Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    2

Leep sonras 10. Gn ve kanama sreklilii

Merhabalar, bugn leep ameliyatmn zerinden 10 gn geti. ki gn nce phtl ve anlk youn bir kanamam oldu doktorum arnca gittim,yaralarm yakld. Ve dn gece kabz olmam sonucunda zorlanmadan dolay tekrar kanamam balad phtl olarak.. her kanamam bir travma halini almaya balad,ve doktorumun tekrar armas zerine bugn tekrar gittim ve saat 12 hizas dedikleri blgeye diri diri diki attlar.. byle bir ac olamaz.. allah bir daha yaatmasn bana bunu. Dier blgelerde de ilem srasnda szntlarm oldu,ve gmle dondurdular. Doktorum bir daha olacan sanmyorum ama ok dikkatli olmalsn dedi.. 1 saat evvel srf ksrdm diye yine kanamam balad.

Ben sanrm ok yoruldum,ve dayanamyorum bu travmaya. Gemiyor bir trl ne duruyor,ne iyileiyor. Bunu tek yaayan ben miyim? Neden..

Kdemli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

Cevap: Leep sonras 10. Gn ve kanama sreklilii

Gemi olsun, farkl bir doktora grnseniz daha iyi olur gibi geldi. Ben hi leep olmadm.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

ok gemi olsun, zmeyin kendinizi ama bir an nce farkl doktora grnn bence de. Gzden kardklar belki farkl bir nokta olmutur. Dikili yerler genelde zorlanmadan kanar ama srekli olmas tatsz olmu

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Cloudslove Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhabalar, bugn leep ameliyatmn zerinden 10 gn geti. ki gn nce phtl ve anlk youn bir kanamam oldu doktorum arnca gittim,yaralarm yakld. Ve dn gece kabz olmam sonucunda zorlanmadan dolay tekrar kanamam balad phtl olarak.. her kanamam bir travma halini almaya balad,ve doktorumun tekrar armas zerine bugn tekrar gittim ve saat 12 hizas dedikleri blgeye diri diri diki attlar.. byle bir ac olamaz.. allah bir daha yaatmasn bana bunu. Dier blgelerde de ilem srasnda szntlarm oldu,ve gmle dondurdular. Doktorum bir daha olacan sanmyorum ama ok dikkatli olmalsn dedi.. 1 saat evvel srf ksrdm diye yine kanamam balad.

Ben sanrm ok yoruldum,ve dayanamyorum bu travmaya. Gemiyor bir trl ne duruyor,ne iyileiyor. Bunu tek yaayan ben miyim? Neden..
    Ah canm u an bilgisayar karsnda yazn okurken o aresizliini hissettim. Benim de leep konizasyon ameliyatmdan 10 gn sonra falan kanamam olmutu, epey de kan akmt, sonra doktora gitmitim ve gazl bez yerletirerek bu sorunu gidermiti daha sonra da kanama olmamt. Ama senin durumun biraz ilerlemi. Bir sre yatmay denesen? ie falan gidiyorsan 4-5 gn rapor alsan ve ok yerinden kprdamasan belki iyi gelir. Seni ok iyi anlyorum ve yprandn biliyorum. Ama her sabah uyandnda kendini dier gnden daha gl hissetmelisin. Bu sre bittiinde ne kadar gl bir kadn olduuna inanamayacaksn bana gven. Hayatnn zor bir dnemindesin ve gl olmak zorundaym, savamak zorundaym gibi dsncelere odaklan, kendini sakn brakma. Ala, zl ama her yeni gnn balangcnda kaldn yerden devam et. Kendine 1 yl ver, 1 yl sonra gerekten ok ey deiecek. Belki bir gn arkana baktnda glp gemeyeceksin bu dnemlere ama ''ben bunlar m atlattm vay be'' diyip kendinle gurur duyacana eminim.

Baka bir doktora da grnmeni ve onun da grlerini alman tavsiye ederim.
    Ahcc temini iin ulaacanz numara; 0542 487 21 22.

Her ey gzel olacak. Belki bugn deil ama elbet bir gn.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    2

Uyandm ve her yer kan. Yatam batm durumda.. benim artk bu kanamalarm kaldracak gcm kalmad. Ne baka bi doktora gidebileceimi biliyorum.. ne de baka bi ey.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Uyandm ve her yer kan. Yatam batm durumda.. benim artk bu kanamalarm kaldracak gcm kalmad. Ne baka bi doktora gidebileceimi biliyorum.. ne de baka bi ey.
    Canm panik olmussundur ltfen evine en yakn hastanede bir doktora git. Tek bir doktora bal kalma belki doru gitmeyen bir eyler vardr. Senin icin endielendim u an. Bu kadar kan kayb seni de etkiler.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

Evet ltfen arya'nn dedii gibi en yakn doktora gidin. Panie kaplmayn hi ummadnz yerdeki doktorlar gerekten iyi kabiliyor. Farkl bir gr alm olursunuz hem. Bizi de haberdar edin ltfen

Kdemli ye
    yelik tarihi
    22.Austos.2019
    Tecrbe Puan
    2

ok teekkr ederim,doktoruma inann bana sonsuz gveniyorum durumu yle zetlediler; doktorum konizasyon ameliyatmda diki atmam,bana neredeyse kanamad bile dedi.

Kanama yaamamn sebebi ok zayf olmam. eride bir ya yaplamas yokmu. Ve serviks ortada duruyor,en ufak bi ksrkte bile kaslyor ve bir damar ucunu ayormu. Ama biraz yal iten dokulu olsaydm,ya dokusu rahmi ereveliyormu bir kanama olsa dahi onu kompanse ediyormu yani gszln nne geiyormu. Benim durumum tamamen ondan kaynakl.

Bugn tekrardan bi operasyon a aldlar uyuttular ve komple tm rahim azn diktiler,ve yat verdiler.. bu son olmu olacak allahn izniyle. Sizleri seviyorum.. saol eksik olmayn

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    30.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    2

ok sevindim nemli bir ey olmamasna ok gemi olsun, en azndan sorunun kaynan bulup zm getirmisiniz bundan sonra her ey daha gzel olur umarm sizin iin.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Ben de sevindim en azndan tekrardan iyi durumda olmana canm. ok gemi olsun

Bu Konu iin Etiketler