Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hsv-1

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Hsv-1

Merhabalar, HSV-1 dudak çevresi HSV-2 genital uçuk olarak geçiyor fakat son dönemde HSV-1 Genital olarakta görülebiliyormuş bende olduğu gibi. 3 Aydır uçuk çıkarıyorum ve ilginç bir durum Genital siğil bu kadar çıkarmadım... İlginç olan bir konu doktorun dr asistanı ilgilenmişti cildiye de 42 lik bir antibiyotik verdi 500mg her ay başı 4 kapsül 2 sabah 2 akşam olarak 6 ay boynuca fakat bu ilacı eczane teşhisten kaynaklı veremedi(eczane ile alakalı bir durummuş) sonra o gün akşamı tekrar gittim uzmanın kendisini yakaladım anlattım durumu teşhisi detaylandırdı kullanım şeklini de 6 ay boyunca her gün 500mg yaptı diğer asistanın az önce anlattığım gibi verdiğini söyledim sen böyle kullan dedi ilacı alıp alamadığını yarın gel söyle dedi ertesi gün sabahın köründe kalktım uzmanı yakalayamadım fakat dr asistanı gördüm böyle böyle dedim uzman daha iyi bilir daha deneyimli dedi dediği gibi kullan dedi fakat uzmanı yakalayamadım sinirlendim gittim ve tedaviye asistan dr un söylediği gibi başladım... Uzun olayın kısası siğil çıkarmadığım kadar uçuk çıkartıyorum acaba diyorum vücut direncim mi düşük dicemde vücut direncim düşük olsa 11 aydır siğil çıkarmıyorum siğil çıkarmış olurdum... ıhh öyle işte HSV-1 i atlatmaya çalışıyorum şimdilik...

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    2

Cevap: Hsv-1

En yoğun atağını ilk bulaş zamanı verir sonra azalır diye okumuştum. Senede bir çıkar sonraları

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

merhaba çok geçmiş olsun @ananas üzüldüm valla hem hpv hem hsv. hpv vucuttan gıdecek dert etme ama hsv icin bagısıklıgının hep yuksek olması lazım ileriki dönemlerde atakları oluyor çünkü nüks ediyor.
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Turkey/Istanbul
    Tecrübe Puanı
    0

HSV yi yeni aldığımı düşünmüyorum ama yeni patlak verdi ondan eminim... ve aşırı yoğun bir şekilde uçuk çıkartıyorum biri bitmeden diğeri çıkıyor 😨 cinsel yaşantım yok 7 aydır, olsa çilesi çok kötü olurdu 😂 bir başka doktora daha gidicem hsv konusunda onun kararını aldım... Yapacak bir şey yok yani aldık bir kere bünyeye onlarla yaşamayı öğrenmek gerek haha.. @Arya teşekkürler.

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba benim de genital bölgemde ve vajina girişinde 8 9 ay önce uçuk benzeri yaralar çıktı doktorum hsv teşhisi koydu emin olmak için kan tahlili istedi tahlil negatif çıktı ama bölgeden süprüntü ile örnek alınmamıştı doktor hsv değilsin dedi ama asiviral krem ve hsv tedavisinde kullanılan bir hap yazdı yaralar onlarla iyileşti tekrar çıkmadı. ama benim aklımda hala soru işaretleri var tatmin olmadım hsv değilse çıkan o yaralar neydi ve niye doktor hsv ilacı yazdı. ayrıyeten ocak ayında da smear yaptırdım temiz çıktı şüphelenmelimiyim

Tecrübeli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Geçmiş olsun. Hsv konusunda bilgim hic yok. Bende aft yaralari çıkıyor. Romatizmal hastaligim var. Tedavisi yok. Stres tetikliyor. Romatizmal hastaliklar da bazen yapıyor aft gibi yaralar. Aklinizda bulunsun...

Bu Konu için Etiketler