Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 6 ayda yendimmmmmm

Durum
    Hpvyendimu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv 6 ayda yendimmmmmm

İnşallah bu mutluluğu hrkes yasar.üyeliğimi unuttuğum için yeniden aldim sürecimi anlatiyorum.
    2022 Aralık ayından beri gecmeyen bir enfeksiyonum vardi. Önemsemedim tas dusurdum felan. Lazere gidiyordum surekli kendimi kontrol eden biriyim birtane igne ucu kadar sigil cikti . Hemen doktora koştum 1 smearim da doktor hpv istememiş ve yoğun enfeksiyondan görülmedi birsey.
    2.smearimj verdim doktor hpv istemiş ve acsus + 16 18 diğeri yazıyordu. Tipleri bile yoktu . Burdan okuyup internetten okuduğuma kadar herkesin cicek gibi benim igne ucu kadar di neyse zaten sigara günde 1 tane belki haftada 4 5 içmeyen biriydim bıraktım. Alkolum yoktur. O ara çalışıyordum bağışıklığim cok düşüktü. Neyse doktor bana aşı olmamı onerdi dedim zaten olmuşum neden aşı . Kolposkopi oldum tertemiz cikti 1 tane sigilim vardı ve başka hiç birseyim yoktu. Doktor 6 ve 11 olabilir dedi . 4 doktor da sigile dokunmadı. Gerek yok diye.
    Papil off fitil kullandım, d vitmani aklıma düştükçe aldim . Bağışıklığıma çok dikkat ettim zaten kelle paça herseyi yiyen biriyim . 6 ay sonra acsus için gel dedi test verdim veee negatif. Moralimi güzel tuttum beslendim işi biraktim. Belkide test yanlıştı inanın bilmiyorum. İnşallah hepimiz negatif oluruz 🫂🫂🫂🫂🥰🥰 aslında eşime bulasmamasindan anlamıştım ama çok şükür belkide cok çok azdi.
    Sigili de 3 gün önce duodermle yaktım . Hafta içi sonucumu doktora göstermeye gidecegim

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv 6 ayda yendimmmmmm

İnşallah herkese nasip olur inşallah yanlış değildir
    https://hizliresim.com/b7q92o3

Durum
    derbeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Çok geçmiş olsun siğilinizi 3 gün önce kendiniz yaktınız ve testiniz negatif çıktı doğru mu anladım. Birde eşinizden mi bulaştı

Durum
    Tecrübeli Üye

Hayir negatif gelince yaktım. Zaten negatif geleceğini düşünüyordum.

Durum
    sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

herşey allah verdisine olmuş umarım negatifsinizdir

Durum
    Tecrübeli Üye

İşte bende buraya o yüzden sordum acaba negatif olmama durumum var mi

Durum
    Ashcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hpvyendimu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bende buraya o yüzden sordum acaba negatif olmama durumum var mi
    Öncelikle geçmiş olsun inşallah gerçekten negatifsinizdir ama benim merak ettiğim konu doktorlar neden siğile müdahale etmediler siğil hızla büyüyen ve yayılan bir şey diye biliyorum bu süreçte o hep aynı şekilde mi kaldı? Bir diğer konu ise testte içiniz rahat değilse o siğilden parça alıp biyopsi yapılıyor o şekilde de hpv pozitif negatif anlayabilirsiniz ama yakışmışsınız kendiniz gerçi artık oda olmaz sanırım

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ashcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun inşallah gerçekten negatifsinizdir ama benim merak ettiğim konu doktorlar neden siğile müdahale etmediler siğil hızla büyüyen ve yayılan bir şey diye biliyorum bu süreçte o hep aynı şekilde mi kaldı? Bir diğer konu ise testte içiniz rahat değilse o siğilden parça alıp biyopsi yapılıyor o şekilde de hpv pozitif negatif anlayabilirsiniz ama yakışmışsınız kendiniz gerçi artık oda olmaz sanırım
    Merhaba inşallah
    İnanın 2 doçent 2 normal doktor 1 cildiye 5 kişiye gittim .
    1 doktorun dediği istersen hemen simdi alabilirim , krem yazabilirim ama sonucun gelsin oyle yapalim
    2. Doktor dursun kolposkopi yapan doktorumuz parça alsın
    3.kolposkopi yapan doktorumuz doçentti bunu ben büyüyünce Bile göremiyorum sen nasıl görüyorsun dedi yanındaki asistanı bakti gerek yok bu dursun dedi
    4 sonux göstermeye gittiğim doktor hayir dokunmayan zaten ne artıyor ne şekli değişiyor
    5.cildiye doktoru tamam azot gazıyla yaksınlar 1 tane gördüm ben.

Saglik ocağından ebe biriyle tanıştım pozitif çıktıktan sonra dedi bizim 1 gün boyunca yaptığımız testler hep pozitif çıkmış sende tekrar yaptır dedi .ama yapmadılar.

Dünde kendi saglik ocağıma gittim mutlaka yinede sonucunu doktora göster mutlaka da tekrarlar dedi .

Test verdiğim yerde sehit hastanesi pozitif
    Kadın Doğum negatif

Durum
    Tecrübeli Üye

Merhaba inşallah
    İnanın 2 doçent 2 normal doktor 1 cildiye 5 kişiye gittim .
    1 doktorun dediği istersen hemen simdi alabilirim , krem yazabilirim ama sonucun gelsin oyle yapalim
    2. Doktor dursun kolposkopi yapan doktorumuz parça alsın
    3.kolposkopi yapan doktorumuz doçentti bunu ben büyüyünce Bile göremiyorum sen nasıl görüyorsun dedi yanındaki asistanı bakti gerek yok bu dursun dedi
    4 sonux göstermeye gittiğim doktor hayir dokunmayan zaten ne artıyor ne şekli değişiyor
    5.cildiye doktoru tamam azot gazıyla yaksınlar 1 tane gördüm ben.

Saglik ocağından ebe biriyle tanıştım pozitif çıktıktan sonra dedi bizim 1 gün boyunca yaptığımız testler hep pozitif çıkmış sende tekrar yaptır dedi .ama yapmadılar.

Dünde kendi saglik ocağıma gittim mutlaka yinede sonucunu doktora göster mutlaka da tekrarlar dedi .

Test verdiğim yerde sehit hastanesi pozitif
    Kadın Doğum negatif
    Tekrarlat dedi duzeltemiyorum.

Sonuc olarak 6 ayda zaten geçen birseymis...Ne ilC kullandım ne bisey kendime dikkat ettim ve 2.ay sonunda negatif olacagim okadR inandım kafamdan silmiştim.

Durum
    Aseler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tekrarlat dedi duzeltemiyorum.

Sonuc olarak 6 ayda zaten geçen birseymis...Ne ilC kullandım ne bisey kendime dikkat ettim ve 2.ay sonunda negatif olacagim okadR inandım kafamdan silmiştim.
    Merhaba çok geçmiş olsun sizin durum baya şaibeli olmuş ve karışık . Umarım gerçekten negatifsizizdir 🙏ben ilk pozitift çıktığınız yeri merak ettim hangi şehir hangi sağlık ocağı ? Ketem mi test yapan ? Belki orada yaptırıp yanlış sonuca üzülen vardır içimizde