Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Elerden biri negatif olursa dierine tekrar geermi

Merhaba arkadslar hpv 59 da eslerden birisi negatif olursa vcut bagsklk kazanr m dierine tekrar geme olasl nedir? Birde bn ackcas bnden mi gecti yoksa esmden mi gect bilmiyoruz ama siil yok esmde ve bende eer bnden gectyse eime geip gemediini nasl anlayablrm? Eimde tasyc mdr?

zel ye
    yelik tarihi
    25.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: Elerden biri negatif olursa dierine tekrar geermi

Bu sorunun cevabini ben test yaptirinca verecegiz cunku korunmadan iliskime devam ettim ve 8 aydir sigilsizim negatifsem anlayacagiz ki vcudumuz o viruse bagisiklik kazanip tekrar enfekte olmuyor. Ama boyle dusunmeyen cok kisi var bu konuda

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Melek567 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba arkadslar hpv 59 da eslerden birisi negatif olursa vcut bagsklk kazanr m dierine tekrar geme olasl nedir? Birde bn ackcas bnden mi gecti yoksa esmden mi gect bilmiyoruz ama siil yok esmde ve bende eer bnden gectyse eime geip gemediini nasl anlayablrm? Eimde tasyc mdr?
    Bu tip sorularn cevabn hpv'yi kimden kaptm? gibi sorularda olduu kadar vermek zor.
    Ama eim diyorsun, ein olmas dolaysyla yksek ihtimal onda da hpv vardr tayc olabilir siil olmasa bile.
    nk e, mtemadiyen ve tek birlikte olduun kii.
    Bu sebeple nasl oldu? o tayc mdr? bitince ona bular m vb sorular dnmek yerine (emin ol bizde ok dndk) eine test yaptrp anlayabilirsiniz.

Eer daha garanti bir yol istersen; ein de seninle ahcc kullansn. Burada ei ile birlikte tedavi gren 2-3 yemizi tanyorum. En garantisi imdilik budur, eer ahcc kullanmaya durumunuz yetmezse ok korunakl olarak nadiren iliki ya da bir sre cinsel ilikiye ara vermek, siil karsa dzenli kriyoterapi ya da koterizasyon, st dzeyde dengeli beslenme, yapabiliyorsan sigaray brakmak ve ok nadir alkol almak eklinde yapabilirsin.

Beslenme dzenine ekleyecein besinler (mutlaka): Brokoli, Kivi, Yeil ay, Yeil arliston biber (c vitamini ok yksek), Kefir, ekerden biraz uzak durmak, Protein (abartmadan)

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Merv.000 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sorunun cevabini ben test yaptirinca verecegiz cunku korunmadan iliskime devam ettim ve 8 aydir sigilsizim negatifsem anlayacagiz ki vcudumuz o viruse bagisiklik kazanip tekrar enfekte olmuyor. Ama boyle dusunmeyen cok kisi var bu konuda

Ne zaman test olacaksn merve ?

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Melek567 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ne zaman test olacaksn merve ?
    Merve eniyo u an Merveyi saldm ben 8 aydr siil karmyo hahaha.
    u test yaptrma ve negatif bekleme aamas aslnda yelerin en ekindii, en ''ya negatif olamazsam?'' diye dndkleri an ama uzun sre siilsizsen gnl rahatl ile alrsn negatifi

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    3

Ay kzlar ben de mart ba gibi test yaptrmay dnyorum. Temmuzdan beri siilim yok. Son bir kutu ahcc var onu da iip daha almcam belki bir ka ay imutor kullanrm. Heyecanlym bakalm umarm negatif olmuumdur. Ama bir yandan da korkuyorum ya olmadysam diye. Negatifi gremezsem baya bir depresyona girerim

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Navicula Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ay kzlar ben de mart ba gibi test yaptrmay dnyorum. Temmuzdan beri siilim yok. Son bir kutu ahcc var onu da iip daha almcam belki bir ka ay imutor kullanrm. Heyecanlym bakalm umarm negatif olmuumdur. Ama bir yandan da korkuyorum ya olmadysam diye. Negatifi gremezsem baya bir depresyona girerim
    Navicula ve Merve,
    aktrmadan erteleyin anam erteleyin... Ben bile u an sizi merak ediyorum nk merve'de 8 aydr sende de nerden baksan 5 aydr siil yok. Olacaksnz canm olacaksnz o 1 kutu ahcc'yi kullandktan sonra marta kadar imutor i canm k aylar mevsim ok kt doru dzgn k yaamyoruz hasta olup bakln dmesin sonra dooruuu hpv genotipleme yollar

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    3

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Navicula ve Merve,
    aktrmadan erteleyin anam erteleyin... Ben bile u an sizi merak ediyorum nk merve'de 8 aydr sende de nerden baksan 5 aydr siil yok. Olacaksnz canm olacaksnz o 1 kutu ahcc'yi kullandktan sonra marta kadar imutor i canm k aylar mevsim ok kt doru dzgn k yaamyoruz hasta olup bakln dmesin sonra dooruuu hpv genotipleme yollar
    Valla aryacm ben de Merve ve ans'tan bekliyorum aslnda negatif sonularn onlardan cesaret alp yaptracam ama insan korkuyor. Bir yandan da diyroum naslsa siil yok zaten dk tipli hani negatif olmasa bile artk napaym bi sre daha ahcc kullanrm diyorum. Ama ite o sonula karlamaya da korkuyorum. Tek siilimi 11 temmuzda aldrmtm 6 aydr siil karmadm. Marta kadar bekleyeceim ama o zaman da kmazsa testi yaptrrm.

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Valla arkadalar bnde pimpiriklikten dolay bugn doktora gittim kkck sivilce bas gb ama ya bezesne bnzeyen bs vard gittim profesre bakt ett bnde tutamadm kendm basladm alamaya korkma brsey yok ded sivilceymi ada seklinden dolay olmus ded bi rahatladm ki en azndan slm yok sonra bana dedki bnce tekrar baktr smear ded belki yoktur bazen yanl kablyor ded. Bla bla bla ite bugn byle birsey yaadm ite valla zor ok pahal para gerektiren bii

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Navicula ve Merve,

Arya sen evlimisin? Hpv li oldugunu ne zaman nasl anladn ve ne kadr sre de negatif oldun ?