Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    15.ubat.2020
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    0

Genital blgede dondurma ilemi sonrasnda dmeyen siil

Arkadalar selam, 30 yanda bir erkeim. Genital blgemde siiller mevcuttu. Yaklak 2 hafta nce cildiyeye gittim.

Penis zerinde 4 - 5 adet kk siilim vard. 1 - 2 tanesi toplu ine ucundan biraz byk, kalan 2 - 3 tanesi onlara nazaran daha kkt. Doktor oraya bir sv pskrterek dondurdu ve yakt. u anda o blgede bir problemim yok kr, hepsi dt.

Bir tane de testislerimin sol altna doru kalan blgede et beni gibi olan ve dierlerine nazaran daha byk mercimek tanesi kadar bir tane daha vard. Onu gsterdiimde et beni olmadn siil olduunu syledi ve oraya da ayn svdan pskrtt. 9 - 10 gn iinde tekrar gelmemi ve cretsiz muayene edeceini syledi. lk seansta dmedii iin 9 gn sonra tekrar gittim, tekrar ayn ekilde sv pskrtt. Fakat bu et beni gibi olan dierleri gibi kurumuyor. Bugn 3. gn fakat hala kabuk tutmad (dierleri kabuk tutarak dmt).

Sizce problem tam olarak nedir ayn problemi yaayan erkek / kadn mevcut mu? Bir 10 gn kadar bekleyip tekrar bir doktora gitmeyi dnyorum, eer dmezse farkl bir doktora m gitmem gerekiyor ya da farkl bir tedavi yntemini mi kullanmam gerekiyor? stanbul 'da ikamet ediyorum.

Bu sre zarfnda siillerin yakld blgelere sabah 1 akam 1 olmak zere fucudin krem srdm.
    Baklk glendirici olarak doktorun verdii destei gnde 1 adet (Vita Glucan +) alyorum.
    Bugn propolis aldm sabah 1 akam 1 de propolis almaya devam edeceim.

Moralim ok bozuk, ltfen bilgisi olan arkadalar yardmlarn esirgemesinler, hepinize ifa diliyorum.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Ettii Teekkr
    0
    5 mesaja 5 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Genital blgede dondurma ilemi sonrasnda dmeyen siil

doktor 1 siile 2 kere falan skmas lazm, tek bir kez dondurucu hava skmak yeterli olmayabiliyor. Ka kere skyordu 1 siile? Benim eski doktorlarm 2 kez skard her siil iin ve btn siillerim dt ama eer seninkiler kriyoterapi ile dmyorsa koterizasyon ilemini deneyebilirsin. Skma cann ltfen elbet geecek, sana daha iyi gelecek tedavi yntemine ynelmeni tavsiye ederim
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Kasm.2019
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Genital blgede dondurma ilemi sonrasnda dmeyen siil

Sigilin taban derin ve genise kriyo ile dmesi uzun sryor. Kriyo yerine koter, lazer, domain yaptrmak daha mantkl. Nuks oran daha dk. stanbulda bu ilemleri yapan onlarca hekim var. Moralini bozma geiyor biraz sabir lazm. Maddi Durumum iyise baklk glenmesi iin bunlara ek ahcc kullanabilirsin.