Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    0

yardmzna ihtiyacm var

Merhaba benim iki aydr vajina blgemde kant var. Bunu ilk fark ettiimde hayatmda ilk defa vajinal blgemi inceledim ve vajinal giriimde baz oluumlar grdm ve akas hpv olabileceini dnp ok korktum. Ailemle birlikte yayorum ve bu durum benim iin ok ktyd. Semt polikinliinde bi kadn doum uzmanna gittim ve ne olduklarn sordum. ok rahatsz edici bir tavr vard ve ok stnde durmad sorumun. Hemire kzlk zar kalnts olduunu syledi ve doktor ila yollayp gnderdi. Mantarm olduunu da eczac sayesinde rendim. krem kullandm ve kantm hala biraz devam ediyor. Makat blgemde de bir adet meme ucu tarznda bir ey var. Doktora gitmeye tekrar ok korkuyorum nk salk sigortam ailemin zerine. Size ey soracaktm sadece vajina giriinde bu oluumlar grlebilir mi ve doktorun tespitinin yanl olma ihtimali var m. Oluumlar i dudakta da yok sadece girite bykl kkl normal vajina renginde

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Cevap: yardmzna ihtiyacm var

Selam makatndaki basur olabilir. Baka bi jinekologa grnmeni tavsiye ederim

Kdemli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: yardmzna ihtiyacm var

Doktora gitmekten asla korkma benim de ailemin zerine odaya girdiimde doktor bunu kimsenin bilmesine gerek yok burada olan senle benim aramda dedi sakn gitmekten ekinme kimse senden izinsin hastaln paylaamaz evdekilere egzama dersin baka birey dersin ne kadar erken tedavi o kadar iyi cann skma moralini yksek tut