Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    0

Duygusal olarak ok yprandm

Bu hayatta en ok istediim ey baba olmakt.. ok gzel bi kz arkadam vard mkemmel sandm ilikimiz hpv olaym rendikten sonra souk davranmaya balad ayrldk sonra bana benimleyken defalarca beni aldattn syledi onu ok seviyorum ama hastayken benimle hi grmeyeceini syledi hastaln gesin yle gel bu ne ya hi bu kadar ypranmadm ayrlsayd yine ama beni byle brakp gitmeseydi ben onun saln tehlikeye atmazdm yine nasl baba olacam onuda bilmiyorum hayatmda tutunacak bireyler aramak istiyorum ama ondan sonra yok koskoca 9 ay boa gitti herey bi hatam yzmden
    Artk sevmeye de sevilmeyede gcm kalmad dayanamyorum baz eylere ok gsz hissediyorum kendimi onu ok zledim nasl geecek herey nasl eski halime dneceim eskisi gibi greceim kendimi ok pimanm tm yaadklarm iin

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Duygusal olarak ok yprandm

Sonra bana,benimleyken defalarca beni aldattn syledi?
    Bu cumleyi anlayamadim.

Kim kimi aldatm, kiz arkadanz mi sizi defalarca aldatm?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    0

Maalesef yle dedi bana benimleyken beni ok sefer aldattn

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Ekim.2019
    Tecrbe Puan
    1

Camel aslinda hicbir sey guzel degilmis dostum. Yalandan bi hikaye yasiyormussun. Suan boslukta oldugun icin herseye razisin ama boyle bir bayanla zamanini ve emegini bosa harcama. Hastaligin ilk donemlerin de kendini yalniz hissedebiliyorsun ama aliscaksin. Gittigim butun doktorlarin bu hastaliga tepkisi ee noolmus herkeste var. Sigilin var mi yok. E tamam normal yasantini yaa oluyor. Buhrandan cik. Kendine hobi bul. Mmknse spora basla. Desarj ol..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    0

Kz arkadam hpv bide aile ici sorunlarm var hepsiyle ba etmeye alyorum bi yandanda kendime bakmaya iyilii gzellii dnemez oldum ok kt hissediyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

Ben de ok aktm , hayatmda ilk defa biri ile evlenmeyi gze alacak kadar aktm hastal bulatrp terk etti stne. Buraya negatif oldum diyeceim gn iple ekiyorum, maddi manevi ok yoruldum yprandm sizi anlyorum ama ltfen kendinizi zmeyin ben sevince ok fedakar olan bir insanm gerekten kalpten balanrm ama sadakat krmz izgimdir, sizi defalarca aldatm biri iin akmdan lsem zlmezdim. Hayal krkl yayorsunuz eminim, ama aldatan bir insan ocuklarnzn annesi yapmayacanz iin mutlu olun Allah hepimizin yardmcs olsun inaallah.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ite burada yaptmz tek hata karmzdakine kendimizden daha fazla deer vermek..

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    0

iin kt yan hereyi unutalm dese unutmaya hazrm

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Kendine zarar imdi pimansn o zaman gelince daha piman olacaksn bover byle olmas gerekiyormus birazda kaderci olmak lazm yoksa Neden Ben e balyoruz

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    20.Haziran.2020
    Tecrbe Puan
    0

sadece zamana ihtiya var ama ilk zamanlardan daha iyiyim uanda hayata ben merkezli bakabilmek en gzeli hereyden nce ilk nce ben demeli insan

Bu Konu iin Etiketler