Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elma sirkesi - kızarıklık

Durum
    Fells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Elma sirkesi - kızarıklık

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili fells

Kesinlikle sirke biraz ilkel kaçıyor hahaha evet ama o kadar maliyetsiz ki cok iyi oluyor.
    Ama sen makat bölgenin tam olarak neresine kullandıgın cok onemli, ic kısma kullanman cok zararlı. Forumumuzda iç kısma kullanan bir arkadaş daha vardı sonra sıkıntı oldu, iyileşti ama.
    çok fazla da içeriye değildi aslında dışında kalıyordu baya, ama tahriş olup bayaaa acıdı. neyse ki geçti o günler. bi tane dışarda var fakat içeride neler olup bitiyor bi fikrim yok. doktora gittim fakat doktor direkt genital bölgemle ilgilendi, o sormayınca bende utandım söylemedim. konuyla çok alakasız fakat erkek olup, makatında benden başka çıkan var mı ya, cinsel ilişkide orayı kullanmıyorum bile fakat çıktı yani. ve asıl sormak istediğim hangi hastaneye gidip utanmadan poponuzu gösteriyorsunuz beyler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Fells Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok fazla da içeriye değildi aslında dışında kalıyordu baya, ama tahriş olup bayaaa acıdı. neyse ki geçti o günler. bi tane dışarda var fakat içeride neler olup bitiyor bi fikrim yok. doktora gittim fakat doktor direkt genital bölgemle ilgilendi, o sormayınca bende utandım söylemedim. konuyla çok alakasız fakat erkek olup, makatında benden başka çıkan var mı ya, cinsel ilişkide orayı kullanmıyorum bile fakat çıktı yani. ve asıl sormak istediğim hangi hastaneye gidip utanmadan poponuzu gösteriyorsunuz beyler
    Tabii ki var, bizim forumda ''ankaralı'' nickli aşırı evhamlı bir arkadaş vardı en son öleceğini dusunuyordu ona biz kıza kıza kendine getirdik şimdi relax bir birey olarak forumdaki arkadaşlarımızı teselli edebiliyor. Ankaradaki bir hastaneye gidiyordu.
    Fells sana tavsiyem, ankaralı'nın yazılarına bir bak oradan mutlaka bir şey bulursun kendisine özel mesaj da atabılırsın, cok yardımsever biridir hakikaten konusurusunuz. o da cinsel ilişkide orayı kullanmıyordu ve kız arkadası bıle vardı ama çıktı..

Durum
    Fells - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tabii ki var, bizim forumda ''ankaralı'' nickli aşırı evhamlı bir arkadaş vardı en son öleceğini dusunuyordu ona biz kıza kıza kendine getirdik şimdi relax bir birey olarak forumdaki arkadaşlarımızı teselli edebiliyor. Ankaradaki bir hastaneye gidiyordu.
    Fells sana tavsiyem, ankaralı'nın yazılarına bir bak oradan mutlaka bir şey bulursun kendisine özel mesaj da atabılırsın, cok yardımsever biridir hakikaten konusurusunuz. o da cinsel ilişkide orayı kullanmıyordu ve kız arkadası bıle vardı ama çıktı..
    konuşabileceğim birini bulmak çok iyi oldu gerçekten, çok teşekkür ederim

Durum
    Admin

Alıntı Fells Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuşabileceğim birini bulmak çok iyi oldu gerçekten, çok teşekkür ederim
    rica ederim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Ahahaha yine @ankaralıyı dememiz ankaralı seviliyosun karşim nerleerdesin forum patlamadan bi gelseydin ahahha

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahaha yine @ankaralıyı dememiz ankaralı seviliyosun karşim nerleerdesin forum patlamadan bi gelseydin ahahha
    Hahahahahahaha haykırdım su an ankaralıyı seviyoruz ya banlamaya tek kıyamadığım insandır Bi gün ''hpv'den ölücem allahım sen yardım et kızım olacaktı'' dediği gün kendimi parçalayasım gelmişti Ama sevdik sevildiiiik

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hahahahahahaha haykırdım su an ankaralıyı seviyoruz ya banlamaya tek kıyamadığım insandır Bi gün ''hpv'den ölücem allahım sen yardım et kızım olacaktı'' dediği gün kendimi parçalayasım gelmişti Ama sevdik sevildiiiik
    @ankaralı duysa yıkılır lan foruma bişey olursa diye daha toparlayamayız onu �� ahjajs bende haykırdım suan neydi ya bidaha acıp okuyasım geldi onu .

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ankaralı duysa yıkılır lan foruma bişey olursa diye daha toparlayamayız onu �� ahjajs bende haykırdım suan neydi ya bidaha acıp okuyasım geldi onu .
    Olum yenisini açarım lan hahahaha butun mail adresleri elimde, her şey var her şey yedekli, 1 günümüzü alır hahahaha.

Durum
    mfb
    mfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yabancı bir kaynakta okuduğuma göre elma sirkesi sürülen kondilom beyazlarsa hpv olduğu yazıyordu. Elma sirkesinden çok fazla olumlu dönüş var. Ben genel temizlik olarak gün aşırı kullanıyorum.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı mfb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yabancı bir kaynakta okuduğuma göre elma sirkesi sürülen kondilom beyazlarsa hpv olduğu yazıyordu. Elma sirkesinden çok fazla olumlu dönüş var. Ben genel temizlik olarak gün aşırı kullanıyorum.
    kullanım şeklinizi de yazarsanız daha iyi olur.

Bu Konu için Etiketler