Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bacak ve bikini bolgesi lazer epilasyon + hpv

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Bacak ve bikini bolgesi lazer epilasyon + hpv

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüyler koruyucu kalkan görevinde özellikle cinsel ilişkide bulaşmaması için.
    Aynen tabi ilişkiden önce temizlik yaptıgımız için daha kolay kapmıs olduk bu hpvyi

Durum
    turuncu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arkadaşlar merhaba bir şey sormak istiyorum. Benim siğillerim anüs bölgesinde. Ağda ile göbeğin hemen altı kasık bölgesini ağdayla aldım sizce bir şey olur mu yoksa benim paranoyam mı cevap verirseniz çok sevinirim

Durum
    Zolam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Yanlış anlamayın ama bazı konularda cok rijitsiniz… eğer düzgün bir temizleme söz konusu ise şayet jiletle sorun yaşanmayabilir. Ben dr da sordum evet önermiyorum ama dikkatli olursan kanama olmazsa sorun yok dedi ağdadan daha iyi dedi hatta
    Ayrıca 6 aydır lazere gidiyorum ve hicbir sorun ile karşılaşmadım. Zaten sabit 2 siğilim vardı onlarda öylece duruyorlar. Silinip geri geldiler gecen sene minikler zaten. Ancak epilasyon merkezlerinin temizliğini ben düşünmek zorunda değilim. Neden ki ? Bir hizmet veriyorlarsa onlar yapmalo herşeyi!! Zaten psikolojik olarak zor bir hastalık bir de bunu da mı düşünmeli insan anlayamıyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Zolam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın ama bazı konularda cok rijitsiniz… eğer düzgün bir temizleme söz konusu ise şayet jiletle sorun yaşanmayabilir. Ben dr da sordum evet önermiyorum ama dikkatli olursan kanama olmazsa sorun yok dedi ağdadan daha iyi dedi hatta
    Ayrıca 6 aydır lazere gidiyorum ve hicbir sorun ile karşılaşmadım. Zaten sabit 2 siğilim vardı onlarda öylece duruyorlar. Silinip geri geldiler gecen sene minikler zaten. Ancak epilasyon merkezlerinin temizliğini ben düşünmek zorunda değilim. Neden ki ? Bir hizmet veriyorlarsa onlar yapmalo herşeyi!! Zaten psikolojik olarak zor bir hastalık bir de bunu da mı düşünmeli insan anlayamıyorum.
    Ama yine de dikkat etmek lazım aslında. sizi anlıyorum bunalmışsınız, aynı seyleri ben de yasadım, ben lazere gidiyordum hpv olmadan önce, hpv oldugumu ögrendikten 2 ay sonra bıraktım. Bu sadece temizlik konusunda sizin korumanız değil, onlardan gelebilecek herhangi bir rahatsızlıktan da hpv varken korunmanız icin önemli olabilir. bu arada cok rijitsiniz sozunu kime söylediniz

Bu Konu için Etiketler