Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    30.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Buraya bi bakar msnz ?

Alnt ereya45 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kimse bire bir kullanmam ki burada net ve gerek bir yanta ulasak bence daha iyi olur belki kullanp fayda grenler bu forumu bilmiyor kullanmyor nasl bilebiliriz ki
    Merhaba Ben 1. de koterle yaktrdm 1 hafta sonra yaktrdm yerlerin etrafnda ve baska blgelerde atak yapt yine kt. 2. operasyonuda yaptrdm imdilik yok. Ama doktorun dedii sk sk greceiz galiba demesi zerine bitkissel tedavi olarak bu rak-negacc yi buldum. Satn aldm Kullanmaya baladm. Umarm kmaz. Garanti olsun diye de Gm solisyon da aldm baska bi yerden 2 sni bir mutli olarak hem iiyor hemde blgeye uyguluyorum. Erkeklerde yanlz test edilebilme imkan yok biliyorsunuz. Ancak 3-4 ay sonra olumlu olumsuz sonular sizinle paylaacam. Satc Mehmet bey Lezyonlarn dklecei konusunda ok iddali 3 ayn sonunda dklyor diye iddaa ediyor. Umarm birdaha kmaz.

Yeni ye
    yelik tarihi
    30.Mart.2021
    Tecrbe Puan
    0

Evet Arkadalar rn kullanal 3 ay geti ve sonu olarak hi bir faydasn gremedim. 15-16 gn itim. 150-200ml sinide sprey olarak blgeye uyguladm. Siillerim ne dkld nede kld nede negatif oldu. Bundan dolay Rak-negaccnin bende ie yaramadn net olarak syleyebilirim. 1500tl birde para verdim. Yazk oldu parama. Sizde madur olmayn diye burada Paylayorum. Baka Tedavi yntemi aratracam artk.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt fendolus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Evet Arkadalar rn kullanal 3 ay geti ve sonu olarak hi bir faydasn gremedim. 15-16 gn itim. 150-200ml sinide sprey olarak blgeye uyguladm. Siillerim ne dkld nede kld nede negatif oldu. Bundan dolay Rak-negaccnin bende ie yaramadn net olarak syleyebilirim. 1500tl birde para verdim. Yazk oldu parama. Sizde madur olmayn diye burada Paylayorum. Baka Tedavi yntemi aratracam artk.
    Gemi olsun......
    Bu bilgiyi paylatnz iin teekkrler forumdakilere referans olur.