Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Erkekler genelde takmyor ama ben 2 yldr artk kafay yedim

Alnt ans Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Umarm bu defa memnun kalrsn doktorundan. Koter mi uyguluyordu?
    Genelde burdakiler time health marka ahcc kullanyor ben de dahil. Burda da numaras var distribtr firmann whatsapptan iletiim hatlar var onlarla da grp, arastrp kafana yatan alabilirsin.
    ok teekkrler. Evet 10 gn nce falan gittim koter yapt. ama ok zensiz, bir sr vard yarsn gremedi bile. ve zellikle dert ettiim retral yani idral yolundaki siilin kk paras hala duruyor, baktmda grebiliyorum. kontrole gittiimde yarm yamalak bakt, temiz bir ey yok dedi. baya zensiz yani hi gven vermiyor ve dnnce hala sinirleniyorum. 3 haftalk maam verdim resmen.

iki sorum var size

- ahcc yi sordum whatsapptan 120 kapsl olarak satyolarm, gnde ka tane iiyoruz bundan?
    - bir de dier sorum sizin gittiiniz doktor siilleri grmek iin zel bir yntem uyguluyor mu? nk kllar makasla kesiyorum daha ok yaylmasn diye ama o zaman da dzgn grnmyor. nceki doktor gremiyodu yani... ty dkc krem de kullanmak istemiyorum o da siilleri yayyor deniyor nk.

@corto

teekkrler destein iin. benim psikolojimi bozan kendi salmdan ok hastalk bulatrma ihtimali ki bulatrdm bir kiiyi biliyorum. e sevimeden de yaanmaz ki... bir de gese de tekrar bular sonu yok gibi geliyor. tek eli olmaya alacam galiba artk.

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    0

Re: Cevap: Erkekler genelde takmyor ama ben 2 yldr artk kafay yedim

mesaj silinmistir.
    Konu corto tarafndan (15.Temmuz.2019 Saat 14:30 ) deitirilmitir.

Yeni ye
    yelik tarihi
    11.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    0

Dostum yemin le bu bak bu saatte yazyorum ve ok uzak memleketteyz fakat benimde senden farkm yok gece boyunca uyumadm formda ki tm yorumlar hemen hemen okudum bana en yakn psikolojik durum senin durumun bende senin gibi en son cumlene cevap u birisi bi doktor sylesin para bulamasamda srf bundan kurtulmak iin banka soyarm o doktora giderim diyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    11.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    0

Gemi olsun kardeim bu arada genel korkumuz bakasna bulatrmak bende yle bi durumda var evlenme aamasnda yim ve kz arkadama durumu anlattm ki ayrlsn nk ya 33 benim onun da ya 30 imdi bu yata evlenrsek ilk dncemiz ocuktu artk brak ocuu iliki yasayamayacagz bulama riski var ve bayanda direk Rahm az kanseri kzda ayrlmam brakmam seni diyor gelde psikolojin bozulmasn ben geleceimi yaktm kznknde yakmayaym unutsun bi ekilde yoluna baksn temiz birisi ile evlensin diyorum olmuyor

Uzaktrlm ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2019
    Tecrbe Puan
    0

mesaj silinmistir.
    Konu corto tarafndan (15.Temmuz.2019 Saat 14:34 ) deitirilmitir.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Ghost ahcc ile ilgili ka kapsl iecegin ve aklndaki tm sorular cn verdigim numaraya dansabilirsin kac adet cecegn soyluyorlar burda genelde 5 adet cyorlar dye blyorum tme health kullanyor hemen hemen herkes cunku yanlssam duzeltn arkadaslar 5 adetti degil mi

Yeni ye
    yelik tarihi
    29.Haziran.2019
    Tecrbe Puan
    0

Alnt sarhos Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dostum yemin le bu bak bu saatte yazyorum ve ok uzak memleketteyz fakat benimde senden farkm yok gece boyunca uyumadm formda ki tm yorumlar hemen hemen okudum bana en yakn psikolojik durum senin durumun bende senin gibi en son cumlene cevap u birisi bi doktor sylesin para bulamasamda srf bundan kurtulmak iin banka soyarm o doktora giderim diyorum
    ok gemi olsun, gerekten benziyor durumumuz. Ama 2 yl falan srmez kendine dzgn bakarsan bence. 2 ay de sen ona. Bilmiyorum dndmzden ok insanda var da bizim kadar takmyolar. Diyorum ya 2 yakn arkadamda var adamlar onlarla yayo ve bir sr farkl kzla taklyolar. Birinin kz arkada da var bir yllk, korunmamasna ramen gemiyor. Heralde kzn baklk efsane.

Ayrca korununca hele siil de yoksa virsn bulamas ok ok zor bence. nk 2 yl nce ilk siil kmt bende, ok fazla kadn oldu benim 2 ylda birlikte olduum, en az 20'dir. Siilleri yaktrdktan sonra yapyordum tabii. Sonra hepsine sordum ite sadece 1'inde belirti olmu, o da zayf ok narin bir ey canm benim. Yani u bulama konusu falan tam belirli olmadndan baya paranoya yapyoruz zaten ama ite, hele ciddi bir ilikide risk alnamaz ok iyi anlyorum seni.

