hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Eyll.2019
    Tecrbe Puan
    0

az ii siillere kriyo

merhabalar bende bu sitede az iinde de hpv olabileceini okudum ve azm kontrol ettiimde dilimin altnda siil benzeri oluumlar grdm kbb gittim yok biey normal dedi baka kbb gittim evet olabilir dedi aln hocam o zaman dedim yok dedi 3 ay sonra kontrole gel biey olursa bakarz diyordoktora bak hele sonrasnda cildiye ye gittim evet siil dedi ve kriyo yap 2/3 seansta hallederiz dedi ilk kriyoda baya ufaldlar bazlar kayboldu 4 gn nce tekra gittim tekrar kriyo yapld 1 tane kald bendekile dil banda sa ve sol tarafn 2 tanesi dil altndayd son bir kez daha kriyo yaptrcam olmassa aratrmaya gitcem daha nce bu konuda tedavi olan arkadalar varm yardmc olacak birde aratrmada tipleme yaplyormu

Kdemli ye
    yelik tarihi
    09.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    3

Cevap: az ii siillere kriyo

merhaba. agz iindeki lezyonlar nasld acaba ben de agzda hpv olmasndan pheleniyorum. paylarsanz sevinirim

zel ye
    yelik tarihi
    06.Nisan.2020
    Tecrbe Puan
    3

Alnt ahraz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    merhabalar bende bu sitede az iinde de hpv olabileceini okudum ve azm kontrol ettiimde dilimin altnda siil benzeri oluumlar grdm kbb gittim yok biey normal dedi baka kbb gittim evet olabilir dedi aln hocam o zaman dedim yok dedi 3 ay sonra kontrole gel biey olursa bakarz diyordoktora bak hele sonrasnda cildiye ye gittim evet siil dedi ve kriyo yap 2/3 seansta hallederiz dedi ilk kriyoda baya ufaldlar bazlar kayboldu 4 gn nce tekra gittim tekrar kriyo yapld 1 tane kald bendekile dil banda sa ve sol tarafn 2 tanesi dil altndayd son bir kez daha kriyo yaptrcam olmassa aratrmaya gitcem daha nce bu konuda tedavi olan arkadalar varm yardmc olacak birde aratrmada tipleme yaplyormu
    Hl formdaysanz bize yardmc olur musunuz ? Diliniz.nasildi fotoraf var myd

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    27.Haziran.2022
    Tecrbe Puan
    0

Bendede agz ii tip 61 kt gittim KBB ciddiyeye biey yok dediler siz hangi ilde hangi cildiyeye gittiniz . Bende ok pheleniyorum yardmc olurmusun

Yeni ye
    yelik tarihi
    22.Aralk.2022
    Tecrbe Puan
    0

8 aydr tedavim sryor az ii siilim var

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt ahraz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Az iine kriyoterapi yaptrmak actyor mu? Kiisel merak olarak soruyorum. Normalde kriyoterapi yle ok actan bir ey deil, tabi sinek sr kadar bir acs olsa da.