Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba - Yeni Hasta

Buraya açtığım başlık herhangi bir kurala aykırıysa öncelikle özür dilerim.

Yıllardır bu foruma ara ara girip çıkarım, yıllardır çünkü 6 yıldır HPV 6-11 hastası 32 yaşında bir erkeğim. Çok fazla şey deneyip başarısızlığa uğramışlığım var, çok fazla pes edip "ne olursa olsun" diye boşvermişliğim var. 1 ay kadar önce sigarayı bıraktım, alkolü bıraktım, forum yöneticilerinden Arya'nın paylaştığı numaradan AHCC temin ettim ve düzenli kullanıyorum (bilgi için ayrıca teşekkürler), düzenli spor yapıyorum... Kısacası hayatımı değiştirmeye çalışıyorum. Ç.kale'deyim ve yine bu forumdan adını ve iletişimi bilgilerini öğrendiğim bir doktora muayene olmak için İstanbul'a gitmeyi planlıyorum. Umarım bu defa her şey iyi olur.

Büyük bir ayıpmış gibi kimseyle paylaşamadığım bu durumu birileriyle paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.

Tecrübeli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Cevap: Merhaba - Yeni Hasta

6 yıldır mı aaa... negatife dönmediniz mi 2 yıla vücuttan atılıyor diyorlar

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

6 yildir ne zamandan ne zamana test yaptirip gecmedigini anladiniz. Yada 6 yildir sigil mi cikariyosunuz?

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Hades çok geçmiş olsun. Bizim forum 3buçuk senelik, 4 sene olacak yakında.. nereden baksan senin hpv hikayenin yarısı. Bu kadar süre hpv ile enfekte olmuş olmana üzüldüm. Umarım ahcc ve dogru doktor tedavisiyle atlatırsın.
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Tecrübeli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı Hades88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya açtığım başlık herhangi bir kurala aykırıysa öncelikle özür dilerim.

Yıllardır bu foruma ara ara girip çıkarım, yıllardır çünkü 6 yıldır HPV 6-11 hastası 32 yaşında bir erkeğim. Çok fazla şey deneyip başarısızlığa uğramışlığım var, çok fazla pes edip "ne olursa olsun" diye boşvermişliğim var. 1 ay kadar önce sigarayı bıraktım, alkolü bıraktım, forum yöneticilerinden Arya'nın paylaştığı numaradan AHCC temin ettim ve düzenli kullanıyorum (bilgi için ayrıca teşekkürler), düzenli spor yapıyorum... Kısacası hayatımı değiştirmeye çalışıyorum. Ç.kale'deyim ve yine bu forumdan adını ve iletişimi bilgilerini öğrendiğim bir doktora muayene olmak için İstanbul'a gitmeyi planlıyorum. Umarım bu defa her şey iyi olur.

Büyük bir ayıpmış gibi kimseyle paylaşamadığım bu durumu birileriyle paylaşmak istedim. Teşekkür ederim.
    6 yildir geçmedi demişsiniz. Testler ile mi hala gecmedigini anladiniz yoksa sigil cikararak mi anladiniz?

Bu Konu için Etiketler