Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Yaz Kzm ; H P V Y E N D !

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayrl olsun birka sorum olacak. Tip35 daha sonraki testlerde mi ortaya kt eer yleyse ka ay sonraki testte ortaya kt? Ayrca az veya anal blge iin herhangi bir skntnz oldu mu, test yaptrdnz m?
    Hello,tabii en son yaplan testim tip 35 idi yaklak ilk testimden sonraki 11. Ayda kt tip 35.

Azda bir skntm olmad. Analda oldu,siilim vard,vajen de olmad halde. Cerrahi olarak alnd ve tekrar etmedim. Siili de tip 35 iken fark ettik. 6 ay da hpv negatif oldum o sre sonrasnda

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Cloudslove Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hello,tabii en son yaplan testim tip 35 idi yaklak ilk testimden sonraki 11. Ayda kt tip 35.

Azda bir skntm olmad. Analda oldu,siilim vard,vajen de olmad halde. Cerrahi olarak alnd ve tekrar etmedim. Siili de tip 35 iken fark ettik. 6 ay da hpv negatif oldum o sre sonrasnda
    Teekkr ederim cevabn iin. Eer sakncas yoksa birkac ey daha sormak istiyorum. Anal ve oral iliki yaam mydn? Anal siili nasl fark ettin, hangi doktora gittin, kontrol etmeleri ok sancl oldu mu

Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    1

Alnt 17temmuz2020 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Teekkr ederim cevabn iin. Eer sakncas yoksa birkac ey daha sormak istiyorum. Anal ve oral iliki yaam mydn? Anal siili nasl fark ettin, hangi doktora gittin, kontrol etmeleri ok sancl oldu mu

Oral iliki evet,Anal iliki hayr. Anal iinde gelien siillerin srtnmeye bile bal olabilecei mmkn imi.

Kant ve huzursuzluk ikayetiyle gittim.
    Genel cerrahi doktoruna grnebilirsin

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    29.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Cloudslove Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Oral iliki evet,Anal iliki hayr. Anal iinde gelien siillerin srtnmeye bile bal olabilecei mmkn imi.

Kant ve huzursuzluk ikayetiyle gittim.
    Genel cerrahi doktoruna grnebilirsin
    Az, makat, penisi her eyi kontrol ettire ettire sonunda kafay yiyeceiz. Keke sadece genital blgede kan bir ey olsa en azndan 10 ayr doktora gitmek zorunda kalmazdik. Neyse teekkrler cevabn iin

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    5

Tebriksssss