Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2018
    Nereden
    Turkey/Istanbul
    Tecrbe Puan
    0

Red face Merhabalar, Ben Neymiim yle?! - HPV, Bel Soukluu, HSV(Herpes-2/Uuk), Sifiliz

Merhabalar tekrardan, uzun sre zarflar geiyor ve tekrardan uruyorum buraya. Artk ok sradan eyler gibi gelmeye balad.. Bu gzel mi yoksa kt m anlam deilim.. Geen hafta yaadm olaydan kaynakl olarak btn cinsel hastalk testlerimi bir ajandaya topladm ve zet geerek burada sizlerle paylamak istedim..
    En batan belirtmek isterim dzenli olarak cinsel yolla bulaan hastalk testlerimizi yaptralm ve yllk genel kontrol yaptrmaya unutmayalm..

2015 ylnda renkli bir hayatm balam, 2016 ylnda phelenmeye balamm 2018 ylana kadar salkl ilerlemiim onca renkli yaantdan sonra...
    2018 ylnda makatmda hissettiim lezyonu hemoroid sanmtm ve aile hekimine sormutum, daha fiziksel muayane kurmadan sadece szel olarak kalm ve iimi rahatlatmtm fakat ilerleyen sre zarflarnda gelien ve yaylan siilleri farketmitim fakat kendimi hala kandrmaya alyordum.
    Austos aynda Genel cerrahiden randevu almtm ve kolonoskopiye ynlendirmiti... kolonoskopide herhangi bir ey kmamt ve stne ok durmamlard hemoroid demilerdi.
    Aklmda hala pheler vard ve Eyll aynda cildiyeden randevu almtm. Sonu olarak HPV ye sahip olduumu renmitim.
    O gn kriyoterapi uygulmas yaplm ve ardndan 1 ay sonra tekrar ilem uygulatmtm.. En son ise 2019 Mart aynda tekrar kriyoterapi ilemi gereklemiti. 9 Aydr siilim yok geen gn sivilce kt siil diye korktum ama deilmi... HPV servenim uanlk bu kadar.

------
    2018 ylnn kasm aynda bel soukluu geirdim penisim akntyla birlikte rolojiye gittim antibiyotik ve enjeksiyon tedavisi grdm..

-----

2019 Haziran aynda Sifiliz(Frengi) VDRL deeriyle orantl alt deer tpha
    4 ay nceki testimde deerlerim negatifken 4 ay sonra yaptrdm testte tpha deerim pozitif ti vdrl deerim negatifti
    sonu ampirik tedavi uyguland haftada 1 kere olmak zere 3 hafta deposilin(penisilin trevi) ine vuruldum.
    TPHA deerim yaamm boyunca pozitif olarak kalcakm yle deniliyor.. Yani kan veremiyorum xxx.

TPHA deerimle alakal problemler var galiba... Dzenli olarak bu konunun altna gncel olaylarm yazarm..

-----

2 ay nce penisimde sivilcemsi lserimsi bir ey kt (uuk) rolojiden randevu aldm cildiyeye yollad cildiyeci randevum olmad iin bakmad, randevu aldm 2 hafta sonra gittim bu uuk kayboldu otomatik olarak herhalde ylesine bir eydi dedim randevum da bundan bahsetmedim. Geen hafta bu uuk tekrarlad rolojiye gittim tekrar cildiyeye yollandm, yalvar yakar
    6 saat bekledim ve muayene etti uuk dedi.. Kan testleri felan istedi, Cuma gn olduu iin bugn verebildim baka bir hastaneye yolladklar iin sonularm 7-10 gn iinde alabileceim galiba sonra tekrar gideceim.. daha nceki sre zarfnda b ve d vitamini aldmda vcudumda krmz lekeler alerjik reaksiyon gibi artmt ve cildiyeye gittiimde kurdeen demiti fakat geen gn bu durumdan bahsettiimde tpha dan kaynakl da olabilir dedi... uanlk uuk iin uuk kremi ve bakteriyal krem verdi ve vitamin ilalar inko ve multi b...
    Sonularm aldm sre zarfnda bu konunun sonularn yazarm.. Herkese gemi olsun artk ok altm pimanlklarm var elbette fakat olmua bir ey de yaplmyor zlyor muyum pek sanmyorum.. Verilen kararlarn sonular olmu gibi oldu.. likilerimi son 7 aydr olduka drdm hatta tek bir kii vard.. bu sre zarfndan sonras iin artk ne olur bilmiyorum ama bu renkli yaantdan tamamen ektim elimi ayam sosyal yaantm da neler olacak bilemiyorum.. Herkese gemi olsun tekrardan tek ey zaman ve sabr... Tavsiyelerim spor, salkl beslenme, no stres, dzenli bir hayat. Sorusu olan varsa cevaplandrmaya alrm, kendinize iyi bakn..

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: Merhabalar, Ben Neymiim yle?! - HPV, Bel Soukluu, HSV(Herpes-2/Uuk), Sifi

Gemi olsun, zlmene de gerek yok kendin zaten gzel kararlar alp daha sakin bir hayata gei yapmsn. Umarm tm bu yaadklarn sondur. Kendine dikkat et canm benim yan daha cok kk. Bundan ok daha kt hastalklar var. Bi ey olmaz diye dnme ltfen her ey olabilir. Hpvnin kendi bana erkeklerde kansere olanak vermesi ok g ama dier tm cinsel yollarla bulaan hastalklar bu zemini glendiriyor o nedenle artk daha dikkatli olmana sevindim.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Merhabalar, Ben Neymiim yle?! - HPV, Bel Soukluu, HSV(Herpes-2/Uuk), Sifi

Merhabalar ok ok gemi olsun bir sr zorlukla uramsn. Tek tavsiyem: ilikilerini sfra dr ''imdilik'' en azndan

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    08.Mays.2018
    Nereden
    Turkey/Istanbul
    Tecrbe Puan
    0

@ans teekkrler , @Arya imdilik ya da bir sre gibi gzkmyor insanlar ok cani, vahi ve dncesiz... Ben imdi kendime bakyorum bu sre zarfnda eer bir takldm olduysa direk sylemiimdir.. ama bana bulatranlar benim hata paym da var elbet fakat hi umursamazsa yaklayorlar... Son 1.5 senedir zaten bir ilikim olaca sre zarfnda date ncesi bu hastalk mevzusunu ayorum ve tad kursakta brakyorum ama iyi oluyor nk bu yolla kardakine aktrmadan kontrol ederek en azndan benim grdm kadaryla 10 kiiden en azndan 6 kiinde ya siil grdm ya vicdan yaptrdm itiraf etti iliki ncesinde ya da hijyenik bulmadm bu saaten sonra da yle bir ey olursa hh bilemiyorum ciddi bir eyler olmal iki taraf birbirine gven ierisinde btn salk raporlaryla gelmeli... en son o 7 ay sre zarfndaki erkek arkadam diyordu ki ilikide gven olmal gvenmiyor musun falan filan diye uzatt da uzatt belki bir ey olmayabilirdi onda ama pehh yani... Hayata 1 kez geliyoruz en azndan kendimizi bakalarn sevdiimizden daha fazla sevmemiz gerekiyor olabilir.. Dul kalmak istemiyomm!! DUL KALDI!

Bu Konu iin Etiketler