Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Hpv pozitif olduunu sevgiliye syleme aamas

Alnt Pia Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de erkek arkadamda gemite olmas ve getiini dnmesi ile bu virsle tantm. likimizin banda bana bunu sylemedi ancak siiller tekrar knca konu ile yzletik. Ben de test yaptrdm ve pozitif ktm.Tedavi aamas bitene kadar bir ey yaamayacaz ama bu srete birbirimize desteiz. Zor bir sre ama moralimizi st seviyede tutmaya alyoruz. Balangc anlatmamm sebebi bandan sevgilinize konuyu iletin, bu sebepten size nyargl gelecekse bence hi gelmemeli. Sakladnz ve sonrasnda sevgilinizde de ktnda herkes kolay kaldramyor.
    Saklamak deil de en bandan bahsetmek zor. Biriyle flrt ediyorsun mesela.. Ya da sevgili olacaksnz belli, birbirinizi tanma aamasndasnz. Ya gzel gnleri pi edip ''byle byle'' diye anlatacaksnz ki muhtemelen en bandan geri vites yapacak. Ya da hi sylemeyip, iliki cinsel bir raddeye evrilmeye balayacak gibi hissettiiniz o anlarn birinde sylemek lazm. Valla iki ucu boklu denek

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    0

8 aylk kz arkadama bi gn penisimin kenarndaki ufak beyaz siili gstermitim. Bu ne ki diye. O da bi ey deildir demiti.

2-3 hafta sonra kz arkadama o beyaz ufak eylerin oaldn syledim. 2-3 yl nce HPV siillerim olduunu, bu yeni kanlarn da HPV olabileceini syledim. Daha nce HPV'yi hi duymad iin inanlmaz panikledi. nternette aratrma yapp depresyona girdi ya bana da bulatysa diye :/
    Vajina etrafnda hibir ey yok ama iinde var mdr diye ok korkuyor.

Birka gn sonra normal karlamaya balad ama, bakln gl tut, aldara al, kurtulalm dedi.

hayat sonuta herkesin bana gelebiliyor. Neyse ki anlayl kz. Ama bi dahaki bulumamzda seviecek miyiz bilmiyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Pia Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de erkek arkadamda gemite olmas ve getiini dnmesi ile bu virsle tantm. likimizin banda bana bunu sylemedi ancak siiller tekrar knca konu ile yzletik. Ben de test yaptrdm ve pozitif ktm.Tedavi aamas bitene kadar bir ey yaamayacaz ama bu srete birbirimize desteiz. Zor bir sre ama moralimizi st seviyede tutmaya alyoruz. Balangc anlatmamm sebebi bandan sevgilinize konuyu iletin, bu sebepten size nyargl gelecekse bence hi gelmemeli. Sakladnz ve sonrasnda sevgilinizde de ktnda herkes kolay kaldramyor.
    Gzle grlr siil olmadan m yaptrdn testi acaba?

Testin ad nedir?

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

@Sempatik cocuk, elin ite gzn oynata resmen

Kdemli ye
    yelik tarihi
    31.Aralk.2016
    Nereden
    SF
    Tecrbe Puan
    6

Alnt sempatik ocuk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    8 aylk kz arkadama bi gn penisimin kenarndaki ufak beyaz siili gstermitim. Bu ne ki diye. O da bi ey deildir demiti.

2-3 hafta sonra kz arkadama o beyaz ufak eylerin oaldn syledim. 2-3 yl nce HPV siillerim olduunu, bu yeni kanlarn da HPV olabileceini syledim. Daha nce HPV'yi hi duymad iin inanlmaz panikledi. nternette aratrma yapp depresyona girdi ya bana da bulatysa diye :/
    Vajina etrafnda hibir ey yok ama iinde var mdr diye ok korkuyor.

