Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Asısı ve yan etkileri (ilginc bilgi)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Thumbs up HPV Asısı ve yan etkileri (ilginc bilgi)

Merhabalar sözlük üyeleri

Sizlerle az önce gördüğüm bir şeyi paylaşacağım. Hpv aşısı ile ilgili bir hanımefendi instagramda bir video çekmiş. Aşı sonrası bu hastalığa yakalanmış ve araştırdığında bu hastalığa yakalanan birçok kişinin hpv aşısından sonra bu hastalığa yakalandığını keşfetmiş. Çok daha detaylı anlatıyor, mutlaka izleyin zaten instagram videosu ve kısa birşey. Hpv aşısında bunu ben de bilmiyordum ama aliminyum varmış ve yüksek dozdaymış, hiçbir ilaçta bu kadar yüksek dozda ve bu tür bir aliminyum yokmuş, hpv aşısı en çok felç ve ölüm riskine sebep olan aşıymış söylediğine göre. Tabii ki detaylı araştıralım sadece videodan duyduklarımı yazıyorum. Ben de felç kalanları duyduğum için bu aşıyı yaptırmamıştım size açıkça söyleyeyim, korkum vardı ve hala yaptırmadım. Doktorlar öneriyor evet ama bence yan etkileri diğer aşılara oranla çok fazla olan bir aşıyı önermek konusunda biraz hassas olunmalı veya anlatılmalı. Faydalı bir şeydir muhakkak ama yan etkileri de anlatılmalı. Videoda çok ilginç iddialar var, 10 tane instastory çekilmiş yana kaydıra kaydıra izleyin gençler.

Şimdi videoyu buraya koyuyorum siz de izleyin:

İsuda Uyumlanma - Su Asaad on Instagram: “(Bakalım bu sefer de tanıtım engellenecek mi!) HPV aşısı olduruyor! Derhal yasaklanmalı! Youtube'daki Turkce Altyazılı Belgesel "Kurban…”

Birde youtube'da hpv aşısı ve yan etkileri olarak böyle bir video var herkes izlemeli, buraya link koyuyorum:

Sacrificial Virgins: Part I - Not for the greater good - YouTube (Kurban edilen genç kızlarımız- HPV AŞISI)

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: HPV Asısı ve yan etkileri (ilginc bilgi)

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Corto sen de benim gibi aşıya karşı mısın? Forumda çok fazla aşı yaptıran oldu çünkü kimseye aşı yaptırmayın deme hakkım yok, sadece biraz araştırmıştım ve yan etki ihtimalleri bile beni aşıdan soğutmaya yetmişti. Kimseye aşı olma demiyorum bu arada ama ben olmadım ve biraz karşıyım açıkçası.

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Corto senin alanın ne kardeşim? cidden merak ettim

Evet oldukça araştırmacı ve yardımsever birisin zaten forumun aktif üyesisin biliyorum
    Kızla konusma isini sana bırakıyorum o halde, üyelik açıp burda edindiği bilgileri kaynaklı olarak bizle paylaşabilir, bilinçlenelim bu kadar ciddi şeyler konuşuluyosa. Dediğim gibi ben az biraz biliyordum ama aşı yaptırmıycam diyip boşverdim ve çok üstünde durmadım, kimseyi de aşı olmayın diye engellemedim tabi ama ufak uyarılarım olmuştur. Bu aşıların üreticilerinin çok yüksek komisyon verdiğinden bahsediliyor ancak aşıları doktor mu yapıyor yoksa eczacı mı işin o kısmını bilmiyorum mesela. Kız zaten bunu söylediğinde söylesem mi söylemesem mi bilmiyorum dedi, kesin bir bilgi olmayabilir bu.

Durum
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Hahaha öneriyi sen verdin, ben kızla konuşmayı çok isterim dedin

Benim böyle bir talebim yok, kişisel hesabımdan böyle bir şey talep edip ifşa olma riskini maalesef alamam

Bu arada hpv aşısı ve yan etkisi hakkında böyle bir video var mutlaka izlenmeli bütün üyeler bir baksın: Sacrificial Virgins: Part I - Not for the greater good - YouTube

Durum
    Banlı Üye

Cevap: HPV Asýsý ve yan etkileri (ilginc bilgi)

mesaj silinmistir.

Durum
    Admin

Konuşmak istiyorsan kendin yazıp konuşabilirsin diyeceğim bu kadar. Kadın olmakla erkek olmak arasında bir fark yok. Erkek de bir kadınla konuşabilir, kadın da bir kadınla konuşabilir, bu önemli ve çağdaş bilgiyi seninle paylaşmayı ummazdım Emir almayı sevmem ''sen davet edeceksin, sen yap, sen fake hesap aç'' tadında. Son sözümü söyledim CON SNOW.

Bu Konu için Etiketler