Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Rahim Aznda Siil

Alnt karakedi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Siiller tamamen temizlense de biliyorsunuz nks edebilir. Gzden kaan lezyonlar da olabilir. Yapmamz gereken istikrarl tedaviyle viral yk drmek ve bakl desteklemek. Yani ilk muayenede doktor gzden karsa bile ikincisinde grebilir. Ben muayene ncesi inceleyip tespit ettiim pheli lezyonlar doktoruma tek tek gsteriyorum atlanmasn diye. Vajina i ksm iin bu mmkn deil ama einiz doktorundan bu ksmn daha detayl incelenmesini talep edebilir.
    Teekkr ederim

Yeni ye
    yelik tarihi
    22.Ekim.2020
    Tecrbe Puan
    0

Rica ederim. Umarm en ksa srede iyileirsiniz. Bu arada balk almas konusunda sylemek istediim ayn konuda yeni balklar aldka eski deerli bilgilerin gzden kamasyd. Size zel olarak sylemedim. Yanl anlalma olmasn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    0

merhaba ahmet, ben vajina ici sigillerimi yaktirdim. doktor bana cok kucuk bir kamera ile bunlarin tespit edildigini soyledi. benim ilk koter oldugum zaman sadece gordugumuz dis bolgelerde vardi ve onlar yakilmisti. ameliyatimdan cok kisa bir sure sonra sigiller daha cok cikmaya basladi ve ben de baska bir doktora gittim. o da bana ic kisimlar kontrol edilmedigi icin akintin ile tekrar sigiller yayilmis dedi. ve dedigim gibi ic ve dis kisimlara koter yapti. ve sigillerim 8-9 aydir tekrarlamiyor. (ahcc kullandim 7 ay)

zel ye
    yelik tarihi
    16.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt neon Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    merhaba ahmet, ben vajina ici sigillerimi yaktirdim. doktor bana cok kucuk bir kamera ile bunlarin tespit edildigini soyledi. benim ilk koter oldugum zaman sadece gordugumuz dis bolgelerde vardi ve onlar yakilmisti. ameliyatimdan cok kisa bir sure sonra sigiller daha cok cikmaya basladi ve ben de baska bir doktora gittim. o da bana ic kisimlar kontrol edilmedigi icin akintin ile tekrar sigiller yayilmis dedi. ve dedigim gibi ic ve dis kisimlara koter yapti. ve sigillerim 8-9 aydir tekrarlamiyor. (ahcc kullandim 7 ay)
    ok teekkr ederim tecrbelerini paylatn iin neon tekrar kontrole gideceiz

zel ye
    yelik tarihi
    07.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    2

Merhaba hangi doktor hangj sehir fiyat medir bilgi verir misiniz
    Alnt neon Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    31.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Kamera ile sigil tespiti yapan doktor kim acaba ben burda hic rastlamadim oyle bir doktora