Birka gn sonra normal karlamaya balad ama, bakln gl tut, aldara al, kurtulalm dedi.

hayat sonuta herkesin bana gelebiliyor. Neyse ki anlayl kz. Ama bi dahaki bulumamzda seviecek miyiz bilmiyorum
    kanka muhabbetin sonu haydardumeniz . com forumuna gider gibi gordum ben
    ---
    sevgiliye soyleme konusu icin ise ilk basta bir sevgilimiz olmali diye dusunuyorum

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt sfnyc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kanka muhabbetin sonu haydardumeniz . com forumuna gider gibi gordum ben
    ---
    sevgiliye soyleme konusu icin ise ilk basta bir sevgilimiz olmali diye dusunuyorum
    ey gibi olmad m?

+ bir sevgilide aradgnz en oneml ozellik?
    - olmas

Ya valla ben sevgili yapmyorum, yle bir derdim olmuyor su an ama oldugunda ne olacak bilemiyorum altan bilemiyorum...

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    13.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    0

Arkadalar bu balk altnda bir soru sormak istiyorum.

Virs bir hemireden kaptm baka bir balkta bahsetmitim. Ancak virs tadmdan bihaberken devam eden bir ilikimde vard. hpv pozitif olduumu rendikten sonra da ilikimiz devam etti ve sevgilimde hi bi ekilde siil olumamt. Bir yl kadar sonra farkl sebeplerden ayrlmak zorunda kalmtk.

imdi (eski) sevgilimin bakl gl olduu iin grnmeyen siiller bakl dtnde ortaya kabilir mi?
    Kendisinde siil grnmese de baka biriyle birlikte olduunda kar tarafa virs bulatrabilir mi?

aydnlatrsanz sevinirim.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt cZz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bu balk altnda bir soru sormak istiyorum.

Virs bir hemireden kaptm baka bir balkta bahsetmitim. Ancak virs tadmdan bihaberken devam eden bir ilikimde vard. hpv pozitif olduumu rendikten sonra da ilikimiz devam etti ve sevgilimde hi bi ekilde siil olumamt. Bir yl kadar sonra farkl sebeplerden ayrlmak zorunda kalmtk.

imdi (eski) sevgilimin bakl gl olduu iin grnmeyen siiller bakl dtnde ortaya kabilir mi?
    Kendisinde siil grnmese de baka biriyle birlikte olduunda kar tarafa virs bulatrabilir mi?

aydnlatrsanz sevinirim.
    @cZz, bu konuya yle cevap vereyim arkadam: eski sevgilinin baklk sistemi virs direkt ekarte etmi olabilir, ya da yksek bir tip bulatrdn ve siil yapmadan sinsice ilerliyor ancak yksek riskli tiplerin bazlar da sigil yapabiliyor rnein ben tip 56. Ya da bagsklk cok guclu ve savayor. Ancak sigiller cok cok yksek ihtimal 1 ay ile 8 ay arasnda kar.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    13.Ocak.2017
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @cZz, bu konuya yle cevap vereyim arkadam: eski sevgilinin baklk sistemi virs direkt ekarte etmi olabilir, ya da yksek bir tip bulatrdn ve siil yapmadan sinsice ilerliyor ancak yksek riskli tiplerin bazlar da sigil yapabiliyor rnein ben tip 56. Ya da bagsklk cok guclu ve savayor. Ancak sigiller cok cok yksek ihtimal 1 ay ile 8 ay arasnda kar.
    Her halkarda virs tadn sanyordum, bakln ekarte etme ihtimali de sz konusu anlalan. 1 yl srede kmadna gre iyi sava vermi. umarm yle olmutur.

birde kendisi o sralar lazere gidiyordu bu uygulamann bi etkisi olmu olabilir mi?

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt cZz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her halkarda virs tadn sanyordum, bakln ekarte etme ihtimali de sz konusu anlalan. 1 yl srede kmadna gre iyi sava vermi. umarm yle olmutur.

birde kendisi o sralar lazere gidiyordu bu uygulamann bi etkisi olmu olabilir mi?
    Hayr sanmam

Bu Konu iin Etiketler