Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    14.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    0

Mavilab'e srntu verdim sonu yarn kyor aksam

nceki konularimdan da anlayabileceginiz zere erkeim. 20 yandaym. En kk sey de dahil btn cybhleri yaptrdm. Hepsi negstif kt bir tek.hpv kald. Ama her eyim negatif olmasina ramen belirtilerim gitmedi.doktorlar.ne olduunu bulamad. Cinsel organn kokunde sisme var aylardr gemiyor. Hangi urilojiye gitsem penis govdesinde ar olmaz diyor ama inanilmaz ar ve yanma var ar kesiciler gecirmiyor. Yaklak 2 hafta nce rengi tamamen deiti ve kapkara bir hal ald. Uc ksmnda krmz yaralar var. Sunnet derisinde sisme var deride kalinlasma var cizgiler var. Ve daha sayamadigim bir sr ey. Artk biliyorum ki.bu lanet kanser 5 ay iinde geldi beni buldu. Bu kadar gen iken nasl oldu nasl bu duruma.geldi.bilmiyorum.hep kendimi baka bieye inandirmaya calistim ama baka ihtimal kalmad. Sonumu bekliyorum yarn akam iin. Oradaki.gorevli de ksa bir sre olsa bile ihtimal olduunu syledi. Ailemin yzne bakamyorum. Yemek bile yiyemiyorum. Keke bu olacana direkt lseydim. Bir tek.buraya iimi dokebildim. Yarin bu haberi alrsam ki alacam. Hakkinizi helal edin kendinize iyi bakin

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Mavilab'e srntu verdim sonu yarn kyor aksam

@Sekizyzsekiz, 5 ay iinde kanser olmazsn ki canm? Daha nce konumutuk sana anlatmtm penis kanserinin yzdesinin ok dk olduu ve hpv konusunda asl kadnlarn risk altnda olduunu. Ama endien gemedii iin en azndan 5 ayda byle bir ey olmayacan sylyorum. Hadi diyelim ki byle bir ey var ama bu 5 ay iinde ortaya kar m sence? Belirti vermez mi? Belki prostat veya buna benzer bir skntn vardr aslnda bilmediin? Bence kask blgesiyle ilgili bir baktr istersen yani cinsel yolla bulaan hastalklar boverip baka o blgeyle ilintili neler olabileceine baktrp bi doktora gzkrsen daha olaya byk resimde bakm oluruz nk hpv'den dolay byle ikayetlerin olmasn ben hpv ile badatramadm aslnda.

lmek falan diye dnme, ailenin yzne bakamama durumunu da dnme. Hayatta herkesin bana gelebilir byle eyler ve kendini sulu hissetme. O kadar ok hpvli var ki ve ou bunun farknda deil. Kendini zme bouna geeceini bil bir gn geecek bu sorunlar hayatnda kalc olmayacak gerekten bak.. Sadece dier opsiyonlar da dnp farkl konulara da baktr derim.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    14.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    0

Arya ok teekkr ederim ben de biraz olsun rahatlamistim ama oradaki insanlar bunun hpv deil kanser belirtisi olabileceini ve 5 ay olayinin da bakla gre degisebilecegini yani ihtimal olduunu sylediler. Ben bunlarn hpv belirtisi deil kanser belirtisi olmasndan supheleniyorym zaten. Yine de psikolojimi anladigin ve hic tanimamana ragmeb yardm etmeye altn iin teekkr ederim. Kendine iyi bak

