Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv seminerine katildim

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv seminerine katildim

Murat gültekine ben gititm cok ilgili bi doktor anal bile bakıyor sorularınza cevap veriyor ve hpv konusunda ülkede en çok araştırma yapanlardan biri.en son da tolga tascıya gittim ben o da iyiydi 6 ay sonra tekrar Smear yapalım dedi şimdi smear bile istemedi ahccyi de söyledim sen bilirsin boşa para harcama gibisinden konustu

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ahcc tr distribütörü de, "ahcc ile negatif olmak mümkün" diyen doktorlarla anlaşıp karışıklı danışıklı dövüş yaptıklarını iddia eden bile var. kime neye inanacağımızı şaştık.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahcc tr distribütörü de, "ahcc ile negatif olmak mümkün" diyen doktorlarla anlaşıp karışıklı danışıklı dövüş yaptıklarını iddia eden bile var. kime neye inanacağımızı şaştık.
    Yalnız bu söylediğin çok ciddi bir şey? Ahcc tr distribütörü derken kimi kastediyorsun mesela? Karşılıklı danışıklı dövüş demek farklı bir şey; ahcc ile hpv negatifin mümkün olduğunu düşünen bir doktorun doğal olarak ahcc önermesi farklı bir şey. Böyle bir iddia var derken nerede bu iddia magazin sayfalarında mı kaynağını açıklarsan ben de merak ettim.
    Ortaya çok ciddi bir şey atıyorsun çünkü farkında mısın kaancım bilmem de?

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İnsanların maaşlarının yarısını verdiği bi ilacın işe yarayıp yaramadığını merak etmesi kafalarında soru işaretleri olması konuyu tartışmaya açması çok normal. Bu bir firma şahıs değil tabi ki sorgulamak her hpv li hastanın hakkı.Bu sert çıkışlarına anlam veremiyorum

Durum
    Admin

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanların maaşlarının yarısını verdiği bi ilacın işe yarayıp yaramadığını merak etmesi kafalarında soru işaretleri olması konuyu tartışmaya açması çok normal. Bu bir firma şahıs değil tabi ki sorgulamak her hpv li hastanın hakkı.Bu sert çıkışlarına anlam veremiyorum
    İyi de, böyle iddialar var demek farklı bir şey, sorgulamak farklı bir şey. Yani bir şeyi nasıl dediğin çok önemli. Şahsen sert çıkışım falan değil ortaya bir iddia atılıyorsa mantıklı bir açıklamaya dayandırılarak neden böyle düşünüldüğünün açıklanması gerekir.
    Çünkü ben güven duymadığım bir şeyi sizlere önermediğim gibi, altında bir sebep olmadan veya bir kanıt olmadan yazılması biraz çamur atmak gibi de olmuyor mu sence? hele ki ahcc türkiye distribütörü diyerek?
    Yani ''ahcc'nin türkiye'de satılması konusunda böyle düşünüyorum'' demek farklı, bir şeyi hedef göstermek farklı bence.
    Ben bu sitedeki güven ve paylaşımcılık imajın sarsılmasına sebep olacak ve bir neden gösterilip ''böyle böyle oldu ve böyle düşünüyorum'' demek yerine, ''iddialar var.....'' diye söyleyip gitmeyi doğru bulmuyorum.
    Tepkim ancak buna olabilir. Biraz olayı empati gözüyle bakarsanız anlayabilirsiniz. İşin ilginç yanı ahcc'nin hpv'yi negatif yaptığını düşünen doktorun ahcc önermesinden daha doğal ne olabilir?
    Bunu ''danışıklı dövüşüklü'' şeklinde demek biraz ''katakullice'' olmuyor mu? Ki ben öneren bir kişi olarak sanki bu tip bir firmayı ''katakulliyi'' öneriyormuşum gibi söylenilmesinden rahatsızlık duyduğumu elbet dile getirebilirim.
    Bu konuda rahatça ve ortada bir şey yokken böyle iddialar var denilmesine ''he evet olabilir'' mi demeliydim? Hem de sizlere önerdiğim halde.

