Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genitalix diye bir ilaç duyan var mı?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Genitalix diye bir ilaç duyan var mı?

Iyi oldu yok ya zaten çok güvensiz geldi bende denemedim buraya sormak istedim istersen konuyu sileyim ya da dursun instada çok reklamı dönüyor belki burayada bakıp sahtekâr olduklarını gören olur. Zaten urune çok güvense böyle saçma sapan şeylere ihtiyaç duymaz. Içine ne koyduğu belirsiz corona bile çıkabilir içinden jsjahaja

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Amacım kimsenin ekmeğiyle oynamak değil mağdurellacım, reklam yapıyorsa yapsın alan alıyorsa alsın ama benim çatım altımda ''ne idügü belirsiz'' şeyler paylaşamaz en başından beri bunu söylüyorum hele hele gelipte fake 3-4 hesap açıp kendi kremini solüsyonunu övemez, ben kendimi nasıl düşündüysem sizlerin sağlığı da önemli benim için en azından düzgün tedavi almanız yapmanız gerekenler için bu forum var. Ben uyelerin gerçekten deneyip memnun kaldığı propolis'i öneriyorum mesela çünkü birçok kişi denedi bunu, ben denemedim ama sizlerden çok yorum geldi mesela zamanında ben de uyeler memnunsa iyidir dedim.

Zaten ben senin de şüphelendiğini anladım çünkü ''allah allah benimle öyle ilgili falan konuşmadı'' dedin, ben zaten farkettim ama hadi belki ust uste gelmiştir önyargılı olmayayım, eger yaptıysa da bir şey demeyeyim dedim ama artık 3.hesabı da açıp övünce yol gözüktü kendisine

Durum
    Genitalix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Merhaba. Ben Genitalix isimli ilaca isim veren ve binbir zorlukla yurt dışından etken maddesini ithal edip hpv siğilleri için yılların emeği ile özel förmül hazırlayıp evinize kadar gönderip tedavisine yardımcı olduğum ilacın sahibiyim. Ne yidüğü belirsiz dediğiniz ilaç sadece hpv içindir ve etkisi %100 dür. Ve kullanan kişileri hastaneden milyarlar harcamaktan kurtarıyor. Benim ilacı kullanmak fesat insanlara nasip olmasın.
    Benim mesleğim eczacılık ve ilaç sektörünün içindeyim. Kasap mı zannettiniz hayırdır?? Biz yapmayalımda kim yapsın?
    Buraya cvp yazmamın sebebi şahsıma yaptığınız dolandırıcılık sıfatıdır. ilacı alıp denemeden sipariş etmeden attığınız iftiradır. Bana şunu diyebilirsiniz ilacı sipariş ettim gelmedi veya ilacı aldım hiç bir işe yaramıyor . Ama siz sipariş etmemişsiniz ve kullanmadan dolandırıcı diyebiliyorsunuz neye dayanarak?
    bu çok terbiyesizce bir davranış. Sitenin sahibi çoçuk mu kendi aralarında eğleniyorlar mı acaba diyesim geldi ama ciddi bir durum söz konusu. Buraya yorum atan iki kullanıcı memnuniyetinden bilgim dahi yoktu. Bir hastam ilaçtan memnun kalınca ben her yere yorum yapmak istiyorum herkes öğrensin dedi ve bu siteye yazmış bana resim attı bende tşkr ettim. Hatta hastamın birine yorumu sen mi attın diye sormuşluğum var ‘’Konuşmalar kayıtlı’’ bu sitenin varlığından da bu şekilde haberdar oldum.
    Mağdurella, paran mı yok söyle ilacı göndereyim kullan sonra yorum yap. Sen hastalanınca ilaçları demekki eczaneden değilde veterinerden mi alıyorsun ?
    Benim burdan gelecek olan reklama ihtiyacım yok. Yeterki iftira atmayın insanların ekmeği ile oynamayın.Malum pandemi dönemindeyiz ve sağlıkçı olarak yoğun tempoda yorucu ve yıpratıcı şekilde çalışıyoruz emeğimize birazcık saygınız olsun. İnsanlığa hiçbir faydası dokunmamış insanlar boş keseden konuşuyor.onca işimin gücümün arasında bazen sizin gibi insanlarla uğraşmak zorunda kalıyoruz. Sadece instegram’dan ilacı soran hastalara bazen ilgi gösteremiyor olabilirim bu çok normal. İnstegram a attığım yorumlar devede kulak kalır. vaktim yok Herkesin yorumunu oraya atmaya.

Sitenin sahibi Arya bana ulaşsın ve kendine yakışanı yapsın. Gereken ispatta bulunalım . Konuşmaların hepsi kayıtta var .gönderdiğim kargolar vs hepsi resmî şekilde . Ecz giray 5062006223

Durum
    Genitalix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben sitenize yeni üye oldum benim fake hesapla işim olamaz. Bana ulaşırsanız size ıspatlayabilirim. Belkide sizi hesaba almakla hata ediyorum ama konuşmalar vs hepsi kayıtlı size konuşmaların resimlerini atabilirim . Hatta hastalarımdan birine siz mi yorum attınız diye sormak zorunda kaldım . Hastalar ifşa olmaktan korktuğu İçin hesaplarını sonra siliyor olabilirler . İstesem ilacı kullanan bütün hastalara buraya yazdırabilirim ben kimseye yorum yapın diye asla demiyorum.
    Bu iftiranın altında kalmanızı istemem.
    Biz kimsenin emeği ile oynamayız
    Sizde bu tutumunuzdan biran evvel vaz geçin. Gerekirse bütün yorumları silin ama iftira atmayın.