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Sekizyzsekiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arya ok teekkr ederim ben de biraz olsun rahatlamistim ama oradaki insanlar bunun hpv deil kanser belirtisi olabileceini ve 5 ay olayinin da bakla gre degisebilecegini yani ihtimal olduunu sylediler. Ben bunlarn hpv belirtisi deil kanser belirtisi olmasndan supheleniyorum zaten. Yine de psikolojimi anladigin ve hic tanimamana ragmeb yardm etmeye altn iin teekkr ederim. Kendine iyi bak
    Doktorlarn bazlar korku salabilir hastalara, endie etmelerini salayp dier testleri yaptrmak isteyebilirler. Doktoruna gveniyorsan devam et, ya da gvendiin bir doktorla devam etmelisin doktor gveni ok nemli emin ol.
    Psikolojin ok zc canm bu konuya taklp kalmsn ama en son odaklanacan konu bu, bence o blgeyle alakal baska bir ey sende sorun yaratyor olabilir ve tahmin ettiin kadar kt bir durum olmayabilir. Birine kanser olabilirsin demek kolay bir ey deil. Sen olumlu dnmeye bak, u an dardan bakamyorsun kendine olayn ok iindesin. Bak ben dsardan bakan biri olarak kanser boyutunda oldugunu dsnmyorum. Rica ederim sen bi dier blgelere baktr konusalm, hem bak baska hastalklarn da yokmus cybh konusunda. Bu gzel bir haber.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    11.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    3

nceki konularimdan da anlayabileceginiz zere erkeim. 20 yandaym. En kk sey de dahil btn cybhleri yaptrdm. Hepsi negstif kt bir tek.hpv kald. Ama her eyim negatif olmasina ramen belirtilerim gitmedi.doktorlar.ne olduunu bulamad. Cinsel organn kokunde sisme var aylardr gemiyor. Hangi urilojiye gitsem penis govdesinde ar olmaz diyor ama inanilmaz ar ve yanma var ar kesiciler gecirmiyor. Yaklak 2 hafta nce rengi tamamen deiti ve kapkara bir hal ald. Uc ksmnda krmz yaralar var. Sunnet derisinde sisme var deride kalinlasma var cizgiler var. Ve daha sayamadigim bir sr ey. Artk biliyorum ki.bu lanet kanser 5 ay iinde geldi beni buldu. Bu kadar gen iken nasl oldu nasl bu duruma.geldi.bilmiyorum.hep kendimi baka bieye inandirmaya calistim ama baka ihtimal kalmad. Sonumu bekliyorum yarn akam iin. Oradaki.gorevli de ksa bir sre olsa bile ihtimal olduunu syledi. Ailemin yzne bakamyorum. Yemek bile yiyemiyorum. Keke bu olacana direkt lseydim. Bir tek.buraya iimi dokebildim. Yarin bu haberi alrsam ki alacam. Hakkinizi helal edin kendinize iyi bakin
    Kardesim senin durumundan cok etkilendim ve inan bsna mesajini grdm hergn dua ettim senin icinde allah sifa versin diye senin belirtiler klimidya gibi duruyo onun belirtileride yara kirmizilik sislik filsn var sonucun ciksin bakalim ins sifaa bulursun kardesimm

zel ye
    yelik tarihi
    27.ubat.2019
    Tecrbe Puan
    4

Acaba alerjik yada psikolojik olabilir mi?? Umarm yledir. Sonularn bekliyoruz hayrlsyla

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    3

Freng testi yaptr mutlaka birde prostat ilthab penste agr yanma yapar o konununda degerlendrmes gerek iyi bir roloj doktoruna gitmelsn egitim ve arastrma hastanelern nerrm orda daha gens capl tahlller yaplyor ankarada prof doktor kaan aydosu nerrm roloj alannda y br hekmdr birde prof dr hakk perk

zel ye
    yelik tarihi
    21.Ocak.2020
    Tecrbe Puan
    3

Srntden negatf ckma olay cok yuksek bende yaptrdm gelsme negatf geld lezyon olmasna ragmen

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    14.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    0

Sifilize baktirdim zaten Mavilabta negatif.. ve uriner sistem ultrasonu da cektirdim o da temiz prostatla ilgili biey olduunu da sanmyorum. Ayrca hepsi birden oluyor peniste kararma basinda renk.degisikliigi ar kokunde sisme hepsi bir arada var 1-2 tane olsa basit bir sey derim.ama yemin ederim aklima baka bir sey gelmiyor artk

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    14.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    0

Arkadalar hpv dna negatif yaziyor sadefe mavi lab bu ne demek

Bu Konu iin Etiketler