Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Elerden biri negatif olursa dierine tekrar geermi

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Elerden biri negatif olursa dierine tekrar geermi

Alnt Melek567 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya sen evlimisin? Hpv li oldugunu ne zaman nasl anladn ve ne kadr sre de negatif oldun ?
    Evet canm ben evliyim ama yeni evlendim 5-6 ay oldu.
    Ben 2016 ylnda hpv'ydim yani evlenmeden ok nce, ve negatif haberini aldmda eimle ilikimiz 1-2 aylkt ancak bir birlikteliimiz yoktu cinsel anlamda. Sonrasnda oldu ve sknt yaamadm. Evliyken bu srele karlamadm yani, bekarken yaadm bu durumu.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    28.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Arya merhaba bir ey soracam einin hpv negatif olduunu nasl anladn ? u yzden soruyorum ben erkein bundan 4 ay once son ilikimi yaadm artk herhangi bir ilikiye girmiyorum ama aslnda siilim yok ve hpv testi de yaptrmadm ve partnerimde de siil yoktu en azndan belirgin deildi grmedim. Sence ben ne yapmalym hpv dna testi olaym diyorum ama bu test siil yok ise erkeklerde yanltc olabiliyormu.Eer siil yok ise ve tyleri kokten jilet ile kesmeyip makas ile ksaltyorsan Dr Sleyman Engin Akhan bulama olmaz diyor tabi bide kondom kullanarak.Asl amacm u bu olay eer bula olduysa negatif olana kadar hi iliki yaamayp negatif olduktan sonra bu olay hi yaamam gibi hayatma devam etmek istiyorum.Tecrbelerine dayanarak bana ne nerirsin ? HPV DNA testini ilkinden negatif alrsam ardnda 1 test daha yapsam oda negatif gelirse emin olabilir miyim ?

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Ajdarha Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya merhaba bir ey soracam einin hpv negatif olduunu nasl anladn ? u yzden soruyorum ben erkein bundan 4 ay once son ilikimi yaadm artk herhangi bir ilikiye girmiyorum ama aslnda siilim yok ve hpv testi de yaptrmadm ve partnerimde de siil yoktu en azndan belirgin deildi grmedim. Sence ben ne yapmalym hpv dna testi olaym diyorum ama bu test siil yok ise erkeklerde yanltc olabiliyormu.Eer siil yok ise ve tyleri kokten jilet ile kesmeyip makas ile ksaltyorsan Dr Sleyman Engin Akhan bulama olmaz diyor tabi bide kondom kullanarak.Asl amacm u bu olay eer bula olduysa negatif olana kadar hi iliki yaamayp negatif olduktan sonra bu olay hi yaamam gibi hayatma devam etmek istiyorum.Tecrbelerine dayanarak bana ne nerirsin ? HPV DNA testini ilkinden negatif alrsam ardnda 1 test daha yapsam oda negatif gelirse emin olabilir miyim ?
    Biz ok uzun bir sre korunduk. Evlendikten sonra korunmama durumumuz oldu o srete prezervatif kullandk ve herhangi bir nks bende olmad. En son sanrm gze aldm korunmadan denemeyi, nk travma olmutu bende ama bir sey olmad ok kr bu sayede anladm ve rutin pap smear testlerimde de herhangi bir ey kmaynca + siil falan da olmaynca anladm. Ama hpv testini 3 ylda bir tekrarlayn diyor doktorlar belkiii enmezsem seneye tekrarlayabilirim sadece meraktan. Hi belirti vermeyen tipler var ama ben de belirti verirdi diye dusunuyorum cunku ben ksa surede cin3 olan biriydim.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    28.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ozaman ben 2 testten negatif alrsam hi olmam gibi devam edeyim, pozitif alrsam da artk ahcc temini iin ulaacagmz numara belli

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Biz ok uzun bir sre korunduk. Evlendikten sonra korunmama durumumuz oldu o srete prezervatif kullandk ve herhangi bir nks bende olmad. En son sanrm gze aldm korunmadan denemeyi, nk travma olmutu bende ama bir sey olmad ok kr bu sayede anladm ve rutin pap smear testlerimde de herhangi bir ey kmaynca + siil falan da olmaynca anladm. Ama hpv testini 3 ylda bir tekrarlayn diyor doktorlar belkiii enmezsem seneye tekrarlayabilirim sadece meraktan. Hi belirti vermeyen tipler var ama ben de belirti verirdi diye dusunuyorum cunku ben ksa surede cin3 olan biriydim.

Arya bu telefon numarasndaki ahcc tablet seklindem ? Ve fyat ne kadr sylermsn

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Arya bu telefon numarasndaki ahcc tablet seklindem ? Ve fyat ne kadr sylermsn
    Forumda fiyat konumuyoruz nk yazlanlar kalyor ve sonraki senelerde fiyat farkllamas olup yelerin akl karmasn diye. Bu rn dolar/euro kuruna gre geliyor nk. Fiyat verdiim numaraya mesaj atp ya da arayp renebilirsin canm

evet kapsl eklinde, toz deil.

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Forumda fiyat konumuyoruz nk yazlanlar kalyor ve sonraki senelerde fiyat farkllamas olup yelerin akl karmasn diye. Bu rn dolar/euro kuruna gre geliyor nk. Fiyat verdiim numaraya mesaj atp ya da arayp renebilirsin canm

evet kapsl eklinde, toz deil.
    Arya eim iin test yaptrablecegm b labaratuar varm nerlen ?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    28.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    1

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1828977/

ABD de bir deney yapmlar onun sonular attm linkte yazyor, hem pen hem retral aknt ile yaplan testlerin yzde 100 sonuc verdiine ulamlar, sadece penil yzde 88.1 sadece retral yzde50 km. Mavilabta hem penil hem retral rnek alyorlarm ama siz dier lablara da gittiinizde hem penil hem retral rnek almalarn isterseniz alrlar.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Arya eim iin test yaptrablecegm b labaratuar varm nerlen ?
    ben tek bir laboratuvar deneyimledim o da geliim lab.
    mavi ve dzen lab'da var dnrsen bu ekilde.