Durum
    Kıdemli Üye

Ahccnin işe yaradığını ben de düşünüyorum yanlış anlaşılmasın sadece ahcc ile ilgili söylenen şeyleri çok kişisel aldığını düşünüyorum.Bu arada evet böyle bir söylenti var ekşi sözlük vs gibi yerlerden okudum doktorumda böyle bir şey olabileceğine değindi lakin ben katılmıyorum.Kaanın da art niyetli veya seni hedef alarak söylemediğine eminim sadece hepimiz çaresiz ve ne yapacağımızı bilemez durumdayız

Durum
    Admin

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahccnin işe yaradığını ben de düşünüyorum yanlış anlaşılmasın sadece ahcc ile ilgili söylenen şeyleri çok kişisel aldığını düşünüyorum.Bu arada evet böyle bir söylenti var ekşi sözlük vs gibi yerlerden okudum doktorumda böyle bir şey olabileceğine değindi lakin ben katılmıyorum.Kaanın da art niyetli veya seni hedef alarak söylemediğine eminim sadece hepimiz çaresiz ve ne yapacağımızı bilemez durumdayız
    Aslında kişisel almamın sebebi burada ''türkiye ahcc distribütörü'' denilerek hedef gösterilmesi. Burda beni anladıysan zaten neden öyle yazdığımı da anlıyorsun demektir. Çünkü ben zamanında aynı firmadan alıp kendim kullanmış ve aynı firmayı da size öneren biriyim. Biri somut bir şey ortada yokken ''tartışma'' amaçlı bunu yazıyorsa bir nevi aslında ''iddia var'' diyerek benim önerdiğim firmayı da kötülüyor anlamına geliyor esasında. İddia nerede? nasıl bir iddia? bunlar yazılmadan pas geçiliyor. Ben de bu noktada forumun esas amacı güvene dayandığı için bunu çamur atma olarak algılayıp, yazma ihtiyacı duydum.
    Halbuki hedef göstermeyip, böyle şeyler de olabilir ahcc dünyasında denilse benim önerdiğim bir firma hedef alınmadığı için saygı duyardım. Ama ''danışıklı dövüşüklü'' denilerek olayın sanki bir oyunmuş gibi gösterilmesi.... ?

Zaten ahcc yurtdışında kendini kanıtlamış, doktor ahcc'ye inanıyorsa ve araştıran biriyse nasıl biz yurtdışındaki kaynaklardan okuyup araştırdık onun da önermesi normal olur. Normal olmayan şey; inanmayan bir doktorun sırf kazanç uğruna sizlere önermesi olur ama kaan'ın yazdığı yazıda bile ahcc ile hpv negatif olmak mümkün diyen doktor yazıyor. Mümkün diyorsa adamın önermesi normal. Burada ''danışıklı dövüşüklü'' bir durum yoktur. Ne amaçla yazıldığını anlamadığım bu yazıyı (?) herhangi bir somut delile dayandırılmadan ortaya atılması ve bu forumda birçok kişinin aldığı bu ürünün tr distribütörü firması hakkında yazılması bana sadece çamur atmak geliyor malenacım.

Kendini benim yerime koyduğun için teşekkür ederim, seni anlıyorum ilaç sektöründe kesinlikle olabiliyor böyle şeyler ama etik olmayan şey ''inanmayan doktorun önermesi'' olur. İnanan doktorun önermesi gayet normaldir. Umarım sende benim neden bu güven konusundaki site imajını korumaya çalıştığımı anlarsın.

