Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ahcc kullanm ykmz

Arya nin nerdii ahcc firmasiyla grtk. Aralk 2019 da geldi takviyler. Eim sabah len aksam bir tane olarak anlam. 6 ay bu ekilde kullandi. Daha sonra forumda tesadfen gnde 6 tane iilmesi gerektigini grdm ve daha yeni iki taneye kartt . 6 ay sonra ilk kez 2-3 tane sigil kartt. Demek ki vucuttan atm degil. Belki eksik doz kullandmz icin yeterli gelmedi.
    Moralimiz biraz bozuldu tabii ki ama vaz gecmedik. Sre ileyiini bildireceim...

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Ahcc kullanm ykmz

Alnt Sercan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya nin nerdii ahcc firmasiyla grtk. Aralk 2019 da geldi takviyler. Eim sabah len aksam bir tane olarak anlam. 6 ay bu ekilde kullandi. Daha sonra forumda tesadfen gnde 6 tane iilmesi gerektigini grdm ve daha yeni iki taneye kartt . 6 ay sonra ilk kez 2-3 tane sigil kartt. Demek ki vucuttan atm degil. Belki eksik doz kullandmz icin yeterli gelmedi.
    Moralimiz biraz bozuldu tabii ki ama vaz gecmedik. Sre ileyiini bildireceim...
    Merhaba einizde hangi tip hpv var acaba.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Time health aldysanz forumdan; gnde 6 kapsl kullansn einiz bu da 3 grama denk geliyor.
    Baka bir marka kullanrsanz eer ka adet olacan bilemiyorum grama gre deiiyor ama ama 3 gram ka kapsle denk geliyorsa o kadar kullanlsn.

Tavsiyem kahvalt yapmadan 40-45 dk nce ve a karna alnmas.
    Gemi olsun talihsizlik olmu.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Merhaba,Hpv 6 tipi...

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Evet forumdan time aldik. Yanl anlam. Eksik doz oldugunu ben de sizin mesajlardan fark ettim. imdi sabah 2 len 2 aksam 2 aliyor. Tamam nerinizi iletiyorum. Kahvaltidan nce alsin. Teekkr ederim.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    1

Merhaba,Hpv 6 tipi...
    Tp 6 olduka inat o nedenle hala siil kabilir buna kafasn takmasin elbet vcudundan atacak. Sadece zamana brakmak gerekiyor iyi beslendikten sonra hpv yi tabii ki yeneriz 🙏☺️

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Evet forumdan time aldik. Yanl anlam. Eksik doz oldugunu ben de sizin mesajlardan fark ettim. imdi sabah 2 len 2 aksam 2 aliyor. Tamam nerinizi iletiyorum. Kahvaltidan nce alsin. Teekkr ederim.
    Sabah, glen,aksam diye blmektense 6 kapsl sabah bir arada almas daha iyi olur. Genelde byle yapyoruz, ben de byle yaparak negatif oldum.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Tamam, bunu da syleyelim bakalim. Son birka gndr morali bozuldu . Bir terslik var uzerinde... byle isin soyleyeyim ben yine de... Teekkr ederim, negatiflik tum yelere nasip olsun insallah... Buralardan guzel haberlerimizi duyalim

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    1

Umarim yeneriz...Biz tip 6 hafif bir tr ve abuk atiliyor saniyorduk. Inatci oldugunu yeni rendik. Umarim bir an nce herkesin de bizim de negatife dner. Bu znt ve gerginlik ciftlerin ilikisini de zedeliyor, birbirinden uzaklastiriyor. Hpv nin saglik dnda olumsuz maddi etkileri, psikolojik etkileri, ailevi etkileri, ilikilere etkileri de cok fazla oluyor.

Teekkrler alkuu