Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolloidal Gümüş Suyu kullananlar

Durum
    dila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Kolloidal Gümüş Suyu kullananlar

@hepeve ben de en azından bir kaç ciddi asılmayı düşünüyorum propolisi içeceğim ama şu siğillere sürme işini de metak ettim. Mevcut siğillerim mini mini doktorum koter yapmıyor. Yarın özel bir hastaneye dermatoloji bölümünde kriyo için şansımı deneyeceğim. Ama sonrasında propolis sürmeyi deneyebilirim. Merak ettim günde kaç kez falan...

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı dila Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @hepeve ben de en azından bir kaç ciddi asılmayı düşünüyorum propolisi içeceğim ama şu siğillere sürme işini de metak ettim. Mevcut siğillerim mini mini doktorum koter yapmıyor. Yarın özel bir hastaneye dermatoloji bölümünde kriyo için şansımı deneyeceğim. Ama sonrasında propolis sürmeyi deneyebilirim. Merak ettim günde kaç kez falan...
    koter yapmıyorsa kriyo yaptır mini miniyse zaten gecer gider

Durum
    dila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bakalım yarın neler olacak. Umarım iyi bir doktora denk gelirim. Mini mini oldukları kadar dağınıklar da. Yeni bir tecrübe daha 😕

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Gümüş suyunu bende kullandım bir kür bitirdim hatta, toplam 7 şişe içtim hala daha az miktarda içmeye devam ediyorum. Fakat pek faydasını görmedim ama bünyeyle alakalı olabilir içmeye başlamadan çok ümitliydim mucize bekliyordum galiba ama 2-3 siğil çıkardım içerken belki içmesem daha çok çıkacaktı ayrıca ahcc de kullanıyorum. Bilemiyorum illaki faydalıdır güvendim aldım ben, önüme her gelen şeyi yiyip içiyorum

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

bu hpv illeti dışında sindirim sistemi problemim var. yaklaşık 5 yıldır muhteşem profesörlerimizin ve dahi doktorlarımızın yanlış teşhisleri ve ağzımla türkçe konuşarak anlatmama rağmen beni dinlemeyerek kronikleştirdikleri bir flora bozukluğum (Disbiyoz ve sızdıran bağırsak) var. dolayısıyla immün sistem veda edip gitti.

neyse durum bu olunca üstüne bir de bu illet gelince hem alıp süreyim hemde içeyim diyerekten ilgili kişileri arayıp durumumu özetledim. tabi arkadaşlar 3 günde 2 litreye tekabül edecek bi şekilde içmem gerektiğini söyledirler. çaresizlikten umut ediyor insan bu sefer oldu diyor hpv'den kansere her şeyi düzeltiyor lıkır lıkır içince. yetkili kişi bizim gibi bi sürü kişiyi tedavi ettiğini söylüyor. içmenin dışında erkeklerin siğillere sürmesini kadınlarında şırınga yardımıyla vajinal duş yapmalarını söylüyor. biz de dinliyoruz umutlanıyoruz şunda bu vardı hallettim bunda bu vardı bitirdim. normal tedavi 2 ay sürüyor geri kalan 4 ay korunmak için içiliyor. yüksek dozla başlanıyor daha sonra 2 haftada bir düşürülüyor. bu akıllı arkadaşınız şişelerini alıyor neşe ile 750-800 ml içtikten sonra bağırsaklar daha da kötü olunca akıllanıyor(!). iyileşme semptomları olduğu söylenildi ama sonuçta ağır metal daha fazlasını alacak kadar cesaretim olmadı bu nedenle. sadece zararlı bakterileri öldürdüğü de söylenildi gümüşün iyi ya da kötü bakteriyi ayırt etme yeteneği yoktur hiç bir antibakteriyel bunu yapamaz o nedenle baya bi düşünün öyle deneyecekseniz deneyin.

sizi bilemem dostlar ama bende ne sürmeyle ne içmeyle bi işe yaramadı.

Durum
    hope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benimde başka bir cilt rahatsızlığım var hpv ile birlikte geçer diye düşünmüştüm bunu kullanınca. Ama dagon unun yazdıklarını görünce evde duran 5 şişeyi içmeye korkuyorum şu an

Durum
    dagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

@hope bu benim yaşadığım durum benim bağırsaklar zaten rahatsızdı herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. ama antibakteriyel bi metalin iyi ve kötü bakteriyi ayırabilmesinin imkanı olduğunu düşünmüyorum. benim bi ayak çukurda olduğu için riske attım kendimi ve kullandım. sende nasıl bi etki yapar bilemem karar senin.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

her yolu hep beraber denemişiz çok iyi dkdjkd siğillere sürmenin yararını ben de göremedim ama yabancı birkaç sitede sirke gibi bunu kullanan da duydum. ben içtiğim dönem boğaz enfeksiyonlarıma iyi gelmişti, o hariç bilemiyorum birebir hpv ye nasıl etki etmiştir

Durum
    Virüs2017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar facede bir gruba üye oldum cahit emre şifa olsun diye bir grup bir aydır gümüş suyu için takip ediyorum bugün bir kadın raporunu paylaştı kadın 16 18 tiplerine sahipmiş ve negatif olmuş acaba doğrumudur gümüşsuyu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirmi lütfen

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Virüs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar facede bir gruba üye oldum cahit emre şifa olsun diye bir grup bir aydır gümüş suyu için takip ediyorum bugün bir kadın raporunu paylaştı kadın 16 18 tiplerine sahipmiş ve negatif olmuş acaba doğrumudur gümüşsuyu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilirmi lütfen
    ben denemeye korkuyorum açıkçası, bir şeyi düzelteyim derken vücudun tüm dengesini bozmak da var. colloidal gümüş suyu yerine yemeklerden önce bir bardak karbonatlı su üzerine bir bardak elma sirkeli su içmek daha sağlıklı ve güvenli geliyor. youtubeda bunu yaparak hpvyi yendiğini söyleyen bir kadın var, videolarına bir bak istersen, linkini aşağıya bırakıyorum.
    How I Naturally cured HPV "Pregnant" & in under 2 months! - YouTube

Bu Konu için Etiketler