Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Gardasil asn yaptranlar

Alnt Navicula Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nallah dediiniz gibi abalarmz boa gitmez.. Negatif olalm da gerisi nemli deil. Evet ben tetanoz as olduum zaman bile kolum bir hafta armt. Bence bir sorun deildir bu

Ac kesinlikle sknt deil bitsin gitsin de burada mjdeli haberi paylastmz gnleri en kosa srede grmemiz dileiyle..

zel ye
    yelik tarihi
    12.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

Alnt ans Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ac kesinlikle sknt deil bitsin gitsin de burada mjdeli haberi paylastmz gnleri en kosa srede grmemiz dileiyle..

ans, nova adli uyenin nuks etmesi beni cok demorolize etti 8 ayim bitti sigilsiz ama beni cok korkuttu Bu durum Sen ne dusunuyorsun bir de tip 6 olup 4 yil da atamamasi cok garip degil mi

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    2

Alnt Kbr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ans, nova adli uyenin nuks etmesi beni cok demorolize etti 8 ayim bitti sigilsiz ama beni cok korkuttu Bu durum Sen ne dusunuyorsun bir de tip 6 olup 4 yil da atamamasi cok garip degil mi
    Fena halde dtm ben de, siteyi hi bu kadar yenilediimi hatrlamyorum acaba cevap yazms m diye.. ama ben yle dnyorum ya bir yerlerinde minik bir siil kald gzden kacrd ya da cinsel bir yaknlasma yaad. Keke o dnem test yaptrsayd negatif olup olmadna dair, imdi onun da kafas daha rahat olurdu.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

Arkadalar gerekten bu tr nadir karlalan eyleri okuduka bozuk olan psikolojimiz daha da bozuluyor. Mesela benim smearim temiz, hpv tipim dk, u an aktif siilim de yok.. Ama okuduka aklma neler neler geliyor. Diyorum acaba smear yanl m oldu acaba hpv tipleme doru mu bakld, ya yksek tip varsa vs diye durup durup kafamda kuruyorum. Halbuki u an halime kredip pozitif dnmem lazm. Acaba diyorum ok fazla foruma girip okumasak m? lk zamanlar srekli girmek istiyor insan, kafasnda bin trl soru oluyor ama en azndan abalamaya balaynca biraz salmak lazm m acaba? ki arkadamda da yksek tipli hpv vard ve smear testleri skntl kmt. Onlar hi kafalarna takmadlar internetten bile doru dzgn okumadlar. Biri byk ihtimalle atlatt hatta ocuk istiyor. Acaba bu ekilde yapsak daha m hzl sonu alrz? Ama bir yandan da rehavete kaplp nemli durumlar atlar myz? Sizler neler dnyorsunuz bu konuda?

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    2

Arkadalar gerekten bu tr nadir karlalan eyleri okuduka bozuk olan psikolojimiz daha da bozuluyor. Mesela benim smearim temiz, hpv tipim dk, u an aktif siilim de yok.. Ama okuduka aklma neler neler geliyor. Diyorum acaba smear yanl m oldu acaba hpv tipleme doru mu bakld, ya yksek tip varsa vs diye durup durup kafamda kuruyorum. Halbuki u an halime kredip pozitif dnmem lazm. Acaba diyorum ok fazla foruma girip okumasak m? lk zamanlar srekli girmek istiyor insan, kafasnda bin trl soru oluyor ama en azndan abalamaya balaynca biraz salmak lazm m acaba? ki arkadamda da yksek tipli hpv vard ve smear testleri skntl kmt. Onlar hi kafalarna takmadlar internetten bile doru dzgn okumadlar. Biri byk ihtimalle atlatt hatta ocuk istiyor. Acaba bu ekilde yapsak daha m hzl sonu alrz? Ama bir yandan da rehavete kaplp nemli durumlar atlar myz? Sizler neler dnyorsunuz bu konuda?
    Seninle ayn durumdayz navicula, benim de smear temiz hpv dk riskli ve bazen ben de diyorum acaba yanls m bakld dikkatli alnmad m test fln diye ama sonra diyorumki dk riskli de olsa yksek riskli de olsa yaplmas gerekenler ayn ve sen bunlara dikkat ediyorsun. Bu sitedekiler genel olarak daha mantkl geliyor bana daha bilgili ve soukkanl. Mesela kadnlarn olduu bir site var bilirsiniz siz de oraya girdiimde fena moralim bozuluyor, ama burada genel olarak daha cok rahatlyorum.. ama novann olaynda bariz bir sebep olmalyd ki varms cnk detayl bir siil taramas ve tedavisi olamam, o nedenle siillerden muhakkak kurtulun arkadalar. Benim en byk korkularmdan biri odur mesela.
    Moralinizi bozmayn canlarm nova da dahil hepimiz kurtulacaz bu artk kantlanm bir durum testte negatif aldnda negatifsindir

