Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ascus:(

Yeni Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Ascus:(

Selaaam konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama bugün smear testini aldım.Ascus çıktı testte Doktora gösterince önemli bir şey olmadığını 6 ay sonra smeara gelmemi istedi tekrardan.18-22 yaş arası ascus çok görülüyormuş öyle dedi.Enfeksiyondan da kaynaklanabileceğini söyledi.Bende mantar enfeksiyonu var sebebi o olabilir mi?Korkuttu valla beni smear testimi temiz bekliyordum çünkü ben.Yardımmm..

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    2

Cevap: Ascus:(

Tip kaç var.yaşın çok genç gececektir inşallah

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Ascus iyi beslenirsen geriliyormuş

Kıdemli Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Ascus ve cin 1 kendiliğinden gerileyebiliyor ama ben olsam 6 ayda değil 4 ay sonra giderim bazen smear testi yanılabiliyor

Administrator Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Evet olabilir canım ama ascus gerileme ihtimali yüksek cin1'in bile gerileme ihtimali yüksek. cin2 ve cin3'te gerileme ihtimali düşük ama yine de var.
    Bu arada iltihap da kapmış olabilirsin. Dert etme takma güzel kafana böyle şeyleri güzel güzel beslen, ahcc kullanıyorsan zaten +1 öndesin, yemek öğünlerini düzenli ye, uykuna dikkat et yeterli. Birde duş alırken o bölgeye sabun sürme, ph değeri ile oynarsın ve bu da mantar-iltihap gibi birçok soruna sebep olur, sadece su ile yıkamalısın intim jelleri de kullanma.
    Ahcc temini için ulaşacağınız numara; 0542 487 21 22.

Her şey güzel olacak. Belki bugün değil ama elbet bir gün.

Özel Üye
    Tecrübe Puanı
    1

Korkacak hiçbirşey yok canım, yemene icmene dikkat et, saglikli beslen, spor yap sigara içme.. bak göreceksin gerileyecek. Benim cin1 çıktı bana bile doktorum 1 sene sonra gel tekrar dedi.. sen de doktorunun dediği gibi 6 ay sonra tekrar gidersin