Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bugün koter yaptıracağım

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: bugün koter yaptıracağım

Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba maalesef haberler iyi değil. cumartesi günü uyutarak koter yapacak. çok yaygın lokal anesteziyle olacak şekilde değil dayanamazsın dedi. maalesef çok moralim bozuk klinikten çıktığımdan beri durduramıyorum gözyaşlarımı. hayatım bitti gibi hissediyorum. napacağım bilmiyorum bitik haldeyim
    Lütfen üzülme bak hepimiz aynı süreçlerden geçtik ben lazerle kurtuldum siğillerimden. Doktor lokal dedi ama ben biraz hassasım genel anestezi istedim uyandığında zaten işlemin bitmiş olacak korkacağın hiçbişey yok sonrasında verdiği kremleri düzenli kullan en geç 20 güne geçmiş olacak zaten. Hayatın bitmedi hatta hpvyi yendiğinde herşeyin yeniden başlamış olduğunu hissedeceksin sadece birazcık sabır..

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sakin ol haberler kötü falan değil. Burda cogu kisi olmuş bunu. Arya atlatmis hatta tedavin için bi adım atıyosun korkma bence sevinmelisin keske ben de tedavi olabilsem doktor sana da
    burda tedavi edemiyoruz diyebilirdi 😀
    Alıntı moralibozukordek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce böyle bir sey yasamadım. hic opere olmadım. korktum anestezi diyince. bir de bakımı zor olabilir falan dedi iyice korktum🥺

Durum
    Mavimelodi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Üzülme sakın benim tedavim ilk başladığında beyazdılar ve sanırım büyüktüler doktor genel cerrah ameliyat demişti ben hiçbirşey bilmiyordum dua ettim sadece spinal anestezi yaptilar belden aşağisini uyuşturdular hissetmiyorsun bile sadece spinal.anestezi bende yan etki yapti 10 gün baş ağrisi ve kusmam oldu acile yatirildim vs 1 gün tedavimi orda oldum bol bol sıvı tüket kahve ic ayaga kalmadim ama ameliyattan değil anesteziden, korkcak birsey yok ,o bölgenden tuvalete cikiyorsun merak etme o yuzden zor olan birsey yok allah o gücü veriyor ilk gece şekerim düşmüştü fenalaştım ama hemşireler müdahale ediyor yeterli ağri kesici serum veriliyor doktorlarımiz sağolsun stres olma dualarım seninle bizi bilgilendir hangi şehirde oluyorsun? Ben koterle olmamasını o zaman büyük oldugu ve devlet hastanesinde bakıldığim icin düsundum özele gitmiyordum o zaman,ama 2.si lokal anaesteziyle devlette oldum sonra sehir değistirince özel bir doktorla yola devam ettim çünkü bu işi gerçekden bilen ayrintili bilen biri olduğu ve içim rahat etsin diyeydi..

Durum
    hpv16korkuyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Keşke bana koter denseydi.. gerçekten üzülme. Ben 23 yaşındayım ve vulvamda VIN3 var carsinoma in situ evresi. Ameliyat olucam -skinning vulvektomi- duymuşsunuzdur. Uykular nasıl haram anlatamam...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hpv16korkuyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bana koter denseydi.. gerçekten üzülme. Ben 23 yaşındayım ve vulvamda VIN3 var carsinoma in situ evresi. Ameliyat olucam -skinning vulvektomi- duymuşsunuzdur. Uykular nasıl haram anlatamam...
    Aynen ben de cin3'ten dolayı leep operasyonu oldum, koter nedir ki hiçbir şey ya ufacık bir şey çok basit bir sigillerden kurtulma işlemi.
    Allah dağına göre kar veriyor bence, lütfen üzülmeyin güçlü olmanız pozitif olmanız ve yenecegınıze inanmanız çok önemli.
    Dünyanın sonu degil koter olmak ıstemezsenız kriyoterapi yaptırın ne uyutma ve ne bir şey sinek ısırığı gibi bir şey sadece acısı da.

Durum
    moralibozukordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hpv16korkuyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de tiplemesine cumartesi günü baktıracağım sonuç artık ne zaman çıkarsa. bilmiyorum ne olduğunu anlayacağınız. sadece çok yaygınlar ve bu da kötü bir şey olduğunu düşünmeme sebep oluyor. beyaz ama çok yaygın. anlamadım ne ara bu kadar çok yayıldı