Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    03.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    0

Ahcc kullanm ve sre hakknda sorular

nceki mesajm gzkmedii iin eski balklarda kimi yerde net olmayan eyler var gibi geldi tamamlamak iin tekrar buraya brakyorum ahcc ve sre hakknda bir ka bilgi toparlamak istemitim;
    ncelikle tip 40 olarak belirlenen 3 yla yakn bir sre geti artk gitmeli, 6 ayda birde olsa tekrar eden bir durum iindeyim boyutlar sivilce boyutu kadar ufak ayrt etmek zor

Ahcc kullanm sresi konusu 6 ay kadar kullanlsn gemeyen devam etsin deniliyor lakin erkeklerde yaplan testin kesinlii kadnlara oranla ok dk deniliyor siil kmamas durumunda(bende zaten uzun aralklarla kyor,ksada atrt etmek g olabiliyor) neye gre ne kadar devam etmek lazm?

Ahcc yannda propolis,imutor,yeil ay vb. bunlar kullanmak gerekir mi?

Ahcc bakteriyel olmayan zararsz olsada arada nkseden prostatit olaynada iyi gelir mi?

Varsayalm ki siil kt ve fark etmedik ahcc srecinde bunlarda yok olma olur mu?

Son olarakta Ahcc,imutor,propolis kullanmlar a karnna tok karnna yemekten bir saat nce gibi nasl olmal ?

Herey iin ok teekkrler bu belirsizliklerden kurtulup ahcc ye balamak istiyorum yardmc olmak isteyen herkese ok teekkrler iyi insanlar iyi ki varlar

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Ahcc kullanm ve sre hakknda sorular

nceki mesajm gzkmedii iin eski balklarda kimi yerde net olmayan eyler var gibi geldi tamamlamak iin tekrar buraya brakyorum ahcc ve sre hakknda bir ka bilgi toparlamak istemitim;
    ncelikle tip 40 olarak belirlenen 3 yla yakn bir sre geti artk gitmeli, 6 ayda birde olsa tekrar eden bir durum iindeyim boyutlar sivilce boyutu kadar ufak ayrt etmek zor

Ahcc kullanm sresi konusu 6 ay kadar kullanlsn gemeyen devam etsin deniliyor lakin erkeklerde yaplan testin kesinlii kadnlara oranla ok dk deniliyor siil kmamas durumunda(bende zaten uzun aralklarla kyor,ksada atrt etmek g olabiliyor) neye gre ne kadar devam etmek lazm?

Ahcc bakteriyel olmayan zararsz olsada arada nkseden prostatit olaynada iyi gelir mi?

Son olarakta Ahcc,imutor,propolis kullanmlar a karnna tok karnna yemekten bir saat nce gibi nasl olmal ?

Herey iin ok teekkrler bu belirsizliklerden kurtulup ahcc ye balamak istiyorum yardmc olmak isteyen herkese ok teekkrler iyi insanlar iyi ki varlar

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt helpmepls2021 Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ahcc ile hpvyi atlatmis biri olarak birkac sorunu cevaplayabilirim.
    ahcc tek basina cok guclu ve yeterli bi takviye. imutor kullanimi gerekmez yesilcayi aliskanlik edinmistim ben her gun 1 ya da 2 kupa iciyordum. propolis aldim ama tadini sevmedigimden icemedim. yani bir tek ahcc ile atlattim diyebilirim. bence en etkili olan ikinci sey de alkolu azaltmam oldu. alkol sigara cok dusuruyor bagisikligi.

ahcc sigil yok eden bir sey degildir. sigiller tedavi olmadan yok olmaz. ha belki kuculur belki surtunmeye bagli ya da jilet vs kullaniyorsaniz kopabilir. o zaman yayilmasina izin vermis oluruz cunku ordan cikan kan deri catlaklarina geceren virusu yayabilir. once tedavi olup o surecte ahccye baslamanzi oneririm.

ahccyi forumda sabah ac karnina 6 kapsul yani 3mg seklinde kullandik cogumuz. yabanci kaynaklardaki testler de bu sekilde yapilmis. bu yuzden o sekilde tavsiye ediyorum.

diger sorularini daha bilgili biri yanitlar sanirim, bunlar benim kendi emin oldugum konular

Yeni ye
    yelik tarihi
    03.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    0

