Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Wink HPV ile urarken duygusal ilikilere yer veriyor musunuz?

Bir tek ben miyim yoksa benim gibi insanlar fazla m merak ettim
    ahsen ben hayatma duygusal anlamda birini almyorum, ok kr yle deli gibi holandm birileri de karma kmad iin sknt olmuyor, zaten flrt etmek isteyen birileri olursa bile karmdaki adama bakyorum eli yz dzgn, kendi dzgn ya diyorum imdi hpv olduunu sylesen zaten gidecek, imdi sylemesen bir ilikiye balasanz, bana niye daha nce sylemedin diyip yine gider diyorum salyorum ben de, olursa oluuur olmazsa olmaz diyerek. Sonra zaten olmuyor

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    18.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    5

Cevap: HPV ile urarken duygusal ilikilere yer veriyor musunuz?

Soylediklerim pek romantik olacak ama ben sahsen boyle hissederdim. Son 2 yildir kimseyle duygusal iliski kuramayan ve birlikte olduktan sonra kacan ben eger gercekten seversem gecici birsey icin iliskiden vazgecmem. Karsimdakinin hpvli ve benim hpvsiz oldugum durum goz onune alinirsa tabii. Yani iliski kurabilmek ozellikle biz 30 ustu insanlar icin cok zor. Diyelim boyle birini buldun kacirma sonucta gececek ve bir suru tatmin yontemleri var. Ayrica tasiyici olmadigi ne malum 😊

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Taniquetil Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Soylediklerim pek romantik olacak ama ben sahsen boyle hissederdim. Son 2 yildir kimseyle duygusal iliski kuramayan ve birlikte olduktan sonra kacan ben eger gercekten seversem gecici birsey icin iliskiden vazgecmem. Karsimdakinin hpvli ve benim hpvsiz oldugum durum goz onune alinirsa tabii. Yani iliski kurabilmek ozellikle biz 30 ustu insanlar icin cok zor. Diyelim boyle birini buldun kacirma sonucta gececek ve bir suru tatmin yontemleri var. Ayrica tasiyici olmadigi ne malum 😊
    Ben o olaya da inanmyorum, yani zaten benim iliki yaadm adamlar 30 ya ve zeri, akranlarmla da bir iliki yaayamyorum ama srf hpv'ye he dedi diye karmdaki insan bulunmaz hint kuma gibi de gremem grmedim de. Bunu kabul etmesini bir ltuf gibi alglamasndan ok olaylar yarglamadan anlayabilen ve ak grl bir insan oldugu ckarmn yapabilirim, dier zellikleri bana uymuyorsa hpv yi kabul etmi etmemi, ne ki.. Aynen onlar da tayc olabilirler nk hpv toplumda ok yaygn bir virs.

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    01.Haziran.2017
    Tecrbe Puan
    0

lk rendiimde baya psikolojim bozuldu. ok uzun sre bir ey yapmadm ama toparladm sonra. ok normal bir ekilde hayatm yaamaya devam ediyorum. Varln unuttuum zamanlar oluyor. Korunarak ilikiye girdiim zamanlar oldu. Bana kalrsa virsn youn olduu blgeler var. Bende mesela hemen penis kknn sa taraf (o nasl bir tarif ya). Dier yerlerde hi bir ekilde kondilom olumad. Ho tabi ilk bata vard kriyo verrytol aldara vs biz de getik bu yollardan ama artk sadece tek bir blgede var. Sevgilimle ayptr sylemesi seviirken penisim boxerdan frlayp temas salad kendisiyle ama byle srtnme bile denmez dedi sadece diyim. Herhangi bir sknt Gzlemlemedik. Bence kesinlikle nlem alnmal ve korunmasz iliki asla olmamal ama ok fazla zrh moduna girmek bana yersiz geliyor. Ha yle de bir gerek var acaba karmdaki insan enfekte ettim mi psikolojisini yaamamak iin bile insan sevimez ama dikkatli olup dnmemeye alyorum

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    05.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    0

Ben konuyu hortlatm gibi olacam ama sylemeden de edemeyeceim maalesef.

HPV olduumu rendiim an zaten hayatmda kimse yoktu ve bu benim iin byk avantaj oldu. Eer bir duygusal ilikim olsayd inanlmaz yklrdm kanmca.
    Bu sre zarfnda hayatma kimse girmedi. Zaten ekonomik gcm de buna el vermiyordu malum isizlik durumu sz konusu.
    Fakat iyilemeye baladm grnce (siillerin azalmaya baladn) akas cesaret buldum kendimde. Sitedeki motive edici yazlar da cabas tabi

zetle bu illet tamamen geene kadar hayatma kimseyi almadm. Fakat imdi siillerden tamamen kurtuldum ve test sonucumu bekliyorum.
    Testi yaptrmadan nce ciddi dndm bir kz vard. u anda da ciddi ilerliyoruz. Hele u test sonucu bir negatif ksn, hele u kzla evleneyim o zaman benden mutlusu yok

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt Samuel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

