Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

1 yl sonraki sonularm

Selam arkadalar, beni bilenler bilir hpv 16l bir kadndm. ok korkuyordum falan filan hepinizin yaadklarn ben de yaadm ksacas. Cin1im vard rahim agznda ayn zamanda.. bugn 1 yl sonra tekrar hpv tipleme sonucumu aldm (daha smear sonucum kmam) hpv16 hala pozitif bide stne 52 var.. bu srete kimseyle birlikte olmamitim. Siilim yoktu umarm hala da yoktur. Haftaya kolposkopiye ard doktorum, bakalm nasl bir tedavi nerecek. Sizleri haberdar edeceim. Buarada moralim bozuk deil, bunu yeneceimi biliyorum

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Cevap: 1 yl sonraki sonularm

Buarada hpv tip 52ye sahip olanlar beni bilgilendirirse sevinirim

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Hadi bakalm canm haberdar et ok gemi olsun

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    4

merhaba, bende de tip 52+53+83 var. nisanda benim de 1. ylm dolacak ve test yaptrmam lazm ama uan gidemiyorum coronadan kaynakl. ve cin1' dim.
    siil hi karmadm ve ok fazla akntm oluyor. a olmutum ve Hakan Hocaya gittiim de oral yolla bulaan bir tip olduunu sylemiti, 52 iin..

zel ye
    yelik tarihi
    19.ubat.2020
    Tecrbe Puan
    3

Kadndm diye cmleye girdiinde yendin sanp sevindim ama yeneceksin eminim ki, belki biraz daha zaman. yi ki hep birlikteyiz. nanyorum geecek

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    3

gemi olsun peki bu srete ahcc filan kullanm mydnz?

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Evet 5 ay ahcc kullandm ve herseye baya dikkat ettim hala da ediyorum.. ama demekki bazen olmayinca olmuyor. Ben de byle oldu doye herkeste olcak diye bie yok.. 52 oral yolla bulayor olabilir nk bende de oral yaknmalar var ama doktorlar bie yapmiyorlar.. kanser olmayayim da baka bie istemem. Bu sali kolposkopi yaplcak. Artk o cin1 blgeyi temizlesin doktor baka bie istemiyorum, ozaman bence herey yoluna girecek

Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    3

Selam,benimde ilk genotipte sonucun 52 idi.. sonra o gitti 56 geldi ve en son geen ay baktmzda 35 pozitiftim. Siilim hi yoktu,taaki geen ay makat ii siili renene kadar...

Cin1 i temizlemez... uan tip 52 olduun iin bir de onun getirisi gtrs olmu mu o yzden bytele izleyip lezyon gztecek,varsa aktif lezyonun biopsi alp ne olduuna bakacak...

Hi korkma ya.. geicek bi gn. Ben saldm artk. uan tek skntm siillerim. O canm ok skyor

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Alnt Cloudslove Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selam,benimde ilk genotipte sonucun 52 idi.. sonra o gitti 56 geldi ve en son geen ay baktmzda 35 pozitiftim. Siilim hi yoktu,taaki geen ay makat ii siili renene kadar...

Cin1 i temizlemez... uan tip 52 olduun iin bir de onun getirisi gtrs olmu mu o yzden bytele izleyip lezyon gztecek,varsa aktif lezyonun biopsi alp ne olduuna bakacak...

Hi korkma ya.. geicek bi gn. Ben saldm artk. uan tek skntm siillerim. O canm ok skyor
    Canm valla 2. Kolposkopi olcak oyuzden alir diye umuyorum artik.. aynen atlaticaz bugunleri

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    22.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    3

Benim de ekimde kolposkopide cin1 cikti ben de ahcc kullaniyorum bir de beta glukan filan . Deflagyn jel de kullaniyorum. Asi yaptiriyorum. Maddi olarak bittim doktor muayenesi filan her sey cok pahali. Tek istegim su cin1den kurtulmak. Oral ve anal iliski olmustu bu suphelerle yasamak cok igrenc. Ustune bana bulastiran insan zorla yapmadim herseyi biliyordun dedi ve gitti. Hpv tasidini bilsem tabii ki birlikte olmazdim ustelik ilk iliskimdi. Herkese Allah sifa versin.