Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kullandığımız vitaminler ve yiyecekler

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Kullandığımız vitaminler ve yiyecekler

Alıntı insan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hepeve sormamda sakınca yoksa sen ne kadar süredir bu hastalıkla uğraşıyorsun, tekrar kontrol oldun mu? Kullandığın ilaçlar hastalığın ilerlemesine engel oldu mu?
    ben kasımın sonunda ögrenmiştim ilk çıktıgında siğlller baya inatcıydı 2, 3 kriyodan sonra küçüldüler suan yok gibiler ,,tedavinin devamlılıgı kontrol önemli bence ,,bence evet siğillerin gerilemesine yardımcı oldular diye düşünüyorum

Durum
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şöyle ki biz erkek arkadaşımla onun tedavisi bitmemişken ve dahası tedavisini aksatmasına rağmen birlikte olduk. Spreyle donduruyorlardı ilk etapta o işlemi gördü ama şimdi hepsini yaktırdı. yine de bir sonraki smearimde ben yeniden iyi bir laboratuvarda dna tiplemesi yaptırmayı planlıyorum.

Durum
    insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@hepeve umarım ben de iyileşirim. Sevgilerimle.

Durum
    Moderatör

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kasımın sonunda ögrenmiştim ilk çıktıgında siğlller baya inatcıydı 2, 3 kriyodan sonra küçüldüler suan yok gibiler ,,tedavinin devamlılıgı kontrol önemli bence ,,bence evet siğillerin gerilemesine yardımcı oldular diye düşünüyorum
    Bugün ilk kez instagramda birisinin hpvden bahsettiğini gördüm ,propolisin faydaları hakkında yazısında propolis kullanıldıgında hpv enfeksiyonunun rahim agzında degişiklik yapmamsına dair bi paylaşımdı ,,propolis benimde ilk aylarda kullandıgım bişeydi 4ay kadar kullanmıstım bagısıklık güçlendirmesi için bence faydasıda oldu.bilgi almak isteyen arkadaslar için linki buraya bırakıyorum.sağlıklarcaa https://instagram.com/p/BWpou6xlI-M/

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ay bakiyorum hemen

Durum
    Moderatör

Cevap: Kullandýðýmýz vitaminler ve yiyecekler

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay bakiyorum hemen
    Efficacy in treatment of cervical HRHPV infection by combination of beta interferon, and herbal therapy in woman with different cervical lesions. - PubMed - NCBI. Arkadaslar su yazıyı çevirebilecek olan birisi varmı @arya sen iyiydin bu konuda yanlıs hatırlamıyorsam buraya yazılırsa sevinirim simdiden tesekkürler

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efficacy in treatment of cervical HRHPV infection by combination of beta interferon, and herbal therapy in woman with different cervical lesions. - PubMed - NCBI. Arkadaslar su yazıyı çevirebilecek olan birisi varmı @arya sen iyiydin bu konuda yanlıs hatırlamıyorsam buraya yazılırsa sevinirim simdiden tesekkürler
    Yok lan benim tibbi ingilizcem zayif bayagi bide bilgisayarim bozuldu su an mobilden giriyorum. Lanet olsun ama baktim simdi biraz b vitamini cok iyi cok etkili rerörö filan diyor allahini seven su metni cevirsin bizee

Durum
    Moderatör

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok lan benim tibbi ingilizcem zayif bayagi bide bilgisayarim bozuldu su an mobilden giriyorum. Lanet olsun ama baktim simdi biraz b vitamini cok iyi cok etkili rerörö filan diyor allahini seven su metni cevirsin bizee
    Nekadarda ingilizce bilmeyen bir forum benim anladıgım seydi aloe vera b vitamini propolis karısımı yapıp yüzeye sürüyorlarms ve yüksek riskte bunlar 6 aya kadar uygulnıyor sonuc negatif<3

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba, içeriğinde beta glukan olan sadece; Ligone Beta-Glucan Probiotic Multivitamin kapsül ve Imutor Beta Glukan bulabildim. Başka beta glukan içeren destekleyiciler var mı? Bunlardan 1 tanesini alıp yanına da Solgar Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extrac almayı düşünüyorum.

Ayrıca, Çörek otu, Ekinezya, Kişniş, Aloe Vera, Geven Otu ve Zerdeçal T hücrelerini arttırıyor.

Aktarlardan bulunabilir diye düşünüyorum.

Ben beslenme programımı tamamen değiştirip T hücresini arttıran besinlere yönelmeyi planlıyorum. Bunlar özetle; havuç, patates, domates, yoğurt, kavun, şeftali, kayısı, vişne, üzüm, çiğ yeşil sebzeler, sarımsak vs.

Durum
    Admin

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, içeriğinde beta glukan olan sadece; Ligone Beta-Glucan Probiotic Multivitamin kapsül ve Imutor Beta Glukan bulabildim. Başka beta glukan içeren destekleyiciler var mı? Bunlardan 1 tanesini alıp yanına da Solgar Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extrac almayı düşünüyorum.

Ayrıca, Çörek otu, Ekinezya, Kişniş, Aloe Vera, Geven Otu ve Zerdeçal T hücrelerini arttırıyor.

Aktarlardan bulunabilir diye düşünüyorum.

Ben beslenme programımı tamamen değiştirip T hücresini arttıran besinlere yönelmeyi planlıyorum. Bunlar özetle; havuç, patates, domates, yoğurt, kavun, şeftali, kayısı, vişne, üzüm, çiğ yeşil sebzeler, sarımsak vs.
    Folik asidi yükselten besinlere de göz at, kan degerleri filan da önemli kansızlıgı azaltan seyler de ye

Bu Konu için Etiketler