Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TCA hakkında fikri olan var mı ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: TCA hakkında fikri olan var mı ?

Alıntı Ihope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba, uzunca bir süredir genital siğil ile uğraşıyorum. Gecen aralık ayında ahcc ye basladım fakat 2 bucuk ay 3 gram olarak düzenli kullanabildim daha sonrasında maddi sebeplerden dolayı dozu azaltarak kullandım okudugum yazılarda 1 grm bile cok etikili olduğuydu. Bunun yanında her gün kefir yeşil çay bol c vitamini betaglukan tükettim fakat umduğum gibi gitmedi 9 aydır bir fiil siğil çıkartıyorum bu sürecte nükslerim azaldı ama hala var... Bakireyim onkolojik bir durum olmayacağı için evet mutluyum ama artık kasıntılardan, sürekli kendime bakmaktan, gizli saklı tuvalette verrutol sürmekten inanın cok yıprandım. Tca isimli kimyasal hakkında bir kac yazı okudum fakat bu uygulamayı nerde yaptırabilirim bilmiyorum. Eğer daha önce yaptıran varsa nerde ve ne kadar olduğunu söyleyebilir mi ? Memnun kaldınız mı ?
    Canm bu arada 9 aydir sigil cikartiyor olman cok normal degil bir seyleri yanlis yapiyor olmalisin keske ahcc yi en azndan 4 ay falan kullandaydn cunku 3. Ayda tam etkisini gosteriyor.. bagisiklik olarak guzel destek yapmissin kendine fakat bu surecte derine hasar vermis olabilir misin? Genital temizlik konusunda yani tut dokucu veya jilet gibi seyler kullandiysan bu yuzden bitmemis olabilir bu yontemlerle cunku sigil surekli ordan oraya bulasip duruyor bitmiyor dusunebildigim tek sebep bu

Durum
    Slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Valla arkadaşlar basit usulde şöyle anlatayım ceza evine girdiğiniz zaman ne zaman çıkacağınızı düşünürseniz cezanız bitene kadar zulüm gibi gelir ama durumu kabullenip ona göre yaşarsanız stresinizi azalır viral rahatsızlıklar stres altında baş göstermesiyle de ünlüdür bu yüzden bu durumu stres haline getirme e izi tavsiye ederim ben siğillerin çıkınca eskiden endwarts kullanıyordum tek sürüş bir hafta içinde kökünden kurutuyordu ama artık getirmiyorlarmış bende yurt dışında yaşayan akrabalarımdan temin istedim e bay da da var ama kargo ücreti fena. Bu yüzden akrabası tanıdığı olan varsa getirsin olmayan ebay dan bakabilir. Ama stres yapmayın derim ben

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canm bu arada 9 aydir sigil cikartiyor olman cok normal degil bir seyleri yanlis yapiyor olmalisin keske ahcc yi en azndan 4 ay falan kullandaydn cunku 3. Ayda tam etkisini gosteriyor.. bagisiklik olarak guzel destek yapmissin kendine fakat bu surecte derine hasar vermis olabilir misin? Genital temizlik konusunda yani tut dokucu veya jilet gibi seyler kullandiysan bu yuzden bitmemis olabilir bu yontemlerle cunku sigil surekli ordan oraya bulasip duruyor bitmiyor dusunebildigim tek sebep bu
    İnan neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum, tüylerimi traş makinesiyle kısaltarak alıyorum, siğillerm tüysüz bölgede cıkıyor zaten. Ahcc yi 5 ay kullandım ama dediğim gibi sadece ilk iki ay 3 gram kullanabildim geri kalan üç ay 2 ya da 1 gram şeklinde kullandım. Üniversite son sınıf öğrencisiyim maddi olarak özgür olmadığım için temin edemedim bütcemin el verdiğince aldım. Artık mezun oluyorum umarım 6 ay icinde calısmaya başlayabilirim ve kendime ahcc alırım 🙏🏻

Durum
    Ihope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Slayer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar basit usulde şöyle anlatayım ceza evine girdiğiniz zaman ne zaman çıkacağınızı düşünürseniz cezanız bitene kadar zulüm gibi gelir ama durumu kabullenip ona göre yaşarsanız stresinizi azalır viral rahatsızlıklar stres altında baş göstermesiyle de ünlüdür bu yüzden bu durumu stres haline getirme e izi tavsiye ederim ben siğillerin çıkınca eskiden endwarts kullanıyordum tek sürüş bir hafta içinde kökünden kurutuyordu ama artık getirmiyorlarmış bende yurt dışında yaşayan akrabalarımdan temin istedim e bay da da var ama kargo ücreti fena. Bu yüzden akrabası tanıdığı olan varsa getirsin olmayan ebay dan bakabilir. Ama stres yapmayın derim ben
    İnanın artık bende öyle yapıyorum çıktıgını görünce sürüyorum verrutolu geçiyorum illaki yeneceğim bu virüsü