Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kafalar Karışık 😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kafalar Karışık 😊

Kafanı karıştırmak istiyor tek amacı bu, gerçekten ilgisi varsa kendini tamamen çek baktın çok sık seninle ilgilenmeye başladı yapıştır soruyu, ya ben sana ilgim oldugunu söylediğimde arkadaş olarak görüyorum dedin şimdi bu ne? de. Eblek eblek baksın suratına Ondan sonra olacağı varsa olur, olmazsa da hiç üzülme, net insanlar gerek hayatımızda, bulanıklığa belirsizliğe yer olmasın..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yorum yazan butun arkadaslara katiliyorum kizlar biz hemcinsimizi baya iyi taniyormusuz baksaniza bu arada boyle konulara yorum yapmak cok hosuma gidiyor yine gun gecmesin ki birinin derdide derman olmayalim

Durum
    Admin

Hahaha burayı güzin abla ve hpv platformu diye değiştirsek mi napsak Ya şaka bir yana her gün birbirimizle konuşuyoruz ve hpv ile ilgili olsa da olmasa da iletişim kuruyoruz bu da sanal bir arkadaşlığa sebebiyet veriyor elbette

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hepinize teşekkür ederim. Negatif olalı 1 sene olucak baksana kopamıyorum siteden hala nerden nereye siğil miğil derken hangi sorunlarımı yazmaya başladım

Durum
    Admin

Dark, senin, benim, @hepeve'nin bu sitede olması güzel, çünkü negatif olanların hepsi gidiyor doğal olarak işleri hpv ile bitmiş oluyor ne yapacaklar ki ama bizler burda hep onlara yardımcı oluyoruz hem de umut ışığı oluyoruz bu anlamda faydalarından da ötürü teşekkür ederim her zaman güzin ablalık yaparız sana

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dark, senin, benim, @hepeve'nin bu sitede olması güzel, çünkü negatif olanların hepsi gidiyor doğal olarak işleri hpv ile bitmiş oluyor ne yapacaklar ki ama bizler burda hep onlara yardımcı oluyoruz hem de umut ışığı oluyoruz bu anlamda faydalarından da ötürü teşekkür ederim her zaman güzin ablalık yaparız sana
    Hahahah güzin ablalarım benim Bence gitmelerin sebebi bu kötü anıyı tamamiyle silmek istemeleri haklı olarak ama ben hiç bir zaman kötü bir anı olarak bakmadım daha çok bir lütuf olarak gördüm bu hastalığı çünkü gerçekten bana birçok şey kattı onunla mücadele ederken. Bütün hayatımı değiştirmemi düşünce yapımın değişmesini sağladı teşekkürler arya teşekkürler HPV

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

@darkFTH canım benim bazı hatunlar herkes ölene kadar onun peşinde koşsun kölesi olsun ama uzakta dursun isterler. bu arkadaş da onlardan biri belli ki. söylenen taktikleri uygularsan durum tam tersine dönecektir. kaçan kovalanır her zaman
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Özel Üye

Alıntı Aklımabirseygelmiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkFTH canım benim bazı hatunlar herkes ölene kadar onun peşinde koşsun kölesi olsun ama uzakta dursun isterler. bu arkadaş da onlardan biri belli ki. söylenen taktikleri uygularsan durum tam tersine dönecektir. kaçan kovalanır her zaman
    Haklısın bende zaten bıraktım açıkçası böyle olunca soğuyorum zor geliyo kendi canı isterse yazar çizer ben yanaşmam benim için en hayırlısı bu galiba 😊

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben bizzat kendimden örnek vereyim.Erkek arkadaşımdan ayrıldım nasılsa geri döner diye Soğuduğumu hissedip kafa dinlemek istemiştim.2 haftadır ses yok bir anda çekici ve ulaşılmaz gelmeye başladı.Götüm tutuşmuş durumdayım 😅

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Hpv le alakalı olmayan bir konuyla karşınızdayım. Burdaki insanlar benim için çok önemli iyi kötü hayatlarında birşeyler yaşamış insanlar hepsi. Bende burdan yola çıkarak düşüncelerinizi merak ettim o yüzden bu soruyu sorma gereği duydum. Bir süredir bir kızla konuşuyordum görüşüyordum gayet iyi zaman geçiriyorduk hoşlanıyordum daha sonra benden soğduğunu hissettim ve açık açık nedenini sordum ona karşı ilgimin olduğundan bahsettim. Oda ben seni her zaman arkadaş olarak gördüm diye cevap verdi. Bende bunun üzerine görüşlerine saygım sonsuz ben yanlış anlamış olabilirim diyip konuşmayı kestim tabi hiç yazmadım birdaha. Aradan 1 hafta kadar zaman geçti bu aralar pek uyuyamıyorum, instagramda hikaye attım uyuyamıyorum diye ve anında görüp mesaj attı işte uyusana neden uyuyamıyorsun bak hasta olursun falan filan diye bende bir iki cevap attım öyle işte uyuyamıyorum falan filan diye uyumaya çalış dikkat kendine iyi geceler diyip konu kapandı. Şimdi gelelim konuya ben bu kızı bir türlü anlayamadım hem diyor arkadaş olarak gördüm ben hep seni hemde ondan hoşlandığımı söylememe rağmen hala benimle ilgileniyor beni merak ediyor. İşin içinden çıkamadım kafamı karıştırıp duruyor ne yapmaya çalıştığınıda pek çözemedim belki buradaki insanlar dedimki bana bir akıl verir hemde biraz kafa dağıtırım hpv harici birşeyler konuşmuş oluruz. 😊
    Şu yaşıma gelene kadar hep aynı dertten müzdaripdim derdim ki ulan adam için tutuşuyorum,okuyo cevap vermiyo. Duygular seller nasıl anlatıyorum,alaycı cevaplar,iki gün görüşüp 1 ay kayboluyor. Ulan hayatımda ol yeter derdim onu bile yapmayı olmuştu.. sonra geldim bu yaşa ve bir tez yazdım ; benim ilgim sayesinde o mutlu yaşıyormuş,benim ilgim kesildi ve mutsuzlaştı. Ego böyle besleniyormuş,benlik böyle tatmin oluyormuş,yani baya bundan besleniyorlarmış.

Sonra bir iki ben de zamanında onların bana yaptıklarını yaptım onlara istemsiz veya istemli olarak baktım harbiden öyle,baya eğlenceli,egomu besliyor.. işe tam olarak oradan çaktım davayı.

Tecrübe edin tabii,fakat kulağının arkası hpv kapmasın dikkat et

Şimdi bizim hikayedeki kızın durumu da bu,ne çekilicek arada laf atacak ve aynı ilgiyi görecek ki beslenmeye devam edecek