dr göründüm muayene etti hala yaraların olduğunu ve en az 2 ayda geçeceğini söyledi 6 ay sonra da smear hpv testi yapılacakmış suan temizsin dedi bu dr da.bir de bende polip var o 6 ay sonra iyileşmeden sonra ameliyatı yapılabilir dedi.hayırlısı...
    Bende de polip vardi. Kolposkopi de doktorum aldi. Doktorun tecrubesine gore histereskopi yapilabiliyor. Et beni gibi birsey ilerde cok dusukde olsa kanser riski olmasin diye, düzensiz adet kanamasi yapiyor diye aliyorlar. Cok önemli değil polip endiselenme diye yazayim dedim

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de polip vardi. Kolposkopi de doktorum aldi. Doktorun tecrubesine gore histereskopi yapilabiliyor. Et beni gibi birsey ilerde cok dusukde olsa kanser riski olmasin diye, düzensiz adet kanamasi yapiyor diye aliyorlar. Cok önemli değil polip endiselenme diye yazayim dedim
    Rahim içinde polip var benim daha oncede polip ameliyatı olmuslugum var teşekkür ederim desteğin için.hayırlısı olsun beklicez bakalım ❤

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

@muyga surecimiz o kadar aynı ki kendimi gördüm siz de leep e kadar olan süreç ben daha olmadım ama Cin2 cıktı bende de perşembe doktora gideceğim o da onkolog a yönlendirecek sanırım. Lütfen sizinle haberleşelim o kadar iyi geldiniz ki bana. Inşallah siz ve şifa arayan herkes şifa bulur.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Elçin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @muyga surecimiz o kadar aynı ki kendimi gördüm siz de leep e kadar olan süreç ben daha olmadım ama Cin2 cıktı bende de perşembe doktora gideceğim o da onkolog a yönlendirecek sanırım. Lütfen sizinle haberleşelim o kadar iyi geldiniz ki bana. Inşallah siz ve şifa arayan herkes şifa bulur.
    Çok geçmiş olsun en kısa zamanda biter süreçlerimiz iyi oluruz inşallah sonuçları yaz çıkınca lütfen. Az sabır 🙏❤

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadaşlar bu arada @Mağdurella, kendi isteği ile forumdan gitti, banlamamı istedi hpv konusunda yazılanlardan etkileniyordu, sizin de bilginiz olsun dedim.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu arada @Mağdurella, kendi isteği ile forumdan gitti, banlamamı istedi hpv konusunda yazılanlardan etkileniyordu, sizin de bilginiz olsun dedim.
    Aslında gitmemeliymiş ben burda rahatlıyorum bu işin olumlu yanlarını görüp(en azından yalnız olmadığı anlamak gibi) Burda kalmalı geri gelsin bence 🙂

Tecrübe Puanı
    10

Aslında gitmemeliymiş ben burda rahatlıyorum bu işin olumlu yanlarını görüp(en azından yalnız olmadığı anlamak gibi) Burda kalmalı geri gelsin bence ��
    Belki yazdığımızı görür, belki negatif oldugunda bizi unutmaz ve haber vermek için gelir

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

@elçin herkese merhaba özellikle sana Elçin, Son leep sonucumdan sonra geçenlerde smear vermiştim şükür temiz çıktı haber vermek istedim burdan umut bulmak isteyenlere , benim gibi ��ne yaptım ? Biraz daha sakin yaşadım kafaya Birseyleri çok da takmadım biraz propolis ve imono 44 vitamin kullandım Deflagyn 3 ay kullandım 5 ay kadardır da ahcc kullanıyorum bir de şimdilik tek doz gardasil aşı vurdulduk eşimde de bende Dr vurulun dedi.inşallah hep böyle gider sonuçlar bakalım inşallah dizinde böyle olur ya herseyi kullandım şükür da ama bence en etkilisi rahat olmak birazcık daha en azında. Eskiye nazaran ✋��❤️Sevgiler herkese

Tecrübe Puanı
    10

@elçin herkese merhaba özellikle sana Elçin, Son leep sonucumdan sonra geçenlerde smear vermiştim şükür temiz çıktı haber vermek istedim burdan umut bulmak isteyenlere , benim gibi ��ne yaptım ? Biraz daha sakin yaşadım kafaya Birseyleri çok da takmadım biraz propolis ve imono 44 vitamin kullandım Deflagyn 3 ay kullandım 5 ay kadardır da ahcc kullanıyorum bir de şimdilik tek doz gardasil aşı vurdulduk eşimde de bende Dr vurulun dedi.inşallah hep böyle gider sonuçlar bakalım inşallah dizinde böyle olur ya herseyi kullandım şükür da ama bence en etkilisi rahat olmak birazcık daha en azında. Eskiye nazaran ✋��❤️Sevgiler herkese
    Merhaba muyga yazılarında whatsapp emojisi kullanmazsan daha iyi olur çünkü site desteklemiyor ve soru işareti tarzında çıkıyor

Bu Konu için Etiketler