Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC kullanmaya karar verdim

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHCC kullanmaya karar verdim

Arkadaslar herkese selamlar, bu forum uzerinden adini ogrendigim AHCC isimli ilaci kullanmaya bugun itibariyle karar verdim, su an 4 kutu siparis ettim ve ulastigi zaman baslayacagim, acikcasi güvenilirligi ile alakali biraz korkularim var , ürün ulasip kullanmaya basladiktan sonra gerekli updateleri sizlerle de paylasiyor olacagim, herkese iyi günler dilerim

Durum
    Cizlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: AHCC kullanmaya karar verdim

Ben kullanıyorum 1 buçuk aydır yan etkisi vs yok enerjimi artırdı diyebilirim. En azından yan etkisi yok şimdilik. 9 ay boyunca kullanacağım bakalım umarım yararını görürüz

Durum
    Tecrübeli Üye

Umuyorum , bende yarin sabah baslayacagim, 6 ay kullanmayi dusunuyorum, su an aldara da kullaniyorum 9 tüp kaldi, umarim kurtuluruz artik

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Zedpred, guvenilirlik konusunda bi sıkıntı yok ama sizin korkularınız varsa sadece forum degil kendinizin yabancı kaynaklardan da arastırarak guven sıkıntınızı giderebileceginizi dusunuyorum hem içiniz daha rahat eder

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zedpred, guvenilirlik konusunda bi sıkıntı yok ama sizin korkularınız varsa sadece forum degil kendinizin yabancı kaynaklardan da arastırarak guven sıkıntınızı giderebileceginizi dusunuyorum hem içiniz daha rahat eder
    Zaten sizleri ve yabanci kaynaklari okuyarak kararı verdim, inaniyorum ki atlatacagim ben de su an son derece motiveyim AHCC konusunda hahah , yarin sabah ilk kullanima basliyorum.
    Bu arada Arya, alkol ictigimiz aksamin sabahinda almakta vs herhangi bir sakinca yok degil mi?

Durum
    Admin

Yok canım ama alkol iceceksen sabahında al öglen veya aksam alma alkole yakın zaman diliminde. Ben bazen gunduz icmeyi unutup aksam ictigim olurdu, alkol alacaksam hic icmezdim o gün.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yok canım ama alkol iceceksen sabahında al öglen veya aksam alma alkole yakın zaman diliminde. Ben bazen gunduz icmeyi unutup aksam ictigim olurdu, alkol alacaksam hic icmezdim o gün.
    Tamamdır coook tesekkur ederim

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar selam, ilk kutumu bitirdim 2 gün evvel, ufak tefek fark ettigim seyleri yazacagim;
    Mental olarak daha iyi hissediyorum kendimi, ahcc ile bunu yenecegime eminim sanki.
    Biraz gaz yapiyor bende bu ahcc, bagirsaklarda iyi mi kötü mü anlayamadigim hareketlenmeler oluyor 😁 ama tuvalete cikmamda vs herhangi bir sorun yok.
    Koter islemindan sonraki kizarikliklar hala duruyor ama Aldarayı bıraktım, şu an bana hala sigil var gibi geliyor , bu cuma doktora gitmeyi dusunuyorum bir göstermek icin.
    Fiziksel olarak biraz daha enerjik hissettigimi soyleyebilirim , ama çok ufak bir fark bu su an icin.

Simdilik aklima gelenler bunlar, umuyorum bir kac ay sonra tamamen kurtuluşumu yazacagim❤

Durum
    Admin

selam zedpred çok sevindim bunlar ufak farklar, henüz hiçbir şey hissetmeyedebilirsin çünkü vucudun ahcc'ye alışması vs de 2 ayı buluyor yani 3.aya kadar siğil çıkarmanız normal, 3.ay bitiminden sonra kritik genelde ya çok azalıyorlar ya da çıkarmayan da oluyor, sonradan çıkan olursa süreci uzatıyorlar. Tabi bu söylediğim şeyler çoğunluk oluyor, azınlıkta olup forumda ahcc'yi de uzun sure kullanan kişiler de var 5.ayda siğili çıkarsa. Ama 4.ayda siğil çıkarıp 6.ayda negatif olan bir üye vardı mesela. Değişik yani

sen tedavini düzenli ol, enerjik hissediyorsun diye sakın kendini salma daha iyi beslen, üstüne git, eminim ilerleyen aylarda daha güzel sonuçlar verecektir.

Durum
    Tecrübeli Üye

selam zedpred çok sevindim bunlar ufak farklar, henüz hiçbir şey hissetmeyedebilirsin çünkü vucudun ahcc'ye alışması vs de 2 ayı buluyor yani 3.aya kadar siğil çıkarmanız normal, 3.ay bitiminden sonra kritik genelde ya çok azalıyorlar ya da çıkarmayan da oluyor, sonradan çıkan olursa süreci uzatıyorlar. Tabi bu söylediğim şeyler çoğunluk oluyor, azınlıkta olup forumda ahcc'yi de uzun sure kullanan kişiler de var 5.ayda siğili çıkarsa. Ama 4.ayda siğil çıkarıp 6.ayda negatif olan bir üye vardı mesela. Değişik yani

sen tedavini düzenli ol, enerjik hissediyorsun diye sakın kendini salma daha iyi beslen, üstüne git, eminim ilerleyen aylarda daha güzel sonuçlar verecektir.
    Çok tesekkurler Arya bakalım cuma gunu tekrar bir kontrole gitmek istiyorum sigil var veya diyEcek mi doktor, tek canimi sıkan koterden sonra kalan izler , hala tamamen eski haline dönmedi o bölge..