Peki tam olarak ne kadar sre kullandnz sigara kullandnz m tamam ben okeyim yeterli aamas neydi sizin iin ,teekkrler cevabnz iin

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt helpmepls2021 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Peki tam olarak ne kadar sre kullandnz sigara kullandnz m tamam ben okeyim yeterli aamas neydi sizin iin ,teekkrler cevabnz iin
    ahccyi 7-8 ay civari kullandim. sigara kullanmiyorum. okey yeterli asamasi icin inanin emin olmakta hep zorlandim. sanki birakinca birden sigiller tekrar cikacakmis gibi geliyordu hep. 6 ay sigil cikartmayinca ve 7-8 aya ahcc kullanimimi tamamlayinca biraktim. genelde en az 6 ay kullanilmasi tavsiye ediliyor. yuksek riskli tip tasiyorsaniz sure uzamali. ben hangi tip tasidigimi bilmiyordum. bu yuzden garanti olsun diye 6 ayi gecirdim sure olarak.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

erkeklerdeki olan test biraz kark, memnun olan da var olmayan da var. kadnlardaki gibi deil anladgm kadaryla. o sebeple bir sey diyemyorum tamamen kullanclarmzn yorumlar. ben erkek testi konusunda bilgi sahibi degilim cok ama penis ucundan bir cubuk sokularak srnt alndgn biliyorum.

ahcc yannda bir sey kullanmana gerek yok ama yesil ay ve propolis kullanabilirsin propolisten uyeler fayda gryor. yesil ay da zaten takviye deil iecek. kefir falan da icebilirsin ek olarak.

ahcc sigil tedavisi yapmyor esasen. ama baz ahcc kullananlarda bazen siil dmesi yok olmas oluyor. bende de 1 kez oldu. ama bunu umarak kullanmak hata olur asl grevi; hpv negatif yapmak. senin stne den de sigilleri dzenli yok ettirmek. yani olabilir ama dediim gibi buan bel balama nk her seferinde sigil ktka ahcc kullandgn srece deceini sanmyorum.

imutor'u ben kafama gre alyordum ya da eczanedeki kii ne demise ona gre. ama ahcc kesinlikle a iken alnmal ve 45 dk - 1 saat sonra yemek yiyecein ekilde alnmal. en iyisi kahvalt yapmadan nce oluyor ve hepsini yani 3 gram birden almak en dogrusu oluyor

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt neon Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ahcc ile hpvyi atlatmis biri olarak birkac sorunu cevaplayabilirim.
    ahcc tek basina cok guclu ve yeterli bi takviye. imutor kullanimi gerekmez yesilcayi aliskanlik edinmistim ben her gun 1 ya da 2 kupa iciyordum. propolis aldim ama tadini sevmedigimden icemedim. yani bir tek ahcc ile atlattim diyebilirim. bence en etkili olan ikinci sey de alkolu azaltmam oldu. alkol sigara cok dusuruyor bagisikligi.

ahcc sigil yok eden bir sey degildir. sigiller tedavi olmadan yok olmaz. ha belki kuculur belki surtunmeye bagli ya da jilet vs kullaniyorsaniz kopabilir. o zaman yayilmasina izin vermis oluruz cunku ordan cikan kan deri catlaklarina geceren virusu yayabilir. once tedavi olup o surecte ahccye baslamanzi oneririm.

ahccyi forumda sabah ac karnina 6 kapsul yani 3mg seklinde kullandik cogumuz. yabanci kaynaklardaki testler de bu sekilde yapilmis. bu yuzden o sekilde tavsiye ediyorum.

diger sorularini daha bilgili biri yanitlar sanirim, bunlar benim kendi emin oldugum konular
    @Neon beni aratmamsn, yelerimizin bilinli olmas ve yeni gelenleri bilinlendirmesi ok ho

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    19.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @Neon beni aratmamsn, yelerimizin bilinli olmas ve yeni gelenleri bilinlendirmesi ok ho
    haha evet arya bu surecte edindigim bilgilerin %95 ini bu forumdan ve senden ogrendim zaten, bir de bu forum gibi insanlarin yakindan iletisim kurabildigi baska bir platform yok bu yuzden herkesin bilgi kirliligi yaratmadan yardimlasmasi cok guzel oluyor

Bu Konu iin Etiketler