Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: HPV maddi manevi knt

Yeni ye
    yelik tarihi
    30.Aralk.2019
    Tecrbe Puan
    0

HPV maddi manevi knt

Haziran ayndan beri HPV olduumu, aydr da cin2 tehisim olduunu biliyorum. tip 18 33 tayorum. AHCC ve dier baklk glendiricileri kullanmama ragmen iim hi rahat deil. tip 16 taycs bir kadn tandm 4 yldr bir sre AHCC kullanmasna, salkl yaamasna ramen HPV'li ve bunu renmek moralimi ar drd. Biliyorum, herkesin vcudu farkl ancak hem cinsel perhiz yapyorum ki bu pekok partneri olmu ben iin ok zorlayc hem de supplementlere, bitki aylarna,bilmem nelere hem para hem vakit ayryorum. siz olmam dolaysyla btem ok zorlanyor. Ksacas sonu alamayacaksam bunlar yapmak istemiyorum, l yatrm gibi geliyor. ok zgnm, korunmasz ilikiye girdiim yalnzca kii var ve gvendiim iin kendime ok kzgnm. Psikolojik destek almam gerekiyor belki ama yol yine ayn yere kyor dostlar: PARA

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: HPV maddi manevi knt

Valla bu forumda 4 yl ahcc kullanp 4 yldr hpv pozitif olan biri yok, en fazla 1 yl kullanan var.

4 yl nasl negatif olamam ardm. Otoimmun rahatszl olabilir dahas 4 yldr ilikiye girip yeni tipler kapyor olabilir vb eyler.

Ahcc l yatrm gibi geliyor olabilir belki sana ama bu alanda kendini ispatlam bir takviye. Birde tek bir kiiye gre byle dnmsn ama ahcc sayesinde negatif olan onca insan ve pozitif gelimeleri dndn m? neye odaklanrsan onu grrsn... Yani bir insann yabanc kaynaklardan aratrp, bilimsel yazlar okuyup, buradaki yazlar, negatif olanlarmzn yazsn okuyup l yatrm gzyle bakma ihtimalinden ziyade insanlar genelde umutlanyorlar ve %100 kesin czm olmasa da %80 baaracaklarna ve negatif olacaklarna inanarak bunu kullanyorlar, hepimiz gibi. Ben de byle kullandm ama inancm hi yitirmedim, pozitif dnmek ve srekli kuruntular ekmemek nemli. Mutluluk da bakl artran bir ey sonuta.

Sonu alp almayacan burda kimse sana syleyemez ben de dahil. Sadece elimizde veriler var. oumuz negatif oluyoruz. Sen negatif olamayacana dair inancn tamsa o zaman neden kullanyorsun.. Kimse senin nne bir hap koyup bunu 1 kere i her ey geecek gibi bir ey garanti edemez, doktorlar bile. Bteni zorluyorsa u aamada daha beslenmeye ynelik eylere arlk verebilirsin brokoli ye mesela, yeil biber ye, yeil ay i, propolis kullan bunlar da olur ama dediim gibi..
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    06.Kasm.2019
    Tecrbe Puan
    1

arkadan foruma davet edebilir misin? 4 yldr ahcc kullanp salkl beslendii halde atlamayan bir kimseyi dinlemek isteriz.
    siz de umutsuzlua dmeyin, ahcc kullanmadan sadece yeilay ve propolisle negatif olan yelere rastlamstm

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Ahcc trkiye'de son 1 bucuk yllr yasallat bu arada iin ilgin yan. Ben de dinlemek isterim valla gelirse iyi olur artc nk.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Moderator hepeve - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    5

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ahcc trkiye'de son 1 bucuk yllr yasallat bu arada iin ilgin yan. Ben de dinlemek isterim valla gelirse iyi olur artc nk.
    Ben de sanmyorum abi yeni tiplerle karslasms olabilir byk ihtimalle