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

Alnt ans Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Seninle ayn durumdayz navicula, benim de smear temiz hpv dk riskli ve bazen ben de diyorum acaba yanls m bakld dikkatli alnmad m test fln diye ama sonra diyorumki dk riskli de olsa yksek riskli de olsa yaplmas gerekenler ayn ve sen bunlara dikkat ediyorsun. Bu sitedekiler genel olarak daha mantkl geliyor bana daha bilgili ve soukkanl. Mesela kadnlarn olduu bir site var bilirsiniz siz de oraya girdiimde fena moralim bozuluyor, ama burada genel olarak daha cok rahatlyorum.. ama novann olaynda bariz bir sebep olmalyd ki varms cnk detayl bir siil taramas ve tedavisi olamam, o nedenle siillerden muhakkak kurtulun arkadalar. Benim en byk korkularmdan biri odur mesela.
    Moralinizi bozmayn canlarm nova da dahil hepimiz kurtulacaz bu artk kantlanm bir durum testte negatif aldnda negatifsindir
    Evet, haklsnz aslnda yaplacak her eyi yaptk ama diyorum doktora desem kolkoskopi ile de mi baksa acaba diye. Smear temiz kp, dk tipli olup cin olanlar var.. Yani srekli ekstrem eyleri dnyorum malesef ben de burada konutuka ya da yeni bilgiler edindike rahatlyorum ama olumsuz eyler grnce de daha da paranoyaya balyorum. Sanrm ortas yok bunun

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    2

Aaa yle mi! Ben hi rastgelmedim dk riskli tayp da smeari temiz gelip kolposkopi yaplan ve sonucunda da cin kan . imdi ben de ardm ama cinlere sadece hpv neden olmuyor. Hpv coook byk bir ksmn olutursa da %2 lik bir oran hpv dsndaki sebeplerle gercekleiyor...yani hpv hi bulamam olsa dahi rahim az kanserine yakalanabilir bir kadn. Dr. Levent beyin gzel bir bilgilendirme videosu var canl yaynda ekilmi olan, orada diyorki bu risk faktrnn dk ya da yksek olmas aslnda una bal: dk rikli tipler hcrenin ekirdeine giremiyor ve giremedii iin dna y etkilemiyor bu da cin oluturamamasn salyor ancak yksek rikli tipler hcrenin ekirdeine yerleebiliyor ve bu da hcre yapsnda bozulmalara sebep olup cinleri meydana getiriiyor.

Ayrca insanlar gl bir moralle kanseri dahi yeniyor biz bu tedavisi cok basit siilleri mi ynemeyeceiz he bi de levent bey 5 yl iinde tedavi edici ay bekliyorum demi orada. Kald 4 yl yaa ben negatif oldum ama yine de bu asy yaptraam m acaba diye soracagz insallah o zmn eheheh

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

ok haklsnz dedikleriniz de ite ben genel olarak biraz kuruntu yapyorum ama pozitif olmak her zaman en iyisi halimize kredip yaammza devam etmemiz lazm

Yeni ye
    yelik tarihi
    17.Aralk.2019
    Tecrbe Puan
    0

ok haklsnz dedikleriniz de ite ben genel olarak biraz kuruntu yapyorum ama pozitif olmak her zaman en iyisi halimize kredip yaammza devam etmemiz lazm
    Nerde yaptrdnz bu ayo ben aldm ama reetesiz yapamayz dediler istanbul anadolu yakas ?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2020
    Tecrbe Puan
    1

negatif olduktan sonra foruma girip gardasil hk. bilgi edinmek varm.s

Bu Konu iin Etiketler