HPV olduumu rendiim an zaten hayatmda kimse yoktu ve bu benim iin byk avantaj oldu. Eer bir duygusal ilikim olsayd inanlmaz yklrdm kanmca.
    Bu sre zarfnda hayatma kimse girmedi. Zaten ekonomik gcm de buna el vermiyordu malum isizlik durumu sz konusu.
    Fakat iyilemeye baladm grnce (siillerin azalmaya baladn) akas cesaret buldum kendimde. Sitedeki motive edici yazlar da cabas tabi

zetle bu illet tamamen geene kadar hayatma kimseyi almadm. Fakat imdi siillerden tamamen kurtuldum ve test sonucumu bekliyorum.
    Testi yaptrmadan nce ciddi dndm bir kz vard. u anda da ciddi ilerliyoruz. Hele u test sonucu bir negatif ksn, hele u kzla evleneyim o zaman benden mutlusu yok
    Bende imdilik hpv yok ancak bu ay sonu byk ihtimal ben de hpv olacam o yzden artk bu testleri haplar vs filan ben de yaptrmak ve takip etmek zorunda kalacam yaknda yani sormak istediim u sanrm erkeksiniz ve test sonucu bekliyorum dediniz aratrmalarma gre erkeklerde hpv testi yok diye biliyorum sadece kadnlarda smear testi varm siz testi nasl yaptrdnz erkeklere var m yani?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Ayrca erkeklere test varsa nasl yaplyor smear testi gibi nasl oluyor anlamadm?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    05.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    0

Alnt anssz2 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ayrca erkeklere test varsa nasl yaplyor smear testi gibi nasl oluyor anlamadm?
    Bu siteden rendim erkeklere de test yapldn. stanbul'da Mavi Laboratuvar diye bir hastane var. 3 tane ubesi varm.
    Ben Kadky'deki ubesine gittim ama gitmeden nce aradm (malum ehir dndan gittim test iin nk) Erkeklere test yaplp yaplmadn sordum.
    Test yapldn sylediler ama maliyeti biraz yksek. 700 TL cret istediler. Neyse ki kenarda birikmi param vard da yaptrabildim testi.

Testin nasl yapldna gelince (erkeklerde) srnt alyorlar. Penis ve evresinden srnt rnek alyorlar.
    Ben en bata kan, idrar ve sperm ile yaparlar diye dnmtm ama yle deil.
    Resmen kulak pamuu gibi bir eyi deriye bastrarak srtyorlar ve rnek alyorlar.
    Ardndan son ince ubuk kalyor. Doktor bana "Bu biraz cann yakabilir" dedii an korktum
    Son ince ubuu penis azndan ieri sokarak rnek alyorlar. Ksa sryor neyse ki.
    Sonular da 3 gn iinde kyor.
    Ben sal gn yaptrdm imdi beklemedeyim ve bene %99.9 negatif kacak.

nternetten Mavi Laboratuvar diye aratabilirsiniz. Hastane sitesi direkt olarak kyor karnza.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    06.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Bu siteden rendim erkeklere de test yapldn. stanbul'da Mavi Laboratuvar diye bir hastane var. 3 tane ubesi varm.
    Ben Kadky'deki ubesine gittim ama gitmeden nce aradm (malum ehir dndan gittim test iin nk) Erkeklere test yaplp yaplmadn sordum.
    Test yapldn sylediler ama maliyeti biraz yksek. 700 TL cret istediler. Neyse ki kenarda birikmi param vard da yaptrabildim testi.

Testin nasl yapldna gelince (erkeklerde) srnt alyorlar. Penis ve evresinden srnt rnek alyorlar.
    Ardndan son ince ubuk kalyor. Doktor bana "Bu biraz cann yakabilir" dedii an korktum

nternetten Mavi Laboratuvar diye aratabilirsiniz. Hastane sitesi direkt olarak kyor karnza.
    Zormu ya hayat boyu katm sevmediim eyler beni bulacak desenize bi kere en bata zaten ben utanrm ki ancak yapacak bii yok bende de hpv yzde 99.9 yok zaten hi cinsel ilikiye girmedim imdiye kadar ya da herhangi bi belirtin olmad ancak yapamyorum sevdiimi brakamyorum onda hpv olduunu bile bile birlikte olacam son doz gardasil am kald umarm bana bulanca herhangi bi belirti vermez de doktora gitmek zorunda kalmam yokmu gibi davranrm bu testler filan rahatsz edici bazen soruyorum niye var ya niye byle bi hastalk var bi sr ey var dnyada bari byle bii eksik kalsayd neyse yapacak bii yok bilgiler iin teekkrler

Kdemli ye
    yelik tarihi
    17.Mays.2020
    Tecrbe Puan
    2

Biz stanbulda deiliz. Sehir disina da test kiti gonderiyorlar. Kendiniz de yapabiliyorsunuz. Biz kendimiz yaptik eimde pozitif cikti. Nerden biliyorsunuz negatif cikacaginizi

Bu Konu iin Etiketler