Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

ntihar Etmeyi dnyorum.

ncelikle merhabalar. 28 yana daha yeni girmi bir erkek olarak buradaym. LGBT+ birey deilim. Son 5 aydr yaptm (geni kapsaml) aratrmalar sonucunda HPV'li olduumu rendim.

renir renmez buraya bakp, doktora gitmeden aldara kullandm, penis etrafndakiler (snnet derisi) dt, ama gbek alt ksmda tekrar (10 tane ) kt. Anlayacaz Aldaraya bir sr para verdim ve hi ie yaramad. stne yumurtalkta hafif kzarklk brakt

Bir tane de kaskta, bir tane siil de el parmamda krmz ekilde kt. parmaktaki Mastrbasyon'dan kaynakl olmu olabilir mi?

Ne kadar sklkla mastrbasyon yaplmal?

Snnet derisi siil olan yere deince, siil artar m?

Ayrca son 3 aydr alkol ve sigara kullanmyorum.

Sizden tek bir ricam var. zellikle erkeklerden.

Kriyoterapi fiyatlar
    Test fiyatlar (hangi testler)
    Muayene fiyatlari toplam bu sre kaa ml oluyor. ok fahi fiyatlara neden oluyor mu?

Eer oluyorsa hemen kendimi camdan ataym. (Bu srece kadar geldim) 😔

Ltfen yardm edin..

Teekkrler. 😔

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: ntihar Etmeyi dnyorum.

@Kahrolas hpv'ler sordugun seyler olduka deiken, hastaneleri arayp fiyat sorabilirsin aslnda. Yani hastalnn tedavisiyle ilgili biraz aba sarfetmen gerekiyor.
    Sadece aldara alp kullanmakla geecek bir ey deil ayrca aldara fiyat performans bakmndan iyi bir krem deil ok yksek fiyatl ev fayda oran az. Siilini de drmez. Ordaki viral yk azaltmay hedefler. Ama o sigiller orda durdukca da azalmaz.

Bence bir doktora git nce.
    Kriyoterapi fiyat tek tip bir ey deil ka sigilin olduguna gre deiir. 5-6 sigilin varsa 250 tl den balar genelde. Koter anestezi icinde oldugu iin daha pahaldr.
    Muayane fiyatlarn da artk hastanelere sorarsn ? Gidecein hastaneyi arayp.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    08.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    1

Benim kck bir sr siilim vard(toplam yaklan yer says 10-15 felandr) doktora 80 tl dedim kriyoterapi iin. Gittiim doktor zel hastanedeydi, devlette gidersen eer cretsiz de yapyorlar bu ilemi.
    Kriyoterapi ok basit bir ilem ayakta 5 dakika skp geiyor dert edinmemek gerek. Aslnda bu hastalkta genital siiller dnmemiz gereken en son ey olmal nk dzenli tedavi edip kendine baktka bir sre sonra illa ki nks etmeyecekler ve bir sre sonra da artk sonsuza dek gitmi olacaklar.

Parmandakinin siil olduunu sanmam nk genital blgedekiler asla ele bulap da orada siile felan neden olmazlar. Belki bir ihtimal parmanda da farkl bir siil tr vardr(mesela sadece eli enfekte edebilen siil trlerinden birisidir belki korkulacak hibir ey yok)

Kafadan aldara felan kullanmayn bir daha nk bo yere tahri edersiniz doktora gidin 2 dakikalk ilemi yaptrn sonra keyfinize bakn

Mastrbasyon da erkekler iin bir problem maalesef. Bence ilk 6-7 ay ayda 2-3 defa dikkatli bir ekilde yaplabilir. Daha sonra nksler azaldka eer dayanlmyorsa bunun says arttrlabilir. 1-2 sene daha dayan sonra istersen her gn yap mastrbasyonunu

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    12.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    0

Ben geen hafta devlet hastanesinde koter oldum.Devlete gidiebilirsiniz.Bide gobek altndakiler moloscum olabilir iyi inceleyin isterseniz

Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0

Teekkrler

Yeni ye
    yelik tarihi
    14.Austos.2020
    Tecrbe Puan
    0