Artk dayanamadm daha kt olamaz dedim geen ailemle konutum, dndmden ok daha destek ktlar ve korktuum gibi utan verici falan olmad konumalar. Destekleriyle 353242342 devlet doktorundan sonra nceki sayfada ans'n nerdii 2. zel doktoruma gideceim yarn. Birka gndr delirecek gibi mutsuz ve dnceliydim, neler yaptm neler aklmdan hi kmad ne yapacam ben bununla sorusu, hatta intihar bile geti aklmn ularndan, en azndan u an lsem umrumda olmaz kurtulurum dncesi. Yarn randevu aldm doktor'a gvendim cvsine falan baknca o yzden bugn daha moralliyim. Benim siil baka yerlerle birlikte idrar yolunda da kt ve ne yapsam tekrar kt iin daha da sinir bozucu.

nceki sayfada achilles bir piramit sylemi, zaten ounu yapyodum da o tanm ok houma gitti ve eksikleri de uygulamaya aldm saylr. Bir tek sigaray brakamadm ama azalttm bir de ekstradan yatmadan zencefil srp ineyip yutuyorum.

Yani diyeceim u, 2 yl falan deme piramiti uygula, 4-5 ay var en fazla.
    Konu ghostreveries tarafndan (12.Temmuz.2019 Saat 17:00 ) deitirilmitir.

zel ye
    yelik tarihi
    04.Nisan.2019
    Tecrbe Puan
    4

Alnt ghostreveries Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok gemi olsun, gerekten benziyor durumumuz. Ama 2 yl falan srmez kendine dzgn bakarsan bence. 2 ay de sen ona. Bilmiyorum dndmzden ok insanda var da bizim kadar takmyolar. Diyorum ya 2 yakn arkadamda var adamlar onlarla yayo ve bir sr farkl kzla taklyolar. Birinin kz arkada da var bir yllk, korunmamasna ramen gemiyor. Heralde kzn baklk efsane.

Ayrca korununca hele siil de yoksa virsn bulamas ok ok zor bence. nk 2 yl nce ilk siil kmt bende, ok fazla kadn oldu benim 2 ylda birlikte olduum, en az 20'dir. Siilleri yaktrdktan sonra yapyordum tabii. Sonra hepsine sordum ite sadece 1'inde belirti olmu, o da zayf ok narin bir ey canm benim. Yani u bulama konusu falan tam belirli olmadndan baya paranoya yapyoruz zaten ama ite, hele ciddi bir ilikide risk alnamaz ok iyi anlyorum seni.

Artk dayanamadm daha kt olamaz dedim geen ailemle konutum, dndmden ok daha destek ktlar ve korktuum gibi utan verici falan olmad konumalar. Destekleriyle 353242342 devlet doktorundan sonra nceki sayfada ans'n nerdii 2. zel doktoruma gideceim yarn. Birka gndr delirecek gibi mutsuz ve dnceliydim, neler yaptm neler aklmdan hi kmad ne yapacam ben bununla sorusu, hatta intihar bile geti aklmn ularndan, en azndan u an lsem umrumda olmaz kurtulurum dncesi. Yarn randevu aldm doktor'a gvendim cvsine falan baknca o yzden bugn daha moralliyim. Benim siil baka yerlerle birlikte idrar yolunda da kt ve ne yapsam tekrar kt iin daha da sinir bozucu.

nceki sayfada achilles bir piramit sylemi, zaten ounu yapyodum da o tanm ok houma gitti ve eksikleri de uygulamaya aldm saylr. Bir tek sigaray brakamadm ama azalttm bir de ekstradan yatmadan zencefil srp ineyip yutuyorum.

Yani diyeceim u, 2 yl falan deme piramiti uygula, 4-5 ay var en fazla.
    Tm sorularn gnl rahatlyla sorabilirsin doktora. Bugn ben de eimle beraber kontrole gittim her sey cok gzel gecti. O da sana gzelce yol gsterecektir merak etme. A nerirse muhakkak yaptr. Bizimle de paylas dncelerini ve doktorun nerilerini☺

Yeni ye
    yelik tarihi
    11.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    0

Ghost kardeim sigara bence ok etken bu srete ylesmede nk bende bu rahatszlktan nce lenf bezlerinde ime vard ramazan aynda orulu iken bakyordum lenf bezlermn ilii iniyordu fakat bu stresli srete bende brakamyorum yanlz sigaray brakmak gda destekleri ve sporla bu ii cozecegzm Dnyorum bu ayn 29 yeni bi doktor buldum randevu aldm inallah tatmin edici bi tedavi nerir ha bu ahcc yde alacam uan Ligone kullanyorum rk birde diim var arada iltihap alyor oda etkiliyor diye geliyor aklma baklk sisteminde faydasn grdm hereyi yazacam

Yeni ye
    yelik tarihi
    11.Temmuz.2019
    Tecrbe Puan
    0

Arya merhaba ahcc den gnde mi 5 kapsl iiyor arkadalar yoksa gnde 1 tane mi birde bu hpv bende 1 yldr var yaktrmaya yap diyorsunuz yaktrma ilemi kudurttu oald

Bu Konu iin Etiketler