Mesela sen ahcc kullanan biriyken güvenmesen kullanmazdın eminim? Böyle iddialar olsa ve ben bunlara rağmen önersem benim hakkımda ne düşünürsün? belki güvenilmez bir forum olduğunu değil mi... O yüzden bazı şeyleri bazı kişiler ortaya atmadan önce, ulu orta yazabiliyorsa KANIT koyabilmeli, yok ben kanıt koyamıyorum diyorsa bu çamur atmak olur, başka bir şey olmaz. Bu forum 3 yıldır var, artık kimin ne niyette olduğunu anlayabilecek seviyeye ulaştım

Durum
    Kıdemli Üye

Eğer ahcc nin denildiği gibi etkili bir şey olmadığını öğrensem seni suçlamak aklıma bile gelmezdi sonuçta o da bunu kullanıp etkisini gördüğünü düşünmüş derdim vurgulamak istediğim buydu polemik yaratmak istemedim.

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@arya bir hekim arkadaşım söyledi. sağlık sektörü insanların en hasas konularına değindiği için bazı biyomedikalciler, uzman hekimlerle anlaşma yaparak iki taraflı kazanç elde edebiliyormuş.

bende bir kaç bişey söyleyeyim, hpv hastası olarak, ahcc yi öneren doktorları tanıyoruz hatta bunlardan bir tanesi üyelerden dr. medussa yani levent bey. forumda birkaç ay aktif olmuş üyelerin kısmen sorularını cvp vererek haliyle reklamını yaptktan sonra gitmiş, üyelere özel indirimi old. ayrıca belirtmiş. halen sayfada reklamı var. Miraç turan da ahcc öneren hekmlerden biridir. bu bahsettiğiim hekimleri bana öneren görüşmemi isteyenler hpvliyiz.com ve alva supplementdir., hekimlerle görüşmemde de bana dedikleri ahcc kullanandır.

doktor arkadaşım dediği bu noktada çok mantıkli. ayrıca ahcc nin tedaviye cvp verip vermediğini kestiremiyorum. en basitinden bir kan testinde bile göremiyorum. ahcc öyle bağlanmışız ki çaresiziz ondan başka kuruluşumuz yok, vücuttan atılmaz diyen hekimlere tü kaka diyoruz, dinlemiyoruz bile. işte böyle böyle neden ahcc krizi fırsata çevirmesin.

ayrıca arya ahcc olan eleştirimde şiddetli çıkışlar yapıyorsun bu iki oldu. bundan önce bir konuda ahcc nin fiyatını verdiğim içindi. bana neden fiyat yazıyorsun kastın var şeklinde suçlayıcı hitaplar kullanmıştın. o gün bir kutu ahcc nin bana maliyetini yazmıştım neymiş efendm fiyat yazınca ilerleyen zamnlarda üyeler yazılan değeri baz alabilirler eski fiyatı güncel fiyatla karıştırabilirlermiş. yahu geçen her gün parasal değeri olan her şeyin fiyatı artarken ahcc değişmeyecek mi buradaki üyeler akli selim insanlar bunun farkında değiller mi? o gün susmuştum bir şey demedim söylemek hasıl oldu.

kısacası doktor arkadaşım bana söyledikleriyle, ahcc ve alvaya eleştirilsel yaklaşımıma, aryann vermiş olduğun tepkiler şüphelerimi arttıyor. belki de bu forum da bu rantın bir parçası, kim bilir.

bir duyum daha aldım, gıyaben tanıdığım bir arkadaşım Time Healt anlaşmaya aşamasında olduğunu kullandığımız Ahcc ve HİGH STRENGHT çeşitini Türkiye pazarına getirmek için çalışma başlatmış. umarım bir rekabet ortamı oluşurda fiyatlar düşer.