Mağdurella ve Arya kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz .
    Kullanmadığınız ilacı kötülemek yakışmıyor .

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ilaci kötülemedim ki benle aynı şekilde ilgilenmediler dedim. Ve icinde ne olduğunu bilmiyoruz dedim. Bi sen biliyorsun. Yalan mı? Binbir güçlükle biseyler getirtip karışım yapıyorum diyorsun. Içerik bilinmiyor. Bu yüzden bu konu başlığını açıp kullanan var mi dedim. Icerik ne bilen memnun kalan ? Kimse seninle uğraşmaya ne vakti var ne hali..

Durum
    Admin

Merhaba konuşalı daha 1 gün olmuşken bir anda çıkıp gelmeniz sizce de tuhaf değil mi? Kim size haber verdi kuşlar mı yoksa siz zaten 3 hesaba sahip miydiniz?

Senin ürününü kimsenin kötülediği yok kardeşim? Sen buraya 10 tane hesap açamazsın kimse sana dolandırıcısın demedi ürününü tanımıyoruz, ben şahsen tanımak da istemiyorum beni ilgilendiren bir şey yok ama benim çatım altında bu kadar KAOS çıkaramazsın sen, hem 3 hesap açmış hem de gelmiş sanki hiç haberi yokmuş gibi savunuyor.

Lütfen çekilip gider misin daha fazla canımı sıkmazsan bu başlığı sileceğim, ama diretirsen ve hala yalan kasmaya çalışırsan bu başlık hep kalacak, sizin gibilerle ugrasmaktan sıkıldım!!!!!!

ARYA SANA ULAŞSIN MI? 4 yıldır forumda yüzümü gören, adımı sanımı bilen, yenilerden kimse olmadı. Kalkıp seninle mi ugrasacagım?

Durum
    şerwano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonuc nedir ilaç fos mu çıktı

Durum
    hpv_5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Kesinlikle genitalix işe yarıyor. Doktorların kriyoterapileri para tuzağı ve iyileştirmiyor bile. Cidden inanın artık. Giray beyden Allah razı olsun. Millet faydalansın derman bulsun. Engelleme yapıyorsan demek ki insanların derman bulmalarını engelliyorsun aslında. Bende yorumlara bakarak aldım

Durum
    hpv_5454 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Arkadaşlar Genitalix kesinlile işe yarıyor. Asit değil. O kadar doktora gittik, hiçbirşey yapamıyorlar. Gerçekten Giray beyden Allah razı olsun. Sizlerde derman bulursunuz umarım kısa sürede

Durum
    Admin

Alıntı hpv_5454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle genitalix işe yarıyor. Doktorların kriyoterapileri para tuzağı ve iyileştirmiyor bile. Cidden inanın artık. Giray beyden Allah razı olsun. Millet faydalansın derman bulsun. Engelleme yapıyorsan demek ki insanların derman bulmalarını engelliyorsun aslında. Bende yorumlara bakarak aldım
    Foruma bugün üye olmuşsun. Bir tane başlıkta bir tanecik bir yazın bile yok (!)
    Ve bugün bulabildiğin tüm genitalix başlıklarını bulup ''koşa koşa'' bütün başlıklarda bu genitalix denen ürünü övüyorsun, hem de daha önce bu ilaç hakkında başka üye arkadaşımız ''bizimle ilgilenmediler'' denildiği halde. Yani üyeler bile reklam olduğunu anlamıştı
    Sana son uyarım; benim sitemde, bak ''benim sitemde'' bu ilacın reklamını yapamayacaksın. Tamam mı? Daha önceki tüm denemelerin başarısızlık ile sonuçlandı. Bu sen değilsen bile çevrendeki yaverlerine söylüyorum, uğraşma daha benim sitem üzerinden bilinirlik elde edemeyeceksin.
    Hadi şimdi uslu uslu git madem o çok memnun kaldığın o ilacı kullanmaya devam et bebişim.
    Reklam olmadığına inansaydım, memnun kalmış birisi der geçerdim, dokunmazdım. Forumda üyeler kendi aralarında başka br ilaçtan/takviyeden konuştukları da oluyor çünkü.

Ban yemeye doymuyorsanız, banlamaya doymayacağım.
    Ne kadar inat, ne kadar işin peşini bırakmayan, ne kadar uyuz bir insan olabileceğimi banladıklarım çok iyi biliyor.
    Henüz öğrenmediysen sen de öğreneceksin.

Ha bu arada GERÇEKTEN İNANIN ARTIK diye haykırmana değiyor mu cidden? Sana ne kardeşim hahahah üstüme iyilik sağlık ya hahahaha bir şeyi önerirsin, faydasını anlatırsın, sonucu gösterirsin/kanıtlarsın madem amacın yardım etmek ya, ondan sonra da bırakırsın isteyen alıır isteyen almaz. Ben bile ahcc ile negatif olmama ve çok fayda görmeme rağmen - ki forumdaki birçok arkadaş da ahcc ile hpv negatif oldu bu sayede - (bizim negatifliklerimiz kanıtlı hani) kimseye inanın artık alın artık gibi saçma sapan davranmam. Öncelikle beni bağlamaz zaten, ben yardım etmek için yazarım, alan alır, almayan almaz, sonuç olarak bu dert benim değil, ben önerir geçerim...
    Ama seninki baya haykırmak olmuş, yazık acıdım. Devam et böyle, her genitalix başlığında daha da yerin dibine sokuyorsun kendini...