Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv belirtileri?

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv belirtileri?

Alıntı Nihil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kadınım Ureaplasma aylar önce idrar tahlilinde çıktı bende üroloji doktoru idrar istemişti. Sık idrar ve kasık ağrısı sorunum vardı. Sanki acilen idrara çıkmam gerekiyormuş gibi bir his. Antibiyotik kullandım Zitromax ve sık idrar sorunu geçti ama kasık ağrısı geçmedi. Ama bu bulunana kadar aylarca kadın doğuma gittim durdum sürekli testlerde bir şey çıkmıyordu ağrı kesici yazıp gönderiyorlardı. O yüzden kadın doğuma hiç güvenmiyorum. O zaman verdiğim test ureaplasma mikoplazma idrar PCR testi idi. Bundan başka bir şeyler var ise onların testi yapılmadı yani klamidya gonorrhea falan. Şu an laboratuvar araştırıyorum hepsi idrara bakıyor diyor. Şimdi bunların hepsini ayrı ayrı yaptırmaya kalksam servet tutuyor bu PCR testleri. Laboratuvar vajinal örnek almıyor. Bunun için özelde kadin doğuma gitmem gerekecek o da bi ton para. Ve kadın dogumcular bu testleri yaptırmak istemiyor ne hikmetse. Teşekkürler tekrar.
    Vajinal sürüntüden pcr yaptırınız idrarda yaptırmayın sakın para vermeyin gelişim labaratuvarları yapar pcr yi birde numuneyı sabah kalktıgınıde idrar yapmadan verırseniz daha saglıklı olur

Durum
    Nihil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vajinal sürüntüden pcr yaptırınız idrarda yaptırmayın sakın para vermeyin gelişim labaratuvarları yapar pcr yi birde numuneyı sabah kalktıgınıde idrar yapmadan verırseniz daha saglıklı olur
    Tamam teşekkürler. Vajinal suruntuden pcr yaptirmak ciddi sorun. Nitekim salak kadın doğumcular o ne diye tepki veriyorlar. Ama evet şimdi ona ugrasicam. Sağolun.

Durum
    Nihil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hopeless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende mavi labte 10 std testi yaptırdım idrardan herşeye bakıldı ve üroplazma pozitif çıktı monodoks içtim ama son günlerinde saatlerini düzensiz içtim açıkcası idrara sık çıkma isteği bendede oluyor kontrol amaçlı kültür mü baktırsam yoksa özel hastanede ürolojiye mi gitsem bilemedim
    Merhaba. Valla benim gördüğüm kadarıyla ureaplasma ve diğer enfeksiyon konularında üroloji daha iyi anlıyor. Kadın doğum sadece vajen kültürü istiyor o kültürde bu mikropların hiçbiri çıkmıyor. O 10 STD testini ben de yaptırmak istiyorum. Internetten okuduğum kadarıyla ureaplasma da illet bir şey. Kolay kolay gitmiyor vücuttan. Aylarca antibiyotik kullananlar var. Üroloji daha iyi anlıyor ve tedavi veriyor.

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

prostat demedim dostum kronik 'prostatit' dedim. prostatla aynı şey değil...

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    prostat demedim dostum kronik 'prostatit' dedim. prostatla aynı şey değil...
    Kronik prostatit kadar bela bir sey yoktur

Bu Konu için Etiketler