Durum
    Admin

sana özelden cevap atıcam kaan. buradaki toplu konusmada gerekli ve yeterli şeyleri söyledim ben zaten.
    sen söylediklerinle yeterince çamur atıyorsun çünkü forum rantın parçası falan gülüyorum artık... böyle bir iftirayı ve buranın kurucusu ben iken bana kendinin bile bilmediği ve ortada bir şey olmayan düsüncelerini özelden yazmayıp uluorta gerçekten bu tip söylemlerinin sebebi ne? karalamak mı? bir de iyi niyetliymiş... Ek olarak ben sana hiç doktor önermedim. Nasıl bunu söyleyebiliyorsun? Alva önermişse önermiştir bilmiyorum o kısmını ancak benim önermediğim bir şeyi sanki kafana silah dayanmış da gitmen zorlanmış gibi yazmak nedir? Dr.levent'i ve onun dışında kendi eski doktorumu, şu an yeni doktorumu kısaca memnun kaldıgım doktorları bana öneri sorulursa cevaplıyorum. Bundan nasıl bir kötü niyet çıkartabiliyorsun?

Açıkçası benim tepkime niye bu kadar odaklanıp olayı çarpıttığını da anlamadım.
    Sen neler dediginin ve kimi hedef gösterdiğinin farkına var önce. Rant diyorsun, doktor levent diyorsun, forum diyorsun. Bu site kuruldugundan beri ne rant amacı güttü ne de bir anlaşma. Tek isteğim hpv konusunda burada toplanmak, kimseye söyleyemediğimiz bu şeyi birbirimizle paylaşmaktı, ben çok yalnız kalmıştım ve bu forumu açtım benim gibi insanlar yalnız hissetmesinler diye. Ve negatif olunca da bunu bir toplumsal görev haline getirip kafası karışık yeni gelen kişilere yardımcı olmaya uğraştım senelerdir.
    3 yıldır burda insanlara gerçekten içimden geldiği için yardım ederken ve levent hoca da taa 3 sene önce burada rica ettiğim için(sadece) üyelerin sorularını cevapladıgı için burayla ilgili ''rant'' demek, bunları söylemek büyük acımasızlık ve ortaya attığın rant konusuna tepkisiz mi kalmalıydım? Lütfen kanıtlarını göster zira dr levent gökten inmedi buraya. Eski yazıları incelersen 3 yıldır o da burdaydı ve tek amacı başta üyelere yardımcı olmak.
    Sen yeterince fazla oldun bence.

Son olarak artık sıkıldım bundan. Senin ortaya attıgın gibi bi rantın içinde falan değilim en başından beri insanlara hem özelden hem de forum içinden vakit buldukca yardımcı oluyorum. Kim ne yaparsa yapsın artık umrumda değil. Zaten ahcc konusunda önerdiğim markalar belli kinoko ve time tealth neden bunları onerdiğim de belli. Negatif yaptıkları için. Herkes ahcc kullanmak zorunda değil ahcc'siz de negatif olunur diye her zaman yazıyorum. Ahcc hpv negatif olma sürenizi epey kısaltır sadece, olayı bu. Ama bundan sonra kim ne kullanıyor umrumda bile olmayacak, benim insanlara yardımcı olmamın bu seviyelere çekilmesi, rant falan denilmesi o kadar üzücü ki. Ben insanlara tıpkı kendim neyse onları da kendim yerine koyarak yıllarca yardımcı oldum, önerilerim de de öyle. Bu şekilde söylemler ve elle tutulur sebeplerin olmamasına rağmen bunları yazabiliyor olman çok kırıcı.
    Senin bu iftira minvalinde cümlelerin ve hedef göstermen yeterince can sıkıcı.
    Forumda sürekli elinde bir şeyler olmadan ortaya bir şeyler atan birisin, fiyat konusunda da bizim iyi niyetli düşünüp neden fiyat vermeyin dememizi de çarpıttın ve bile isteye yazdın, bunun da çok iyi farkındayım. Halbuki tek amaç herkes sizin gibi düşünmeyebilir neden bu fiyat böyle çıkmış ya da azalmış diyebilir tamamen dolar/euro kuruna endekslidir. Neyse.